Wolf: "Dewaest met hart en hoofd bij andere club"

815 stemmen
Wolf:

Als een donderslag bij heldere hemel. KRC Genk liet vrijdagmiddag weten dat Sébastien Dewaest per direct naar de B-kern wordt gestuurd. Nadat de 29-jarige verdediger zelf al met een uitleg op de proppen kwam, deed nu ook coach Hannes Wolf zijn duit in het zakje.


Tijdens zijn persbabbel liet de Duitser, die dit seizoen tot dusver geen beroep deed op de voormalige aanvoerder van de Limburgers, weten dat Dewaest wel degelijk aanstuurt op een transfer. "Seba zei en toonde deze week dat hij op dit moment met zijn hart en hoofd bij een vertrek naar een andere club zit", wordt hij geciteerd door Het Belang van Limburg. Wolf geeft verder dan ook aan dat het daardoor onmogelijk was om de bankzitter bij de groep te houden, hoewel die in zijn eigen verklaring aangaf zich wel degelijk nog in te willen zetten.

Hoe dan ook ziet het er dus naar uit dat Dewaest nog voor het sluiten van de transfermarkt op 5 oktober andere oorden opzoekt. In eigen land zijn er alvast een pak mogelijke overnemers, waarbij de naam van Club Brugge het meest in de wandelgangen circuleert. Nochtans zou een overstap richting Jan Breydel, waar de verdediger niet bepaald de meest geliefde figuur is, ondanks zijn relatie met Philippe Clement gevoelig liggen. Een iets meer aannemelijke optie lijkt dan ook Antwerp of ex-club Charleroi, tenzij er een bod uit het buitenland komt.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Ziet u Dewaest naar Club Brugge verhuizen?

Meest recent

Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

2
2
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

24
24
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

116
116
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

80
80
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

132
132
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

72
72
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

338
338
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

90
90
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

220
220
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

694
694
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

510
510
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

104
104
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

240
240
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

826
826
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

123
123
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

218
218
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

211
211
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

566
566
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

558
558
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

989
989
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

347
347
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

539
539
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

342
342
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

208
208

Meer sportnieuws