Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

8309
Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

We zijn nog maar half september, maar AA Gent heeft al voor de tweede keer dit seizoen van trainer gewisseld. Maandag geraakte bekend dat Wim De Decker voorlopig het stokje overneemt van Laszlo Bölöni. De ervaren Roemeen moest na amper 25 dagen plaats ruimen in de Ghelamco Arena.


En toch was de verrassing niet zo bijzonder groot toen het ontslag bekend werd gemaakt. Al van bij zijn aanstelling heerste er immers grote weerstand tegen Bölöni. Niet in het minst vanuit de spelersgroep. De veelbesproken uithaal van Roman Yaremchuk is daar één voorbeeld van, maar volgens Het Laatste Nieuws waren er nog meer incidenten. Zo waren de trainingsmethodes te gedateerd en werd amper gebruik gemaakt van het schema dat werd vooropgesteld door een professor inspanningsfysiologie. Bovendien werd Thomas Matton, die zich onder meer bezighield met de individuele traptechniek van spelers, weggestuurd van training. Tot groot onbegrip van de spelers.

UPDATE 16u05
Stilaan geraken steeds meer details bekend over de wrevel tussen Bölöni en zijn kleedkamer, waaronder toch enkele vreemde verhalen. Zo weet Het Nieuwsblad dat de Gentse spelers eigenlijk al tijdens hun eerste wedstrijd onder de Roemeen blijk gaven van muiterij . In de tweede helft op bezoek bij diens ex-club Antwerp besloten zij namelijk zijn instructies te negeren en hun eigen ding te doen. Helemaal hallucinant is de notie dat Bölöni nog steeds niet eens alle namen kende van de spelers in zijn kern. Of hoe de ervaren coach er blijkbaar toch zélf een beetje de kantjes vanaf liep in de Ghelamco Arena.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Zien we Bölöni nog terug als trainer in België?

Meest recent

Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

2
2
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

17
17
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

61
61
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

22
22
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

31
31
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

167
167
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

155
155
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

98
98
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

706
706
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

259
259
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

91
91
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

180
180
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

76
76
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

205
205
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

253
253
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

517
517
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

257
257
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

253
253
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

74
74
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

328
328
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

184
184
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

52
52
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

56
56
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41

Meer sportnieuws