Club Brugge heeft plan om bouw stadion te redden

door
Club Brugge heeft plan om bouw stadion te redden

Club Brugge maakt volop werk van zijn plannen om een nieuw stadion te bouwen. Echter lijkt Blauw-Zwart toch nog te moeten afrekenen met enkele tegenstanders. Zo hebben buurtbewoners van Sint-Andries een crowdfundingactie tégen de nieuwe tempel van de Bruggelingen.


Hoewel de actiegroep Club Brugge wel degelijk een nieuw stadion toewenst, start het dus een petitie die 25.000 euro zou moeten opleveren. Een deel van de buurtbewoners willen het stadion liever elders zien en niet in een dorpskern. Zo maken ze zich vooral zorgen over mobiliteit, geluidsoverlast, afval en gebrek aan parkeerplaatsen. En zij zijn niet de enigen die bezwaren hebben. Ook Cercle Brugge laat zich gelden, weet HLN. De Vereniging eist namelijk eerst zelf een nieuwe site aangewezen te krijgen van het stadsbestuur, vooraleer zij het huidige Jan Breydel willen verlaten.

UPDATE 16/09
De stadionplannen van Blauw-Zwart krijgen dus opnieuw een knauw, maar daar legt de landskampioen zich niet zomaar bij neer. Volgens Het Laatste Nieuws zou Club een deel van de protesten immers willen weerleggen door gebruik te maken van 'hypermoderne bouwtechnieken'. De verkeersoverlast zou dan weer aangepakt worden middels een mobiliteitsplan. Carpoolen, alternatieve vervoersmiddelen en spreiding van de aankomst- en vertrekuren zouden daarbij centraal staan. Of dat ook voldoende is om de protestgroepen te overtuigen, valt echter te betwijfelen.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Denkt u dat Club voor 2024 in zijn nieuw stadion zal kunnen spelen?

Meest recent

Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

249
249
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

30
30
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

51
51
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

20
20
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

85
85
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

32
32
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

63
63
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

54
54
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

64
64
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

35
35
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

84
84
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

216
216
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

37
37
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

265
265
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

148
148
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

180
180
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

100
100
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

130
130
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

78
78
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

132
132
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

237
237
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

76
76
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

509
509
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

104
104
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

327
327

Meer sportnieuws