'Real legt contact voor transfer Premier League-ster'

301 stemmen
'Real legt contact voor transfer Premier League-ster'

Meteen na het behalen van de Spaanse titel liet voorzitter Florentino Pérez weten dat Real Madrid deze mercato allicht geen grote namen zal aantrekken. Voorlopig heeft de preses het ook bij het rechte einde. Maar nu de deadline steeds dichter komt, kan daar nog verandering in komen.


De prioriteit van Real tijdens de huidige transferperiode, was het van de hand doen van enkele zware contracten. Dat lukte al in het geval van James Rodriguez. De Colombiaan werd verkocht aan het Engelse Everton FC. Voor Gareth Bale is er echter nog geen oplossing gevonden. Nochtans zou de Koninklijke bereid zijn om financieel zware inspanningen te doen om verlost te geraken van de Welshman, die volledig verdwenen is uit de sportieve plannen.

De clubleiding zou alvast goede hoop hebben dat er voor het sluiten van de mercato nog een oplossing voor Bale uit de bus komt. Zo zou er al concreet werk worden gemaakt van een mogelijke opvolger. Diverse bronnen in Spanje en Frankrijk melden namelijk dat Real contact heeft opgenomen met de entourage van Riyad Mahrez. De Algerijnse ster komt momenteel uit voor Manchester City, maar is daar niet altijd zeker van een basisplaats.

Mede gezien het feit dat Mahrez alweer 29 jaar is, zou Real hopen op een niet al te hoge transfersom. Voorlopig is echter niet bekend of City bereid is om mee te werken en aan welke voorwaarden. Bovendien lijkt een overgang enkel aan de orde als Bale effectief vertrekt.

LEES OOK: Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

11
11
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

19
19
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

67
67
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

245
245
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

263
263
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

222
222
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

60
60
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

88
88
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

161
161
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

43
43
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

53
53
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

464
464
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

117
117
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

160
160
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

171
171
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

885
885
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

93
93
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

78
78
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

359
359
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

96
96
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

262
262

Meer sportnieuws