PSG voorkomt nieuw drama pas diep in extra tijd

179 stemmen
PSG voorkomt nieuw drama pas diep in extra tijd

Paris Saint-Germain is erg matig aan het nieuwe seizoen in de Ligue 1 begonnen, maar heeft zijn eerste overwinning nu toch beet. Na de nederlagen tegen RC Lens en Olympique Marseille pakte Franse kampioen woensdagavond op eigen veld een nipte zege tegen FC Metz: 1-0. Het winnende doelpunt van Julian Draxler viel pas diep in de extra tijd.


Paris Saint-Germain was tegen FC Metz op zoek naar eerherstel, nadat er begonnen weer met twee nederlagen in de Ligue 1. Dit deed men zonder Neymar, Layvin Kurzawa en Leandro Paredes die in de chaotische slotfase alle drie van het veld werden gestuurd. Kylian Mbappé is nog herstellende van het coronavirus.

In de beginfase kregen beide ploegen kansen, maar stond het vizier niet op scherp. De aanvallers van de thuisclub, Mauro Icardi, Ángel Di María en Pablo Sarabia, lieten mogelijkheden onbenut om de score te openen. Zoals verwacht had de ploeg uit Parijs de touwtjes in handen, met veel balbezit en gecreëerde kansen.

Dat overwicht werd niet in de stand uitgedrukt, waardoor men met 0-0 ging rusten.Na ruim een uur spelen brak Metz uit via de rappe Ibrahima Niane. PSG-verdediger Abdou Diallo moest aan de noodrem trekken en kreeg zijn tweede gele kaart. Na de drie rode kaarten tegen Marseille moest trainer Thomas Tuchel dus weer toezien hij een speler van het veld werd gestuurd.

In de slotfase kreeg de ploeg het extra zwaar, doordat Bernat uitviel met een blessure. Doordat de wissels op waren moest PSG door met negen man. De ploeg bleef echter strijden voor een resultaat en werd beloond in de blessuretijd. Di María gaf voor, waarna Metz-doelman Alexandre Oukidja de bal niet goed verwerkte. Via de rebound kon Julian Draxler de bevrijdende 1-0 binnenkoppen.

LEES OOK: Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

PSG moet zich versterken als het opnieuw kampioen wil worden ...

Meest recent

Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

93
93
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

251
251
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

65
65
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

133
133
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

93
93
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

327
327
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

159
159
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

115
115
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

621
621
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

333
333
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

571
571
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

586
586
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

755
755
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

67
67
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

194
194
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

152
152
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

743
743
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

233
233
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

179
179
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

175
175
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

268
268
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

166
166
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

529
529
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

92
92

Meer sportnieuws