'Grote zorgen rond Hazard: Real en Zidane niet te spreken'

door
'Grote zorgen rond Hazard: Real en Zidane niet te spreken'

In Spanje trekt La Liga zich dit weekend weer op gang, al zullen de topploegen nog niet meteen in actie komen. De clubs die in augustus nog Europees aan de bak moesten kregen immers nog een weekje extra voorbereiding. En dat lijkt voor Eden Hazard geen slechte zaak, integendeel.


Zo worden er in Spanje grote vraagtekens geplaatst bij zijn fysieke paraatheid. Afgelopen week bleef de aanvaller bij de Rode Duivels al aan de bank gekluisterd. Volgens bondscoach Roberto Martinez had dat louter te maken met een gebrek aan matchritme en was hij fysiek op zich wel in orde. Maar vanuit Madrid weerklinken heel andere geluiden. Zo stelt het medium ABC dat het bestuur en coach Zinedine Zidane niet te spreken zijn over Hazard.

Net zoals vorige zomer zou hij uit zijn vakantie zijn teruggekeerd met wat overgewicht en hij zou een serieuze fysieke achterstand hebben. Volgens SPORT loopt hij zelfs twee à drie weken achter op de rest van de selectie. De clubleiding zou dan ook meer toewijding eisen van Hazard, die meer dan 100 miljoen euro heeft gekost. Op de trainingsbeelden die gretig gedeeld worden op sociale media is ook amper een spoor van de Belg te bespeuren. Voorlopig werkt hij individueel verder in de gym.

Onze landgenoot zal dus een stevig tandje moeten bijsteken, al blijft het uiteraard ook opletten voor zijn enkel na al het blessureleed van vorig seizoen. In ieder geval verwachten de meeste Spaanse media dat Hazard tijdens de eerste speeldag zal moeten plaatsnemen op de bank. Vinicius Junior, die tijdens zijn vakantie heel wat beelden deelde waarop hij zich zat uit te sloven, zou in de basis starten.

LEES OOK: Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

Hazard toont te weinig beroepsernst ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

96
96
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

19
19
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

10
10
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

27
27
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

31
31
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

76
76
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

25
25
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

51
51
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

186
186
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1135
1135
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

120
120
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

44
44
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

142
142
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

297
297
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

66
66
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

123
123
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

50
50
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

43
43
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

165
165
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

89
89
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

322
322
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

72
72
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

87
87
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

90
90
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

95
95

Meer sportnieuws