'Club wil Clement herenigen met kampioenenmaker Genk'

2528 stemmen
'Club wil Clement herenigen met kampioenenmaker Genk'

Het einde van de transferperiode nadert met rasse schreden en een aantal ploegen zullen in de komende weken een flink tandje moeten bijsteken. Niet in het minst landskampioen Club Brugge. Voorlopig blijft het in het blauw-zwarte gedeelte op Jan Breydel wachten op de eerste nieuwe namen van de mercato.


Nochtans wil Club zich wel degelijk op meerdere posities versterken. Coach Philippe Clement liet vorige week nog verstaan dat men mikt op 3 à 4 aanwinsten die het potentieel hebben om een basisspeler te zijn. Op het verlanglijstje staat alvast een extra spits en daarvoor werden al diverse namen genoemd. De Nederlander Bast Dost bijvoorbeeld, al lijkt Tottenham Hotspur in dit dossier aan het langste einde te trekken. Maar er zijn nog meer pistes.

Zo stelt het Turkse Fotospor, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, dat ook Ally Samatta in beeld zou zijn. De Tanzaniaan, die bij KRC Genk al succesvol samenwerkte met Clement, is sinds vorige winter bij Aston Villa aan de slag. Maar zijn avontuur in Birmingham was tot dusver geen groot succes, bovendien telde de club vorige week nog een recordbedrag neer om met Ollie Watkins een nieuwe spits in huis te halen.

Engelse media lieten dan ook al verstaan dat Samatta na een halfjaartje alweer mag beschikken in Villa Park. Vanuit Turkije zouden Fenerbahce en Besiktas interesse tonen, maar ook Club Brugge wordt nu dus genoemd. Afwachten of deze geruchten straks ook concreet worden. Veel tijd om te talmen is er in ieder geval niet meer voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Vindt u Samatta een geschikte spits voor Club Brugge?

Meest recent

'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

2
2
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

81
81
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

35
35
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

460
460
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

112
112
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

329
329
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

127
127
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

246
246
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

738
738
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

333
333
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

270
270
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

391
391
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

346
346
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

260
260
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

180
180
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

418
418
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

308
308
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

147
147
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

185
185
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

220
220
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

163
163
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

102
102
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

480
480
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

117
117

Meer sportnieuws