'Anderlecht wil transfermarkt afsluiten met één laatste aanwinst'

door
'Anderlecht wil transfermarkt afsluiten met één laatste aanwinst'

Voor het aanbreken van de transferperiode werd bij RSC Anderlecht het ergste gevreesd. De club stond er financieel immers erg slecht voor en dus kon er slechts een zeer beperkt budget gebruikt worden, terwijl er toch heel wat versterking nodig was. Maar tot dusver kunnen de Brusselaars terugblikken op een erg geslaagde mercato.


Met nog ongeveer twee en halve week te gaan tot de Deadline Day, is het huiswerk van Paars-Wit immers zo goed als rond. Volgens La Capitale overweegt de recordkampioen nog slechts één aanwinst aan te trekken: een centrale verdediger, liefst iemand die linksvoetig is en die niet al te veel moet kosten. In afwachting daarvan hoopt de club om Ognjen Vranjes te herlanceren. Een goede oplossing op korte termijn en bovendien wordt de Bosniër op die manier weer interessanter voor andere clubs, wat in de komende mercato's dan weer goed van pas kan komen.

Verder hebben sportief directeur Peter Verbeke en zijn team goed werk geleverd aan inkomende zijde, zowat alle posities zijn minstens dubbel bezet. En dat terwijl de uitgaven onder controle werden gehouden. Met Timon Wellenreuther werd bijvoorbeeld een transfervrije tweede doelman aangetrokken, waardoor de club zonder problemen kon afscheid van grootverdiener Thomas Didillon. De problemen rond Kemar Lawrence werden dan weer opgevangen met de komst van Bogdan Mykhaylichenko, eveneens een koopje.

Op het middenveld werd de concurrentie intern aangescherpt met het doorschuiven van Marco Kana en de wederopstanding van Adrien Trebel. Voorin werd met Lukas Nmecha en Percy Tau (twee huurlingen) opnieuw relatief goedkoop versterking aangetrokken. Hierdoor was er voldoende budget over om enkele miljoenen te spenderen aan de komst van Mustapha Bundu, de duurste aanwinst van de zomer. Indien de aanvaller uit Sierra-Leone zich echter kan doorzetten, zal men die investering op termijn vanzelf terugverdienen.

LEES OOK: 'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

De transfermarkt is een succes voor Anderlecht ...

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

14
14
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

38
38
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

44
44
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

38
38
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

220
220
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

155
155
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

225
225
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

63
63
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

221
221
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

526
526
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

362
362
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

461
461
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

394
394
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

65
65
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

544
544
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

170
170
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

16
16

Meer sportnieuws