'Anderlecht wil transfermarkt afsluiten met één laatste aanwinst'

door
'Anderlecht wil transfermarkt afsluiten met één laatste aanwinst'

Voor het aanbreken van de transferperiode werd bij RSC Anderlecht het ergste gevreesd. De club stond er financieel immers erg slecht voor en dus kon er slechts een zeer beperkt budget gebruikt worden, terwijl er toch heel wat versterking nodig was. Maar tot dusver kunnen de Brusselaars terugblikken op een erg geslaagde mercato.


Met nog ongeveer twee en halve week te gaan tot de Deadline Day, is het huiswerk van Paars-Wit immers zo goed als rond. Volgens La Capitale overweegt de recordkampioen nog slechts één aanwinst aan te trekken: een centrale verdediger, liefst iemand die linksvoetig is en die niet al te veel moet kosten. In afwachting daarvan hoopt de club om Ognjen Vranjes te herlanceren. Een goede oplossing op korte termijn en bovendien wordt de Bosniër op die manier weer interessanter voor andere clubs, wat in de komende mercato's dan weer goed van pas kan komen.

Verder hebben sportief directeur Peter Verbeke en zijn team goed werk geleverd aan inkomende zijde, zowat alle posities zijn minstens dubbel bezet. En dat terwijl de uitgaven onder controle werden gehouden. Met Timon Wellenreuther werd bijvoorbeeld een transfervrije tweede doelman aangetrokken, waardoor de club zonder problemen kon afscheid van grootverdiener Thomas Didillon. De problemen rond Kemar Lawrence werden dan weer opgevangen met de komst van Bogdan Mykhaylichenko, eveneens een koopje.

Op het middenveld werd de concurrentie intern aangescherpt met het doorschuiven van Marco Kana en de wederopstanding van Adrien Trebel. Voorin werd met Lukas Nmecha en Percy Tau (twee huurlingen) opnieuw relatief goedkoop versterking aangetrokken. Hierdoor was er voldoende budget over om enkele miljoenen te spenderen aan de komst van Mustapha Bundu, de duurste aanwinst van de zomer. Indien de aanvaller uit Sierra-Leone zich echter kan doorzetten, zal men die investering op termijn vanzelf terugverdienen.

LEES OOK: Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

De transfermarkt is een succes voor Anderlecht ...

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

15
15
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

30
30
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

34
34
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

95
95
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

104
104
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

57
57
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

274
274
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

132
132
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

258
258
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

204
204
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

257
257
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

169
169
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

194
194
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

131
131
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

172
172
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

152
152
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

248
248
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

285
285
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

395
395
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

231
231
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws