'Vanhaezebrouck straks opvolger van Bölöni?'

1971 stemmen
'Vanhaezebrouck straks opvolger van Bölöni?'

Het rommelt bij AA Gent. Na een nieuwe nederlaag tegen KAS Eupen boekten de Buffalo's onder Laszlo Bölöni weeral geen vooruitgang. Volgens Sporza zou de Roemeense coach binnenkort omgeruild kunnen worden voor Hein Vanhaezebrouck.

Eerder liet Roman Yaremchuk zich al uit over het matige spelniveau van AA Gent dat hij omschreef als dat van "een tweedeklasser". Ook Alessio Castro-Montes sprong zijn ploegmaat bij en dat is een teken aan de wand volgens Sporza-journalist Tom Boudeweel. "Castro-Montes heeft deze week bevestigd dat dit effectief leeft in de spelersgroep", zegt Boudeweel. "De spelers hebben enorm veel macht. Als de mayonaise niet pakt, kan je als coach nog alles proberen. En ik vrees dat de mayonaise niet zal pakken."

De spelers zouden namelijk niet gestaan hebben achter het ontslag van Jess Thorup. "Als je de spelers niet mee hebt als coach, heb je gewoon een probleem. Peter Balette had de spelers wel mee, maar werd opzij geduwd en is nu technisch directeur. Balette moet het sportieve beleid uitstippelen, maar zou hij zijn gecontacteerd tijdens de onderhandelingen met Bölöni?"

ENTER VANHAEZEBROUCK?

Voorlopig lijkt Bölöni nog tijd te krijgen om de negatieve spiraal om te bouwen, maar Sporza pikte alvast geruchten op dat Hein Vanhaezebrouck weleens zou terugkeren rond de jaarwisseling. "Insiders zeggen dat AA Gent het nog wil rekken tot Kerstmis. Maar Bölöni is ook nog maar 3 weken aan het werk", lichtte Boudeweel nog toe.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

Moet Vanhaezebrouck terugkeren naar AA Gent?

Meest recent

‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

147
147
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

45
45
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

69
69
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

18
18
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

56
56
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

42
42
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

309
309
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

193
193
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

451
451
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

146
146
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

92
92
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

123
123
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

150
150
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

182
182
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

159
159
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

140
140
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

489
489
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

574
574
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

874
874
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

258
258
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

210
210
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

553
553
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

188
188
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

319
319
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1067
1067

Meer sportnieuws