'Batshuayi verlaat Chelsea: noodzakelijke transfer een feit'

280 stemmen
'Batshuayi verlaat Chelsea: noodzakelijke transfer een feit'

Michy Batshuayi sloot zondag verrassend aan bij de selectie van de Rode Duivels voor de interland tegen IJsland. De spits kan zo mogelijk wat vertrouwen opdoen in onzekere tijden.

Er staan immers nog grote vraagtekens achter zijn toekomst, want bij Chelsea hoeft Batshuayi niet meer op speelkansen rekenen. Een transfer lonkt dus en Chelsea zou nu een opmerkelijke beslissing genomen hebben. Volgens The Sun heeft Chelsea immers besloten dat het Batshuayi voor één jaar wil laten bijtekenen tot 2022 om hem daarna uit te lenen. Met Newcastle, Crystal Palace en West Brom tonen een aantal clubs al interesse.

UPDATE 08/09

Michy Batshuayi heeft een vreemde beslissing genomen. Hij verlengt zijn contract bij Chelsea, dat nog een jaar doorloopt, en trekt dan op huurbasis naar Cystal Palace. Zo blijft de Rode Duivel een speelbal van de Engelse topclub, dat hem eerder al uitleende aan Borussia Dortmund, Valencia en Crystal Palace. Op zijn 26ste komt er zo maar geen stabiliteit in de carrière van de aanvaller. Zijn eerste passage bij de club van Christian Benteke was niet onaardig met 5 goals in 11 wedstrijden.

UPDATE 10/09

De transfer van Michy Batshuayi naar Crystal Palace zou helemaal rond zijn, zo melden verschillende bronnen. De Rode Duivel tekent naar verluidt weldra een contract voor een uitleenbeurt van één seizoen mét aankoopoptie. Het is enkel nog wachten op de officiële bevestiging van beide clubs. Voor Batsman is dit een noodzakelijke transfer. Vorig seizoen kwam hij al amper in het stuk voor bij Chelsea, en na de komst van Timo Werner was hij helemaal overbodig geworden op Stamford Bridge.

LEES OOK: 'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

Goeie transfer voor Batsman?

Meest recent

Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

12
12
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

52
52
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

116
116
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

124
124
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

68
68
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

36
36
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

64
64
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

412
412
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

163
163
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

423
423
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

448
448
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

151
151
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

81
81
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

230
230
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

325
325
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

249
249
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

104
104
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

270
270
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

145
145
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

97
97

Meer sportnieuws