Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

8309 stemmen
Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

We zijn nog maar half september, maar AA Gent heeft al voor de tweede keer dit seizoen van trainer gewisseld. Maandag geraakte bekend dat Wim De Decker voorlopig het stokje overneemt van Laszlo Bölöni. De ervaren Roemeen moest na amper 25 dagen plaats ruimen in de Ghelamco Arena.


En toch was de verrassing niet zo bijzonder groot toen het ontslag bekend werd gemaakt. Al van bij zijn aanstelling heerste er immers grote weerstand tegen Bölöni. Niet in het minst vanuit de spelersgroep. De veelbesproken uithaal van Roman Yaremchuk is daar één voorbeeld van, maar volgens Het Laatste Nieuws waren er nog meer incidenten. Zo waren de trainingsmethodes te gedateerd en werd amper gebruik gemaakt van het schema dat werd vooropgesteld door een professor inspanningsfysiologie. Bovendien werd Thomas Matton, die zich onder meer bezighield met de individuele traptechniek van spelers, weggestuurd van training. Tot groot onbegrip van de spelers.

UPDATE 16u05
Stilaan geraken steeds meer details bekend over de wrevel tussen Bölöni en zijn kleedkamer, waaronder toch enkele vreemde verhalen. Zo weet Het Nieuwsblad dat de Gentse spelers eigenlijk al tijdens hun eerste wedstrijd onder de Roemeen blijk gaven van muiterij . In de tweede helft op bezoek bij diens ex-club Antwerp besloten zij namelijk zijn instructies te negeren en hun eigen ding te doen. Helemaal hallucinant is de notie dat Bölöni nog steeds niet eens alle namen kende van de spelers in zijn kern. Of hoe de ervaren coach er blijkbaar toch zélf een beetje de kantjes vanaf liep in de Ghelamco Arena.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

🚀

Zien we Bölöni nog terug als trainer in België?

Meest recent

Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

27
27
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

191
191
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

53
53
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

102
102
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

88
88
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

298
298
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

154
154
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

109
109
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

584
584
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

330
330
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

555
555
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

582
582
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

736
736
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

66
66
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

188
188
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

151
151
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

737
737
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

340
340
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

231
231
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

177
177
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

173
173
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

264
264
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

165
165
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

527
527
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

92
92

Meer sportnieuws