'Grote zorgen rond Hazard: Real en Zidane niet te spreken'

1637 stemmen
'Grote zorgen rond Hazard: Real en Zidane niet te spreken'

In Spanje trekt La Liga zich dit weekend weer op gang, al zullen de topploegen nog niet meteen in actie komen. De clubs die in augustus nog Europees aan de bak moesten kregen immers nog een weekje extra voorbereiding. En dat lijkt voor Eden Hazard geen slechte zaak, integendeel.


Zo worden er in Spanje grote vraagtekens geplaatst bij zijn fysieke paraatheid. Afgelopen week bleef de aanvaller bij de Rode Duivels al aan de bank gekluisterd. Volgens bondscoach Roberto Martinez had dat louter te maken met een gebrek aan matchritme en was hij fysiek op zich wel in orde. Maar vanuit Madrid weerklinken heel andere geluiden. Zo stelt het medium ABC dat het bestuur en coach Zinedine Zidane niet te spreken zijn over Hazard.

Net zoals vorige zomer zou hij uit zijn vakantie zijn teruggekeerd met wat overgewicht en hij zou een serieuze fysieke achterstand hebben. Volgens SPORT loopt hij zelfs twee à drie weken achter op de rest van de selectie. De clubleiding zou dan ook meer toewijding eisen van Hazard, die meer dan 100 miljoen euro heeft gekost. Op de trainingsbeelden die gretig gedeeld worden op sociale media is ook amper een spoor van de Belg te bespeuren. Voorlopig werkt hij individueel verder in de gym.

Onze landgenoot zal dus een stevig tandje moeten bijsteken, al blijft het uiteraard ook opletten voor zijn enkel na al het blessureleed van vorig seizoen. In ieder geval verwachten de meeste Spaanse media dat Hazard tijdens de eerste speeldag zal moeten plaatsnemen op de bank. Vinicius Junior, die tijdens zijn vakantie heel wat beelden deelde waarop hij zich zat uit te sloven, zou in de basis starten.

LEES OOK: Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Hazard toont te weinig beroepsernst ...

Meest recent

Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

33
33
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

43
43
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

137
137
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

43
43
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

113
113
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

49
49
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

63
63
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

153
153
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

86
86
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

174
174
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

376
376
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

320
320
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

242
242
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

111
111
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

336
336
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

90
90
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

318
318
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

606
606
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

628
628
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

680
680
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

88
88
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

144
144
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

207
207

Meer sportnieuws