'Grote zorgen rond Hazard: Real en Zidane niet te spreken'

door
'Grote zorgen rond Hazard: Real en Zidane niet te spreken'

In Spanje trekt La Liga zich dit weekend weer op gang, al zullen de topploegen nog niet meteen in actie komen. De clubs die in augustus nog Europees aan de bak moesten kregen immers nog een weekje extra voorbereiding. En dat lijkt voor Eden Hazard geen slechte zaak, integendeel.


Zo worden er in Spanje grote vraagtekens geplaatst bij zijn fysieke paraatheid. Afgelopen week bleef de aanvaller bij de Rode Duivels al aan de bank gekluisterd. Volgens bondscoach Roberto Martinez had dat louter te maken met een gebrek aan matchritme en was hij fysiek op zich wel in orde. Maar vanuit Madrid weerklinken heel andere geluiden. Zo stelt het medium ABC dat het bestuur en coach Zinedine Zidane niet te spreken zijn over Hazard.

Net zoals vorige zomer zou hij uit zijn vakantie zijn teruggekeerd met wat overgewicht en hij zou een serieuze fysieke achterstand hebben. Volgens SPORT loopt hij zelfs twee à drie weken achter op de rest van de selectie. De clubleiding zou dan ook meer toewijding eisen van Hazard, die meer dan 100 miljoen euro heeft gekost. Op de trainingsbeelden die gretig gedeeld worden op sociale media is ook amper een spoor van de Belg te bespeuren. Voorlopig werkt hij individueel verder in de gym.

Onze landgenoot zal dus een stevig tandje moeten bijsteken, al blijft het uiteraard ook opletten voor zijn enkel na al het blessureleed van vorig seizoen. In ieder geval verwachten de meeste Spaanse media dat Hazard tijdens de eerste speeldag zal moeten plaatsnemen op de bank. Vinicius Junior, die tijdens zijn vakantie heel wat beelden deelde waarop hij zich zat uit te sloven, zou in de basis starten.

LEES OOK: Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Hazard toont te weinig beroepsernst ...

Meest recent

Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

11
11
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

22
22
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

255
255
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

287
287
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

87
87
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

322
322
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

146
146
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

214
214
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

263
263
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

113
113
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

61
61
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

199
199
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

158
158
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

73
73
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

95
95
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

263
263
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

280
280
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

252
252
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

237
237
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

313
313
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

416
416
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

478
478
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

791
791
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

519
519

Meer sportnieuws