Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

door
Hallucinant verhaal over Bölöni doet de ronde

We zijn nog maar half september, maar AA Gent heeft al voor de tweede keer dit seizoen van trainer gewisseld. Maandag geraakte bekend dat Wim De Decker voorlopig het stokje overneemt van Laszlo Bölöni. De ervaren Roemeen moest na amper 25 dagen plaats ruimen in de Ghelamco Arena.


En toch was de verrassing niet zo bijzonder groot toen het ontslag bekend werd gemaakt. Al van bij zijn aanstelling heerste er immers grote weerstand tegen Bölöni. Niet in het minst vanuit de spelersgroep. De veelbesproken uithaal van Roman Yaremchuk is daar één voorbeeld van, maar volgens Het Laatste Nieuws waren er nog meer incidenten. Zo waren de trainingsmethodes te gedateerd en werd amper gebruik gemaakt van het schema dat werd vooropgesteld door een professor inspanningsfysiologie. Bovendien werd Thomas Matton, die zich onder meer bezighield met de individuele traptechniek van spelers, weggestuurd van training. Tot groot onbegrip van de spelers.

UPDATE 16u05
Stilaan geraken steeds meer details bekend over de wrevel tussen Bölöni en zijn kleedkamer, waaronder toch enkele vreemde verhalen. Zo weet Het Nieuwsblad dat de Gentse spelers eigenlijk al tijdens hun eerste wedstrijd onder de Roemeen blijk gaven van muiterij . In de tweede helft op bezoek bij diens ex-club Antwerp besloten zij namelijk zijn instructies te negeren en hun eigen ding te doen. Helemaal hallucinant is de notie dat Bölöni nog steeds niet eens alle namen kende van de spelers in zijn kern. Of hoe de ervaren coach er blijkbaar toch zélf een beetje de kantjes vanaf liep in de Ghelamco Arena.

LEES OOK: OHL vecht tegen vorm, Leko voert wissels door bij KAA Gent

Zien we Bölöni nog terug als trainer in België?

Meest recent

Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

11
11
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

31
31
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

13
13
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

34
34
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

99
99
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

54
54
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

181
181
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
‘Kompany hoort groot nieuws bij Bayern München’

Vincent Kompany is geweldig aan het seizoen begonnen bij Bayern München en dat is nog een ...

91
91
Topper op scherp: Kana deelt ferme sneer uit aan Club Brugge

Zondag staat de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. In het Lotto Park ...

614
614
'Competitiehervorming explodeert: Anderlecht keert kar'

De competitiehervorming ligt zwaar onder vuur met Sam Baro voorop. De beleidsbepaler van KAA Gent ...

597
597
‘Winterse knaltransfer: kassa KRC Genk rinkelt'

De wintermercato komt er stilletjes aan en de Belgische clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten. ...

209
209
Ex-topref onthult: “Daarom werd goal Vermant afgekeurd”

Het Jan Breydelstadion stond even in brand. In de slotfase tegen FC Barcelona in de Champions League ...

312
312
Lukebakio trapt ferm na op Tedesco: “Leuk is anders…”

Dodi Lukebakio bloeit in Benfica volledig op onder José Mourinho. De buitenspeler zit ...

74
74
Staelens legt pijnlijke verschil tussen RSCA en Club bloot

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat Michael Verschueren, Kenneth Bornauw en de komende maanden mogelijk ...

312
312
KRC Genk verrast Europa: Heynen weet niet wat hij ziet

KRC Genk tankte héél veel vertrouwen tegen Sporting Braga. De Limburgers wonnen met ...

305
305
Ronaldo breekt stilte: "Daarom bleef ik weg bij begrafenis Jota"

Afgelopen zomer stond de hectische voetbalwereld voor enkele dagen stil. Diogo Joto overleed na een ...

187
187
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

211
211
Goudhaantje Genk staat op: "Beter dan ooit!"

Bij KRC Genk hebben ze heel wat spelers die mogen mikken op een transfer naar een Europese ...

117
117
'Bromance' tussen Rode Duivel en Mourinho: "Het klikt"

In België wordt de laatste jaren nog al eens smalend gedaan over de 'ouderwetse' José ...

74
74
'Transferbom ontploft: Man City biedt 150 miljoen op ster'

Staat er een waanzinnige transfer op til in 2026? Volgens Defensa Central borrelt er alvast wat bij ...

190
190
KRC Genk geniet van twee parels: "Ongelooflijk!"

KRC Genk kende tot op heden een wisselvallig seizoen. Toch zijn er een aantal spelers die zich ...

217
217
Herman Brusselmans zet 'Oude Doos-BV' compleet voor schut

Auteur en eeuwige provocateur Herman Brusselmans heeft opnieuw voor een onvergetelijk ...

136
136
'Club ontploft: schokkende winterdeal naar Anderlecht'

Club Brugge slikte al eens toen de naam viel, maar nu lijkt Anderlecht door te drukken. Paars-wit ...

611
611

Meer sportnieuws