TRANSFERUURTJE: 'RSCA laat middenvelder gaan, Barça wil shoppen'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA laat middenvelder gaan, Barça wil shoppen'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Volgens verschillende bronnen zal RSC Anderlecht afscheid nemen van Edo Kayembe. De controlerende middenvelder zou naar KAS Eupen kunnen verkassen. Het Laatste Nieuws meldt dat het om een definitieve transfer zou gaan en niet om een uitleenbeurt.
 
Cercle Brugge roerde zich de laatste dagen op de transfermarkt en haalde de Franse verdediger Harrison Marcelin binnen. Door de komst van die laatstgenoemde verdediger zit de Vereniging nogal dik in de opties achteraan en kan coach Clement kiezen uit vier spelers voor twee posities centraal achterin. De kans is dan ook groot dat zomeraanwinst Raux-Yao en jeugdproduct Cassaert andere oorden mogen opzoeken. 
 
Mundo Deportivo schrijft dat Moussa Wagué interesse uit België geniet. De Senegalese rechtsachter was in ons land al van januari 2017 tot de zomer van 2018 actief bij KAS Eupen. FC Barcelona kwam hem voor 5 miljoen euro wegplukken aan de Kehrweg, maar in Camp Nou kwam hij niet verder dan een handvol matchen in de A-ploeg. Nu zou hij dus kunnen terugkeren naar ons land.

BUITENLAND

FC Barcelona
wil zich roeren op de transfermarkt. De Catalanen willen vooral Memphis Depay binnenhalen en zouden vleugelverdediger Emerson in de deal willen betrekken. Ook Eric García, verdediger van Manchester City wordt nog nadrukkelijk genoemd bij de Blaugrana. Het hoofdtarget zou echter Jules Koundé zijn. De verdediger van Sevilla kende een sterk seizoen en maakte vooral in de Europa League-finale indruk door de spitsen van Internazionale in zijn achterzak te steken. Arturo Vidal zou dan weer beschikken en een andere ploeg mogen zoeken. De Chileen zou maandag medische testen afleggen bij het Internazionale van Lukaku. 
 
Premier League-kampioen Liverpool zou volgens Football Inside interesse tonen voor Ismaïla Sarr, een aanvaller van Watford. De 22-jarige Senegalees groeide bij The Hornets uit tot een van de smaakmakers van de Premier League. Behalve in Sarr zouden Reds ook geïnteresseerd zijn in Wolverhampton-spits Adama Traoré.  

Tottenham neemt alweer afscheid van een trouwe soldaat. Sky Sports meldt dat Danny Rose zijn carrière zal voortzetten bij het Italiaanse Genoa. Tottenham-coach Mourinho zou geen plaats meer hebben voor de Engelsman, waardoor hij andere oorden zou mogen opzoeken. Genoa haalde eerder al Lennart Czyborra van Atalanta Bergamo binnen.
Ook in Duitsland beweegt er nog heel wat. Champions League-revelatie RB Leipzig zou zijn pijlen richten op een oude bekende uit de Jupiler Pro League. Zo zouden de Duitsers heel erg geïnteresseerd zijn in Alexander Sorloth, ex-speler van AA Gent. De Noor kon bij de Buffalo's niet helemaal doorbreken, maar scoorde bij het Turkse Trabzonspor aan de lopende band. Leipzig zou al een bod van 42 miljoen euro inclusief bonussen uitgebracht hebben.

LEES OOK: Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Is de transfermarkt voorlopig een succes voor RSCA?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

87
87
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

41
41
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

28
28
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

78
78
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

79
79
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

97
97
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

16
16
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

110
110
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

122
122
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

138
138
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

258
258
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

167
167
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

195
195
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

286
286
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

42
42
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

159
159
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

104
104
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

161
161
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

605
605
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

341
341
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

179
179
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

380
380
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

134
134
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

393
393

Meer sportnieuws