Makelaar: "Transfer Bale is nabij"

door
Makelaar:

Gareth Bale kwam de voorbije maanden nog maar zelden in het nieuws omwille van zijn voetbalkwaliteiten. De Welshman komt immers amper nog aan de bak bij Real Madrid, waar hij volledig uit de gratie gevallen is bij Zinedine Zidane. Real wil deze zomer dan ook graag van hem af, maar Bale staat niet te trappelen om zijn lucratieve contract in te leveren.

Maar nu lonkt er mogelijk alsnog een transfer voor Bale. Volgens The Athletic maakt Tottenham er immers werk van om hem terug te halen. Een akkoord is er nog op geen enkel niveau, maar de gesprekken zouden wel aan de gang zijn. Bovendien zou Bale zelf de transfer ook wel zien zitten.

Bale was uiteraard van 2007 tot 2013 al actief bij Tottenham en de Spurs hebben dan ook nog een speciaal plaatsje in zijn hart. Het financiële plaatje zal wellicht het grootste potentiële struikelblok vormen. Er liggen echter een aantal opties op tafel. The Guardian heeft het over een mogelijke huurdeal waarbij Real nog een groot deel van het loon van Bale zou betalen, terwijl The Telegraph dan weer spreekt over een ruildeal waarbij Dele Alli de omgekeerde beweging zou maken. 

UPDATE 16/09
Een terugkeer van Bale naar Tottenham lijkt alsmaar waarschijnlijker. Jonathan Barnett, de makelaar van Bale, kwam woensdag alvast met een hoopgevende update. "Een transfer van Bale naar Tottenham is nabij, maar nog niet afgerond. Het is een ingewikkeld dossier", verklaarde hij aan AFP. Het lijkt er dus op dat alle partijen nog het nodige werk hebben om de deal over de streep te trekken, maar er heerst dus goede hoop dat de deal uiteindelijk wel rond zal raken.


LEES OOK: ‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Zal Bale bij Tottenham weer zijn beste niveau halen?

Meest recent

'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

38
38
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

18
18
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

16
16
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

70
70
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

16
16
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

426
426
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

185
185
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

149
149
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

73
73
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

86
86
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

53
53
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

84
84
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

588
588
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

140
140
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

296
296
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

43
43
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

595
595
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

263
263
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

81
81
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

410
410
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

349
349
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

120
120
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

224
224

Meer sportnieuws