PSG voorkomt nieuw drama pas diep in extra tijd

door
PSG voorkomt nieuw drama pas diep in extra tijd

Paris Saint-Germain is erg matig aan het nieuwe seizoen in de Ligue 1 begonnen, maar heeft zijn eerste overwinning nu toch beet. Na de nederlagen tegen RC Lens en Olympique Marseille pakte Franse kampioen woensdagavond op eigen veld een nipte zege tegen FC Metz: 1-0. Het winnende doelpunt van Julian Draxler viel pas diep in de extra tijd.


Paris Saint-Germain was tegen FC Metz op zoek naar eerherstel, nadat er begonnen weer met twee nederlagen in de Ligue 1. Dit deed men zonder Neymar, Layvin Kurzawa en Leandro Paredes die in de chaotische slotfase alle drie van het veld werden gestuurd. Kylian Mbappé is nog herstellende van het coronavirus.

In de beginfase kregen beide ploegen kansen, maar stond het vizier niet op scherp. De aanvallers van de thuisclub, Mauro Icardi, Ángel Di María en Pablo Sarabia, lieten mogelijkheden onbenut om de score te openen. Zoals verwacht had de ploeg uit Parijs de touwtjes in handen, met veel balbezit en gecreëerde kansen.

Dat overwicht werd niet in de stand uitgedrukt, waardoor men met 0-0 ging rusten.Na ruim een uur spelen brak Metz uit via de rappe Ibrahima Niane. PSG-verdediger Abdou Diallo moest aan de noodrem trekken en kreeg zijn tweede gele kaart. Na de drie rode kaarten tegen Marseille moest trainer Thomas Tuchel dus weer toezien hij een speler van het veld werd gestuurd.

In de slotfase kreeg de ploeg het extra zwaar, doordat Bernat uitviel met een blessure. Doordat de wissels op waren moest PSG door met negen man. De ploeg bleef echter strijden voor een resultaat en werd beloond in de blessuretijd. Di María gaf voor, waarna Metz-doelman Alexandre Oukidja de bal niet goed verwerkte. Via de rebound kon Julian Draxler de bevrijdende 1-0 binnenkoppen.

LEES OOK: Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

PSG moet zich versterken als het opnieuw kampioen wil worden ...

Meest recent

Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

13
13
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

20
20
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

57
57
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

76
76
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

86
86
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

62
62
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

67
67
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

64
64
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

347
347
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

85
85
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

48
48
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

176
176
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

215
215
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

282
282
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

151
151
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

196
196
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

431
431
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

105
105
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

616
616
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

347
347
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

146
146
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

165
165
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

83
83
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0

Meer sportnieuws