Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

door
Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

We zijn nog maar half september, maar AA Gent heeft al voor de tweede keer dit seizoen van trainer gewisseld. Maandag geraakte bekend dat Wim De Decker voorlopig het stokje overneemt van Laszlo Bölöni. De ervaren Roemeen moest na amper 25 dagen plaats ruimen in de Ghelamco Arena.


En toch was de verrassing niet zo bijzonder groot toen het ontslag bekend werd gemaakt. Al van bij zijn aanstelling heerste er immers grote weerstand tegen Bölöni. Niet in het minst vanuit de spelersgroep. De veelbesproken uithaal van Roman Yaremchuk is daar één voorbeeld van, maar volgens Het Laatste Nieuws waren er nog meer incidenten. Zo waren de trainingsmethodes te gedateerd en werd amper gebruik gemaakt van het schema dat werd vooropgesteld door een professor inspanningsfysiologie. Bovendien werd Thomas Matton, die zich onder meer bezighield met de individuele traptechniek van spelers, weggestuurd van training. Tot groot onbegrip van de spelers.

UPDATE 16u05
Stilaan geraken steeds meer details bekend over de wrevel tussen Bölöni en zijn kleedkamer, waaronder toch enkele vreemde verhalen. Zo weet Het Nieuwsblad dat de Gentse spelers eigenlijk al tijdens hun eerste wedstrijd onder de Roemeen blijk gaven van muiterij . In de tweede helft op bezoek bij diens ex-club Antwerp besloten zij namelijk zijn instructies te negeren en hun eigen ding te doen. Helemaal hallucinant is de notie dat Bölöni nog steeds niet eens alle namen kende van de spelers in zijn kern. Of hoe de ervaren coach er blijkbaar toch zélf een beetje de kantjes vanaf liep in de Ghelamco Arena.

LEES OOK: Blessuregolf bij AA Gent: Leko geeft opvallende 'schuldige'

Zien we Bölöni nog terug als trainer in België?

Meest recent

Clement niet naar topclub: "Hij is géén kandidaat"

Ajax verloor afgelopen weekend met 2-1 van FC Utrecht. De titel lijkt nu al weg te zijn in ...

14
14
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

18
18
Hasi vindt succesformule: coach geeft criticasters lik op stuk

RSC Anderlecht won verdiend met 1-0 van Club Brugge. Als er één man opgelucht heeft ...

60
60
Stijnen & co maken indruk: "Beste in 8 jaar als dit lukt"

KV Kortrijk won met 2-0 van Patro Eisden, maar vlot verliep dat zeker niet voor de Kerels. Bij de ...

24
24
Mokio en De Cat toch bij Duivels tot einde WK U17?

De Jonge Duivels hebben zich zondag weten te plaatsen voor de zestiende finales van het WK U17 ...

88
88
Hoe Guardiola plots Doku helemaal doet ontploffen

Manchester City lijkt na een minder seizoen weer mee te gaan spelen voor de titel in de Premier ...

26
26
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over Hayen en Celtic'

Club Brugge gaat de interlandbreak in met een kater na de pijnlijke nederlaag in de kraker op ...

144
144
Opgelet Duivels: Real brengt nieuws over blessure Courtois

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen in Tubeke om zich voor te bereiden op hun laatste ...

55
55
Na knalprestatie in topper: nieuwe uitdaging voor Anderlecht

Na de magere prestatie tegen Ninove in de beker leek er nog een crisis om de hoek te loeren bij ...

137
137
Kritiek op krasse uitspraak: Van Crombrugge slaat terug

We zijn intussen bijna halfweg de reguliere competitie, maar KRC Genk staat nog altijd niet in de ...

76
76
Rode Duivel stuurde Man Utd wandelen: "Woord al gegeven"

Met Senne Lammens haalde Manchester United afgelopen zomer nog eens een Rode Duivel binnen. De jonge ...

46
46
Hubert sakkert: "Herfsttitel? Interesseert me totaal niet"

Na de nederlaag van Club Brugge op Anderlecht had Union zondagavond een geweldige zaak kunnen doen ...

41
41
Messi doet Barça dromen: "Ik hoop op een dag terug te keren"

We zullen nog zeker enkele jaren kunnen genieten van de kunsten van Lionel Messi. De 38-jarige ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Hayen alsnog weg, volgende trainerswissel in JPL?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

556
556
Vandenbempt doet boekje open over soap competitieformat

Terwijl het tv-rechtencontract nog altijd voer voor discussie biedt blijft ook het competitieformat ...

206
206
Leko likt wonden: AA Gent incasseert extra uppercut

AA Gent moest zondag in eigen huis genoegen nemen met een 1-1 gelijkspel tegen KRC Genk. Er zat ...

154
154
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

110
110
Bornauw héél duidelijk: dit zijn de drie grote RSCA-ambities

RSC Anderlecht kende een prachtige zondag. Een verdiende 1-0-zege tegen Club Brugge en een geweldige ...

254
254
Grote zorgen bij Club Brugge: "De zoveelste keer dit seizoen"

Wanneer speelt Club Brugge in de Jupiler Pro League eens zoals ze tegen AS Monaco, Rangers FC en FC ...

288
288
Degryse ziet grote 'wederopstanding' bij RSCA-smaakmaker

Heel Anderlecht zal vandaag een leuke maandag kennen. De Brusselaars wisten eindelijk nog eens te ...

305
305
Vandenbempt na topper RSCA-Club: "Meer dan 30 miljoen"

Een goed RSC Anderlecht won oververdiend van een zwak Club Brugge. Paars-Wit speelde met volle ...

547
547
Euvrard krijgt Standard niet op de rails: één énorm probleem

Standard blijft ook onder Vincent Euvrard simpelweg matig presenteren. Vooral op verplaatsing is het ...

204
204
Dender pakt uit: "Kompany wilde mij bij Anderlecht"

FCV Dender kent een zeer pover seizoen. De club hoopt tegen Zulte Waregem eindelijk voor het eerst ...

75
75
'Van hemel naar hel: Bayern-nachtmerrie voor Kompany'

Bayern München zag zaterdag zijn fenomenale reeks van 15 opeenvolgende zeges stranden. ...

239
239
Hasi en Renard buiten? Nieuw Anderlecht-bestuur reageert

RSC Anderlecht kon zondag eindelijk nog eens winnen van Club Brugge. Een aangename binnenkomer voor ...

581
581

Meer sportnieuws