'Antwerp polst bij Liverpool naar oude bekende'

523 stemmen
'Antwerp polst bij Liverpool naar oude bekende'

Zijn passage bij AA Gent was geen succes, maar in twee periodes bij Moeskroen toonde Taiwo Awoniyi een absolute meerwaarde te kunnen vormen in de Jupiler Pro League. Nu mag de Nigeriaanse spits vertrekken bij Liverpool.


De 23-jarige krachtpatser maakt volgens Goal deel uit van een tiental overbodige spelers voor wie deze zomer een oplossing wordt gezocht op Anfield. Liefst een definitief vertrek dit keer, nadat hij het vorige seizoen op huurbasis bij Mainz 05 doorbracht. Daar wist Awoniyi niet helemaal zijn draai te vinden, al staan de gegadigden blijkbaar toch in de rij voor zijn handtekening.

Vooral vanuit de Bundesliga, waar datzelfde Mainz en Stuttgart worden genoemd, al aast naar verluidt tevens Celtic op zijn diensten. Waar oorspronkelijk nog gewag werd gemaakt van een negental miljoen als vraagprijs, zou Liverpool dan ook bereid zijn om die som te laten zaken. Wie weet kan ook een Belgische topclub (Club Brugge?) zich dus nog moeien in de debatten.

UPDATE 07/09
Het nieuws dat Awoniyi mag beschikken bij Liverpool lijkt inderdaad niet in dovemansoren te zijn gevallen in ons land. Volgens Score Nigeria is het echter niet Club Brugge, maar wel Antwerp dat een oogje heeft laten vallen op de krachtige spits. Ivan Leko kan inderdaad nog een alternatief voor Dieumerci Mbokani gebruiken, al is het nog maar de vraag of Awoniyi niet wat duur uitvalt voor die rol.

SN stelt evenwel dat hun landgenoot, die nog tot 2023 onder contract ligt in Anfield maar geen werkvergunning heeft in Engeland, daar niet per se definitief hoeft te vertrekken. In plaats daarvan wordt een nieuwe uitleenbeurt als meest waarschijnlijke scenario naar voren geschoven. In dat geval lijkt Antwerp wel degelijk een kandidaat, met Celtic en Stuttgart naar verluidt als grootste concurrenten.

LEES OOK: Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Zou Awoniyi een goede aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

15
15
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

31
31
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

655
655
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

120
120
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

273
273
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

230
230
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

240
240
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

310
310
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

86
86
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

83
83
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

580
580
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

335
335
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

149
149
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

148
148
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

136
136
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

13
13
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

114
114
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

320
320
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

136
136
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

458
458
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

112
112
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

43
43
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

153
153
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

591
591
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

233
233

Meer sportnieuws