PSG voorkomt nieuw drama pas diep in extra tijd

door
PSG voorkomt nieuw drama pas diep in extra tijd

Paris Saint-Germain is erg matig aan het nieuwe seizoen in de Ligue 1 begonnen, maar heeft zijn eerste overwinning nu toch beet. Na de nederlagen tegen RC Lens en Olympique Marseille pakte Franse kampioen woensdagavond op eigen veld een nipte zege tegen FC Metz: 1-0. Het winnende doelpunt van Julian Draxler viel pas diep in de extra tijd.


Paris Saint-Germain was tegen FC Metz op zoek naar eerherstel, nadat er begonnen weer met twee nederlagen in de Ligue 1. Dit deed men zonder Neymar, Layvin Kurzawa en Leandro Paredes die in de chaotische slotfase alle drie van het veld werden gestuurd. Kylian Mbappé is nog herstellende van het coronavirus.

In de beginfase kregen beide ploegen kansen, maar stond het vizier niet op scherp. De aanvallers van de thuisclub, Mauro Icardi, Ángel Di María en Pablo Sarabia, lieten mogelijkheden onbenut om de score te openen. Zoals verwacht had de ploeg uit Parijs de touwtjes in handen, met veel balbezit en gecreëerde kansen.

Dat overwicht werd niet in de stand uitgedrukt, waardoor men met 0-0 ging rusten.Na ruim een uur spelen brak Metz uit via de rappe Ibrahima Niane. PSG-verdediger Abdou Diallo moest aan de noodrem trekken en kreeg zijn tweede gele kaart. Na de drie rode kaarten tegen Marseille moest trainer Thomas Tuchel dus weer toezien hij een speler van het veld werd gestuurd.

In de slotfase kreeg de ploeg het extra zwaar, doordat Bernat uitviel met een blessure. Doordat de wissels op waren moest PSG door met negen man. De ploeg bleef echter strijden voor een resultaat en werd beloond in de blessuretijd. Di María gaf voor, waarna Metz-doelman Alexandre Oukidja de bal niet goed verwerkte. Via de rebound kon Julian Draxler de bevrijdende 1-0 binnenkoppen.

LEES OOK: 'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

PSG moet zich versterken als het opnieuw kampioen wil worden ...

Meest recent

Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

15
15
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

36
36
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

89
89
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

170
170
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

122
122
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

82
82
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

242
242
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

248
248
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

503
503
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

304
304
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

43
43
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

79
79
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

77
77
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

50
50
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

143
143
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

62
62
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

84
84
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

88
88
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

83
83
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

182
182
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

559
559
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

210
210
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

230
230

Meer sportnieuws