AA Gent laat twee bekende namen van Europese lijst

door
AA Gent laat twee bekende namen van Europese lijst

AA Gent heeft weinig tijd om te treuren om de nederlaag in Eupen van vrijdag, want dinsdag moet het alweer aan de bak. Dan maken de Buffalo's immers hun intrede op het Europese toneel, want in de derde voorronde van de Champions League moeten ze aan de bak tegen Rapid Wenen. Het wordt een match op leven en dood, want dit seizoen worden de voorrondes over één wedstrijd afgewerkt.


Een wedstrijdselectie heeft Laszlo Bölöni nog niet bekend gemaakt, maar Gent heeft wel al zijn Europese lijst ingediend. Daarop ontbreken twee opvallende namen. Sinan Bolat werd nog niet geregistreerd, aangezien hij nog een Europese schorsing van drie wedstrijden moet uitzitten. Eens die erop zit, zal de doelman ongetwijfeld wel aan de spelerslijst toegevoegd worden.

Ook Sulayman Marreh haalde de lijst echter niet. De middenvelder kwam pas in januari over van Eupen, maar kwam tot dusver amper aan de bak en lijkt nu al weinig toekomst te hebben in de Ghelamco Arena. De enige andere namen uit de A-kern die de lijst niet haalden, zijn immers de jongeren Cissé en Parmentier. Met doelman Jochmans en middenvelders Samoise en George is er wel plaats voor drie jeugdproducten.

De spelerslijst van AA Gent: Jochmans, Coosemans, Roef - Ngadeu, Castro-Montes, Mohammadi, Botaka, Nurio, Godeau, Plastun, Arslanagic - Owusu, Odjidja, Bezus, Chakvetadze, Samoise, Kums, Dorsch, George - Yaremchuk, Niangbo, Mbayo, Bukari, Depoitre, Kleindienst

LEES OOK: 'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

Kan Marreh beter vertrekken bij Gent?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

52
52
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

84
84
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

54
54
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

41
41
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

159
159
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

43
43
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

421
421
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

131
131
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

171
171
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

51
51
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

100
100
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

119
119
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

93
93
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

208
208
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

350
350
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

550
550
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

456
456
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

381
381
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

434
434
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

424
424
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

683
683
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

641
641
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

151
151

Meer sportnieuws