PSG voorkomt nieuw drama pas diep in extra tijd

door
PSG voorkomt nieuw drama pas diep in extra tijd

Paris Saint-Germain is erg matig aan het nieuwe seizoen in de Ligue 1 begonnen, maar heeft zijn eerste overwinning nu toch beet. Na de nederlagen tegen RC Lens en Olympique Marseille pakte Franse kampioen woensdagavond op eigen veld een nipte zege tegen FC Metz: 1-0. Het winnende doelpunt van Julian Draxler viel pas diep in de extra tijd.


Paris Saint-Germain was tegen FC Metz op zoek naar eerherstel, nadat er begonnen weer met twee nederlagen in de Ligue 1. Dit deed men zonder Neymar, Layvin Kurzawa en Leandro Paredes die in de chaotische slotfase alle drie van het veld werden gestuurd. Kylian Mbappé is nog herstellende van het coronavirus.

In de beginfase kregen beide ploegen kansen, maar stond het vizier niet op scherp. De aanvallers van de thuisclub, Mauro Icardi, Ángel Di María en Pablo Sarabia, lieten mogelijkheden onbenut om de score te openen. Zoals verwacht had de ploeg uit Parijs de touwtjes in handen, met veel balbezit en gecreëerde kansen.

Dat overwicht werd niet in de stand uitgedrukt, waardoor men met 0-0 ging rusten.Na ruim een uur spelen brak Metz uit via de rappe Ibrahima Niane. PSG-verdediger Abdou Diallo moest aan de noodrem trekken en kreeg zijn tweede gele kaart. Na de drie rode kaarten tegen Marseille moest trainer Thomas Tuchel dus weer toezien hij een speler van het veld werd gestuurd.

In de slotfase kreeg de ploeg het extra zwaar, doordat Bernat uitviel met een blessure. Doordat de wissels op waren moest PSG door met negen man. De ploeg bleef echter strijden voor een resultaat en werd beloond in de blessuretijd. Di María gaf voor, waarna Metz-doelman Alexandre Oukidja de bal niet goed verwerkte. Via de rebound kon Julian Draxler de bevrijdende 1-0 binnenkoppen.

LEES OOK: 'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

PSG moet zich versterken als het opnieuw kampioen wil worden ...

Meest recent

‘KRC Genk hakt knoop T1 door: pikante details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

73
73
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

35
35
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

25
25
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

78
78
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

106
106
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

536
536
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

85
85
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

124
124
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

44
44
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

190
190
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

824
824
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

231
231
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

154
154
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

153
153
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

187
187
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

423
423
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

594
594
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

57
57
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

35
35
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

33
33
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

173
173
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

68
68
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

60
60

Meer sportnieuws