'Leko tussen twee vuren in zaak-Lamkel Zé'

834 stemmen
'Leko tussen twee vuren in zaak-Lamkel Zé'

Een man van 12 stielen en 13 ongelukken. Zo kan je de passage van Didier Lamkel Zé bij Antwerp nog het best omschrijven. De 23-jarige Kameroener maakte het zopas alweer te bont op de Bosuil en mag daarom naar verluidt eindelijk definitief beschikken. Alhoewel.


Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de wispelturige dribbelkont, die voor het duel tegen STVV naar de beloften werd verwezen, dinsdag gewoon weer present tekende bij de A-kern. Nochtans heeft daar niet alleen coach Ivan Leko, maar tevens een aanzienlijk deel van de kleedkamer het stilaan gehad met zijn vele fratsen. HLN vernam dan ook van diverse ploegmaats dat ze Lamkel Zé liever kwijt dan rijk zijn. De vraag is echter of het bestuur van de Great Old daar hetzelfde over denkt.

Intrinsiek vertegenwoordigt de winger tenslotte misschien wel de hoogste marktwaarde in Antwerpen, maar op dit moment zijn weinig clubs bereid om hun handen te branden aan het woelwater. Leko lijkt dan ook tussen twee vuren te staan, net zoals dat eigenlijk in aanloop naar de bekerfinale reeds het geval was. De keuze om Lamkel Zé terug op te vissen pakte toen goed uit. Afwachten of Luciano D'Onofrio en Paul Gheysens in de hoop op een hogere transfersom nu opnieuw hun zin krijgen.

LEES OOK: Obbi Oulare stunt met nieuwe Belgische club

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Antwerp laat fans nog wat langer in spanning'
'Antwerp laat fans nog wat langer in spanning'
479

Denkt u dat Lamkel Zé nog zal spelen voor Antwerp?

Meest recent

Bommetje bij Anderlecht: stoelendans en exit Borguet

Bij RSC Anderlecht blijft het toch weer onrustig. De Brusselaars blijven maar van mensen wisselen op ...

110
110
'Club Brugge en Arsenal sluiten deal: recordsom is een feit'

Christos Tzolis verlaat Club Brugge. Arsenal en Blauw-Zwart hebben volgens de doorgaans zeer goed ...

239
239
'Club Brugge en Ajax vechten om handtekening Genk-pion'

Gaat KRC Genk dan toch een van zijn talentvolle spelers uit de A-kern verliezen? Het begint er ...

218
218
OH Leuven heeft weer beet en stelt volgende speler voor

Bij OH Leuven gaat het plots snel. De Belgische eersteklasser heeft vandaag zijn volgende ...

25
25
Club Brugge verrast en laat talent vertrekken

Club Brugge gooit de laatste jaren hoge ogen met zijn jeugdwerking. Dat deed het afgelopen seizoen ...

121
121
'Genk zet zich schrap: monsterlijk bod op komst'

Bij KRC Genk wisten ze deze week met Jess Thorup hun nieuwe trainer te vinden na het plotse vertrek ...

159
159
'SK Beveren haalt ein-de-lijk eerste aanwinst binnen'

SK Beveren raasde vorig seizoen door de Challenger Pro League, waarin het ongeslagen de titel ...

55
55
'Monaco houdt Belgisch toptalent langer aan boord'

Bij AS Monaco werd er deze zomer serieus gesnoeid in de Belgische connectie. Trainer ...

32
32
'Sibierski baalt: aanwinst zet Anderlecht in wachtkamer'

Anderlecht wou tegen zijn eerste Europese opdracht zijn vier belangrijkste aanwinsten binnen hebben, ...

369
369
'Club Brugge plukt staflid weg bij Rode Duivels'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen druk bezig zich te versterken. Met Yann Sommer en Andrej Vasovic ...

229
229
Grote zorgen om Malick Fofana na update van trainer

Rudi Garcia deed op dit WK geen beroep op Malick Fofana bij de Rode Duivels. De 21-jarige winger was ...

74
74
Wesley Sonck zag Anderlecht-sprookje nachtmerrie worden

Sommige transfers lijken een kwestie van tijd. Alles ligt klaar, de verhuis is geregeld en de ...

172
172
'Anderlecht slikt wéér blessuredomper'

Binnen exact een week moet Anderlecht al een eerste keer aan de bak, want volgende donderdag moet ...

454
454
Tweede keer prijs voor KVK: ex-prijsschutter 1B tekent

KV Kortrijk wist zijn verblijf in de Challenger Pro League te beperken tot amper één ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt mis, Standard slaat weer toe'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

215
215
‘Bliksemontslag Tuchel? Engelse bond hakt knoop door’

Engeland werd in de halve finale van het WK uitgeschakeld door Argentinië. The Three Lions ...

170
170
Snoeiharde Scaloni maakt criticasters met de grond gelijk

Argentinië – Engeland werd een heuse veldslag. De Engelsen leken op weg naar de ...

99
99
Marc Coucke ongewild middelpunt van enorme oplichting

Marc Coucke staat al jarenlang bekend als een steenrijk zakenman en uiteraard eigenaar van ...

132
132
‘Anderlecht, Standard én Union strijden om miljoenentransfer’

De Belgische clubs zijn de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. RSC Anderlecht, ...

383
383
'Lukaku keert zijn kar: transferwending in de maak'

Na de uitschakeling op het WK werken verschillende Rode Duivels aan een transfer. Youri Tielemans, ...

468
468
'Anderlecht kan nog fraai bedrag vangen voor jeugdproduct'

Bij Anderlecht mogen we in de komende weken nog de nodige transferactiviteit verwachten, want op ...

155
155
'Genk staat op zucht van megatransfer'

Het is bij KRC Genk al een bewogen zomer geweest, met onder meer een plotse gedwongen trainerswissel ...

211
211
KV Kortrijk shopt bij Standard en haalt oude bekende terug

KV Kortrijk opent zijn seizoen op 7 augustus meteen met een pittige affiche, want het moet in de ...

63
63
Argentijnen gooien olie op het vuur na zege tegen Engeland

Regerend wereldkampioen Argentinië kan zijn titel nog altijd gaan verlengen, want het plaatste ...

137
137
'Preud'homme drukt meteen stempel bij Club met straffe deal'

De zomermercato van Club Brugge lijkt in de laatste week helemaal op gang gekomen te zijn. Na het ...

1093
1093

Meer sportnieuws