'Trainerszoektocht Genk: drie bekende namen genoemd'

door
'Trainerszoektocht Genk: drie bekende namen genoemd'

De tegenvallende competitiestart van KRC Genk is niet zonder gevolgen gebleven. Dinsdagmiddag maakte de Limburgse club bekend dat de samenwerking met hoofdcoach Hannes Wolf en zijn assistent Miguel Moreira wordt stopgezet. En dus kan in de Luminus Arena een nieuwe trainerszoektocht beginnen.


Voorlopig neemt clubboegbeeld Domenico Olivieri het roer over. Hij zal de wedstrijd van zondag tegen KV Mechelen voor zijn rekening nemen en blijft mogelijk ook nog wat langer op post. Voorzitter Peter Croonen liet immers verstaan dat Racing zijn tijd zal nemen bij het zoeken naar een nieuwe T1. Ook gaf hij enkele criteria mee waaraan die trainer moet voldoen: iemand met ervaring, die de competitie kent én die sterk is in het werk met jonge talenten.

Drie namen werden inmiddels al naar voren geschoven. De meest genoemde is die van Frank Vercauteren. Die kent het huis natuurlijk erg goed, maar staat op punt om naar Rusland te reizen waar de rest van zijn gezin vertoeft. Genk zou dus snel moeten handelen in zijn dossier en met de nodige overtuigingskracht moeten komen om hem in België te houden.

Volgens Het Laatste Nieuws is ook Marc Brys een optie. Maar die voelt zich momenteel erg goed bij OH Leuven en lijkt niet van plan om zomaar te vertrekken aan Den Dreef. Bij TVL lanceerde analist Stef Wynants dan weer de naam van Jess Thorup, die vrij is na zijn ontslag bij AA Gent. Maar het Genkse bestuur heeft ongetwijfeld nog meer namen achter de hand. Afwachten dus wie het gaat worden, het is in ieder geval duidelijk dat Racing niet over één nacht ijs zal gaan.

LEES OOK: Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

Wie is volgens u de beste optie?

Meest recent

'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

103
103
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

67
67
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

214
214
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

287
287
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

263
263
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

116
116
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

185
185
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

101
101
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

331
331
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

161
161
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

188
188
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

166
166
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

130
130
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

468
468
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

69
69
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

165
165
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

343
343
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

258
258
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

85
85
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

408
408
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

340
340
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

229
229
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

542
542
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

202
202

Meer sportnieuws