Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

door
Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

We zijn nog maar half september, maar AA Gent heeft al voor de tweede keer dit seizoen van trainer gewisseld. Maandag geraakte bekend dat Wim De Decker voorlopig het stokje overneemt van Laszlo Bölöni. De ervaren Roemeen moest na amper 25 dagen plaats ruimen in de Ghelamco Arena.


En toch was de verrassing niet zo bijzonder groot toen het ontslag bekend werd gemaakt. Al van bij zijn aanstelling heerste er immers grote weerstand tegen Bölöni. Niet in het minst vanuit de spelersgroep. De veelbesproken uithaal van Roman Yaremchuk is daar één voorbeeld van, maar volgens Het Laatste Nieuws waren er nog meer incidenten. Zo waren de trainingsmethodes te gedateerd en werd amper gebruik gemaakt van het schema dat werd vooropgesteld door een professor inspanningsfysiologie. Bovendien werd Thomas Matton, die zich onder meer bezighield met de individuele traptechniek van spelers, weggestuurd van training. Tot groot onbegrip van de spelers.

UPDATE 16u05
Stilaan geraken steeds meer details bekend over de wrevel tussen Bölöni en zijn kleedkamer, waaronder toch enkele vreemde verhalen. Zo weet Het Nieuwsblad dat de Gentse spelers eigenlijk al tijdens hun eerste wedstrijd onder de Roemeen blijk gaven van muiterij . In de tweede helft op bezoek bij diens ex-club Antwerp besloten zij namelijk zijn instructies te negeren en hun eigen ding te doen. Helemaal hallucinant is de notie dat Bölöni nog steeds niet eens alle namen kende van de spelers in zijn kern. Of hoe de ervaren coach er blijkbaar toch zélf een beetje de kantjes vanaf liep in de Ghelamco Arena.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Zien we Bölöni nog terug als trainer in België?

Meest recent

Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

41
41
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

5
5
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

14
14
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

7
7
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

21
21
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

24
24
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

29
29
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

28
28
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

13
13
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

66
66
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

26
26
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

59
59
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

471
471
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

185
185
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

235
235
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

57
57
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

408
408
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

87
87
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

96
96
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

124
124
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1090
1090
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

179
179
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

55
55
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

41
41

Meer sportnieuws