AA Gent laat twee bekende namen van Europese lijst

289 stemmen
AA Gent laat twee bekende namen van Europese lijst

AA Gent heeft weinig tijd om te treuren om de nederlaag in Eupen van vrijdag, want dinsdag moet het alweer aan de bak. Dan maken de Buffalo's immers hun intrede op het Europese toneel, want in de derde voorronde van de Champions League moeten ze aan de bak tegen Rapid Wenen. Het wordt een match op leven en dood, want dit seizoen worden de voorrondes over één wedstrijd afgewerkt.


Een wedstrijdselectie heeft Laszlo Bölöni nog niet bekend gemaakt, maar Gent heeft wel al zijn Europese lijst ingediend. Daarop ontbreken twee opvallende namen. Sinan Bolat werd nog niet geregistreerd, aangezien hij nog een Europese schorsing van drie wedstrijden moet uitzitten. Eens die erop zit, zal de doelman ongetwijfeld wel aan de spelerslijst toegevoegd worden.

Ook Sulayman Marreh haalde de lijst echter niet. De middenvelder kwam pas in januari over van Eupen, maar kwam tot dusver amper aan de bak en lijkt nu al weinig toekomst te hebben in de Ghelamco Arena. De enige andere namen uit de A-kern die de lijst niet haalden, zijn immers de jongeren Cissé en Parmentier. Met doelman Jochmans en middenvelders Samoise en George is er wel plaats voor drie jeugdproducten.

De spelerslijst van AA Gent: Jochmans, Coosemans, Roef - Ngadeu, Castro-Montes, Mohammadi, Botaka, Nurio, Godeau, Plastun, Arslanagic - Owusu, Odjidja, Bezus, Chakvetadze, Samoise, Kums, Dorsch, George - Yaremchuk, Niangbo, Mbayo, Bukari, Depoitre, Kleindienst

LEES OOK: AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Kan Marreh beter vertrekken bij Gent?

Meest recent

Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

0
0
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

22
22
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

297
297
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

38
38
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

73
73
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

105
105
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

566
566
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

46
46
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

416
416
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

307
307
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

647
647
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

613
613
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

114
114
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

381
381
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

663
663
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

326
326
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

185
185
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

221
221
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

201
201
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

353
353
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

854
854
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

132
132
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

502
502
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

72
72
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

132
132

Meer sportnieuws