'Trainerszoektocht Genk: drie bekende namen genoemd'

1296 stemmen
'Trainerszoektocht Genk: drie bekende namen genoemd'

De tegenvallende competitiestart van KRC Genk is niet zonder gevolgen gebleven. Dinsdagmiddag maakte de Limburgse club bekend dat de samenwerking met hoofdcoach Hannes Wolf en zijn assistent Miguel Moreira wordt stopgezet. En dus kan in de Luminus Arena een nieuwe trainerszoektocht beginnen.


Voorlopig neemt clubboegbeeld Domenico Olivieri het roer over. Hij zal de wedstrijd van zondag tegen KV Mechelen voor zijn rekening nemen en blijft mogelijk ook nog wat langer op post. Voorzitter Peter Croonen liet immers verstaan dat Racing zijn tijd zal nemen bij het zoeken naar een nieuwe T1. Ook gaf hij enkele criteria mee waaraan die trainer moet voldoen: iemand met ervaring, die de competitie kent én die sterk is in het werk met jonge talenten.

Drie namen werden inmiddels al naar voren geschoven. De meest genoemde is die van Frank Vercauteren. Die kent het huis natuurlijk erg goed, maar staat op punt om naar Rusland te reizen waar de rest van zijn gezin vertoeft. Genk zou dus snel moeten handelen in zijn dossier en met de nodige overtuigingskracht moeten komen om hem in België te houden.

Volgens Het Laatste Nieuws is ook Marc Brys een optie. Maar die voelt zich momenteel erg goed bij OH Leuven en lijkt niet van plan om zomaar te vertrekken aan Den Dreef. Bij TVL lanceerde analist Stef Wynants dan weer de naam van Jess Thorup, die vrij is na zijn ontslag bij AA Gent. Maar het Genkse bestuur heeft ongetwijfeld nog meer namen achter de hand. Afwachten dus wie het gaat worden, het is in ieder geval duidelijk dat Racing niet over één nacht ijs zal gaan.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Wie is volgens u de beste optie?

Meest recent

Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

4
4
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

47
47
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

37
37
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

230
230
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

97
97
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

114
114
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

48
48
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

161
161
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

244
244
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

80
80
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

300
300
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

771
771
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

455
455
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

340
340
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

536
536
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

158
158
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

168
168
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

216
216
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

468
468
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

561
561
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

217
217
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

402
402
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

317
317
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

84
84
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

334
334

Meer sportnieuws