Club Brugge heeft plan om bouw stadion te redden

1559 stemmen
Club Brugge heeft plan om bouw stadion te redden

Club Brugge maakt volop werk van zijn plannen om een nieuw stadion te bouwen. Echter lijkt Blauw-Zwart toch nog te moeten afrekenen met enkele tegenstanders. Zo hebben buurtbewoners van Sint-Andries een crowdfundingactie tégen de nieuwe tempel van de Bruggelingen.


Hoewel de actiegroep Club Brugge wel degelijk een nieuw stadion toewenst, start het dus een petitie die 25.000 euro zou moeten opleveren. Een deel van de buurtbewoners willen het stadion liever elders zien en niet in een dorpskern. Zo maken ze zich vooral zorgen over mobiliteit, geluidsoverlast, afval en gebrek aan parkeerplaatsen. En zij zijn niet de enigen die bezwaren hebben. Ook Cercle Brugge laat zich gelden, weet HLN. De Vereniging eist namelijk eerst zelf een nieuwe site aangewezen te krijgen van het stadsbestuur, vooraleer zij het huidige Jan Breydel willen verlaten.

UPDATE 16/09
De stadionplannen van Blauw-Zwart krijgen dus opnieuw een knauw, maar daar legt de landskampioen zich niet zomaar bij neer. Volgens Het Laatste Nieuws zou Club een deel van de protesten immers willen weerleggen door gebruik te maken van 'hypermoderne bouwtechnieken'. De verkeersoverlast zou dan weer aangepakt worden middels een mobiliteitsplan. Carpoolen, alternatieve vervoersmiddelen en spreiding van de aankomst- en vertrekuren zouden daarbij centraal staan. Of dat ook voldoende is om de protestgroepen te overtuigen, valt echter te betwijfelen.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Denkt u dat Club voor 2024 in zijn nieuw stadion zal kunnen spelen?

Meest recent

DAZN-debat laait weer op: Bornauw spreekt straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

65
65
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

97
97
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

335
335
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

113
113
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

13
13
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

297
297
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

101
101
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

103
103
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

555
555
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

607
607
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

284
284
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

360
360
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

89
89
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

163
163
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

219
219
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

168
168
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

76
76
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

182
182
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

189
189
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

30
30
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

221
221
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

472
472
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

311
311
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

93
93

Meer sportnieuws