Vanden Stock geeft zeldzame mening over nieuw RSCA

door
Vanden Stock geeft zeldzame mening over nieuw RSCA

Roger Vanden Stock was jarenlang bijzonder succesvol als voorzitter van RSC Anderlecht. Maar zijn vertrek bij de recordkampioen gebeurde in mineur en sindsdien hield hij zich bijzonder afzijdig wat betreft het voetbal. Woensdagavond liet de oud-preses echter nog eens van zich horen.


Samen met zijn vrouw Kiki werd Vanden Stock immers geïnterviewd bij het wielerprogramma Vive le Vélo. En uiteraard kwam ook Anderlecht ter sprake. De oud-voorzitter heeft echter niet al te veel vertrouwen in het vernieuwde RSCA. "Ik volg Anderlecht nog steeds en ben natuurlijk blij als ze winnen. Ze spelen nu ook redelijk goed. Ik hoop dat ze (Vincent Kompany en Wouter Vandenhaute, red.) gelijk hebben, maar ik denk dat ze ongelijk hebben. Ze spreken de jeugd en die is ook fantastisch in Anderlecht, maar ze laten die jeugd toch gaan", wikte Vanden Stock zijn woorden.

Volgens de ex-preses moet RSCA proberen om zijn grootste talenten voor lange tijd bij de club te houden, maar hij vreest dat dit niet zal lukken in het moderne voetbal. "Ik hoop dat Doku, Verschaeren en Dimata blijven, minstens voor vijf jaar. Maar ik denk dat dit niet zal gaan. Het is meer en meer business geworden en dat stoort mij. Waarschijnlijkheid was het onder ons niet professioneel genoeg, maar het werkte toch", aldus Vanden Stock.

LEES OOK: Ontbrekend puzzelstuk: aanwinst doet Anderlecht-fans dromen

Trending:

De Condé krijgt plots vijf versterkingen bij KRC Genk
De Condé krijgt plots vijf versterkingen bij KRC Genk

Vanden Stock heeft te weinig respect gekregen bij zijn afscheid ...

Meest recent

'Done deal: tweede vertrekker een feit bij Club Brugge'

Club Brugge zag tot dusver enkel Ferran Jutglà andere oorden opzoeken, maar in zijn zog zal ...

116
116
TRANSFERUURTJE: Jackpot voor Club, Antwerp, Genk & Union

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

236
236
Fans glunderen: Lukaku stapje verder met Anderlecht-flirt

Romelu Lukaku keert ooit terug bij RSC Anderlecht, dat staat vast. Big Rom brak op jonge leeftijd ...

182
182
‘Wilmots gaat los: Standard slaat ferme dubbelslag'

Standard Luik gaat hard op de zomermercato. Sudinfo laat weten dat de Rouches op het punt staan een ...

259
259
Anderlecht beslist: Vandenhaute buiten schot, géén verhoging

RSC Anderlecht heeft dinsdagavond een vergadering met de Raad van Bestuur gehouden. Het ...

428
428
'De Slimste Mens strikt plots spraakmakende kandidaat'

Eén van de best bekeken programma's op de Vlaamse televisie blijft 'De Slimste Mens ter ...

67
67
Rik Verheye met sensationele biecht over Ella Leyers

Rik Verheye zette goed twee jaar geleden de stap richting de voetbalwereld. De BV maakte daarvoor al ...

129
129
OH Leuven haalt oude bekende van Anderlecht op

OH Leuven is een club waar ze de afgelopen jaren wel wat jong talent lieten doorbreken. Dat leverde ...

78
78
‘Genk zoekt oplossing: Club als pijnlijke spiegel’

KRC Genk nodigde de media uit voor een rondetafelgesprek met CEO Luc Hooyberghs. Hij gaf aan dat de ...

179
179
'Beerschot legt twee bekende namen op de rooster'

Beerschot speurt de markt af naar opportuniteiten. De Kielse Ratten hebben niet veel middelen en ze ...

226
226
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

253
253
Vandenhaute versus fans: tikkende tijdbom bij Anderlecht

Het seizoen is officieel nog maar een goede week bezig en er is weer onrust bij RSC Anderlecht. De ...

284
284
Lokeren haalt ex-spits AA Gent, Lierse SK héél populair

In de Challenger Pro League beginnen ze er ook weer aan. Bij Sporting Lokeren en SK Lierse hadden ze ...

94
94
Terugkeer naar Jupiler Pro League? 'Drie opties voor Witsel'

Axel Witsel kan op zijn 36ste als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Begin deze week ...

367
367
Ontbrekend puzzelstuk: aanwinst doet Anderlecht-fans dromen

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

333
333
David vindt nachtelijk akkoord, daverende transfer Giroud

Nadat hij jarenlang het shirt van Lille OSC droeg, lijkt Jonathan David eindelijk zijn toptransfer ...

87
87
'Club Brugge neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis wist Club Brugge inmiddels al twee zomeraanwinsten te strikken. ...

1011
1011
Kneiterharde toptransfer zet Anderlecht in lichterlaaie

Een verrassende transfer doet de fans van paars-wit nu al watertanden. De club heeft een fysiek ...

482
482
'Tolu-gevecht breekt los: Genk legt pittig prijskaartje vast'

De kans is groot dat de Jupiler Pro League deze zomer opnieuw afscheid neemt van zijn ...

842
842
WK Clubs: Dortmund zit Ramos dwars, alle kwartfinales bekend

Op het wereldkampioenschap voor clubs staan de kwartfinales vast. Dinsdagnacht was het uitkijken ...

122
122
'Jashari-soap barst uit voegen: ongeziene recordsom op tafel'

De transfersoap rond Ardon Jashari werd inmiddels al tot vervelens toe besproken, maar een doorbraak ...

1204
1204
Exit Vandenhaute? Anderlecht duidelijk na open brief supporters

RSC Anderlecht werkt woensdagmiddag zijn tweede oefenmatch van de voorbereiding af, AEK Larnaca ...

513
513
Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

130
130
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

494
494
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

101
101

Meer sportnieuws