'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

1024 stemmen
'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

Eindelijk. Hij heeft er lang op moeten wachten, maar de kop is eraf voor Michael Krmencik bij Club Brugge. De 27-jarige Tsjech tekende tegen Waasland-Beveren voor zijn eerste treffer bij Blauw-Zwart en hoopt nu zijn status als dure miskoop van zich af te schudden.


Zes miljoen telde Club in januari naar verluidt neer om de spits weg te plukken uit zijn thuisland, maar sindsdien slaagde hij er maar niet in om zijn draai te vinden in Jan Breydel. Een terugkeer naar Tsjechië leek dan ook reeds in de maak, zeker omdat er daar nog steeds interesse in hem was. "Mijn zaakwaarnemer bracht me van de aanbiedingen op de hoogte", erkent Krmencik in gesprek met het plaatselijke iSport de mogelijkheid om deze zomer al snel terug huiswaarts te keren. "Maar ik ben een van de duurste aankopen ooit in de geschiedenis van de club. Ik dacht er nooit aan om te vertrekken. Ik wil hier blijven en vechten voor mijn plaats."

Nu zijn eerste doelpunt eindelijk tegen de touwen hangt, hoopt hij dan ook meer minuten te krijgen. Al benadrukt Krmencik wel dat de keuze bij Philippe Clement ligt, die zijn speerpunt al vaak loofde om zijn harde werk. Ook bij zijn ploegmaats ligt hij duidelijk goed in de groep, zo blijkt uit de manier waarop zijn treffer werd gevierd. "Ze hebben me altijd ingeprent dat ik mijn vertrouwen niet mocht verliezen. Ze weten dat ik gemakkelijk scoor op training en wisten dat die goal vroeg of laat ook wel eens in een wedstrijd zou vallen", aldus Krmencik, die ondanks alle kritiek aan zijn adres tevens de positieve houding van de Brugse fans de lucht in prijst.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Denkt u dat Krmencik nog zal slagen bij Club Brugge?

Meest recent

Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

11
11
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

27
27
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

15
15
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

241
241
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

42
42
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

24
24
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

184
184
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

86
86
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

130
130
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

336
336
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

299
299
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

78
78
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

52
52
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

168
168
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

153
153
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

54
54
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

427
427
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

299
299
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

76
76
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

313
313
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

372
372
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

69
69
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

446
446

Meer sportnieuws