'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

door
'Krmencik bevestigt optie op vertrek bij Club Brugge'

Eindelijk. Hij heeft er lang op moeten wachten, maar de kop is eraf voor Michael Krmencik bij Club Brugge. De 27-jarige Tsjech tekende tegen Waasland-Beveren voor zijn eerste treffer bij Blauw-Zwart en hoopt nu zijn status als dure miskoop van zich af te schudden.


Zes miljoen telde Club in januari naar verluidt neer om de spits weg te plukken uit zijn thuisland, maar sindsdien slaagde hij er maar niet in om zijn draai te vinden in Jan Breydel. Een terugkeer naar Tsjechië leek dan ook reeds in de maak, zeker omdat er daar nog steeds interesse in hem was. "Mijn zaakwaarnemer bracht me van de aanbiedingen op de hoogte", erkent Krmencik in gesprek met het plaatselijke iSport de mogelijkheid om deze zomer al snel terug huiswaarts te keren. "Maar ik ben een van de duurste aankopen ooit in de geschiedenis van de club. Ik dacht er nooit aan om te vertrekken. Ik wil hier blijven en vechten voor mijn plaats."

Nu zijn eerste doelpunt eindelijk tegen de touwen hangt, hoopt hij dan ook meer minuten te krijgen. Al benadrukt Krmencik wel dat de keuze bij Philippe Clement ligt, die zijn speerpunt al vaak loofde om zijn harde werk. Ook bij zijn ploegmaats ligt hij duidelijk goed in de groep, zo blijkt uit de manier waarop zijn treffer werd gevierd. "Ze hebben me altijd ingeprent dat ik mijn vertrouwen niet mocht verliezen. Ze weten dat ik gemakkelijk scoor op training en wisten dat die goal vroeg of laat ook wel eens in een wedstrijd zou vallen", aldus Krmencik, die ondanks alle kritiek aan zijn adres tevens de positieve houding van de Brugse fans de lucht in prijst.

LEES OOK: Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Denkt u dat Krmencik nog zal slagen bij Club Brugge?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

13
13
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

28
28
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

27
27
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

61
61
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

15
15
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

553
553
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

48
48
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

134
134
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

201
201
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

37
37
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

64
64
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

326
326
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

72
72
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

309
309
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

308
308
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

55
55
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

151
151
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

241
241
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

74
74
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

205
205
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

131
131
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

111
111

Meer sportnieuws