'Antwerp polst bij Liverpool naar oude bekende'

523
'Antwerp polst bij Liverpool naar oude bekende'

Zijn passage bij AA Gent was geen succes, maar in twee periodes bij Moeskroen toonde Taiwo Awoniyi een absolute meerwaarde te kunnen vormen in de Jupiler Pro League. Nu mag de Nigeriaanse spits vertrekken bij Liverpool.


De 23-jarige krachtpatser maakt volgens Goal deel uit van een tiental overbodige spelers voor wie deze zomer een oplossing wordt gezocht op Anfield. Liefst een definitief vertrek dit keer, nadat hij het vorige seizoen op huurbasis bij Mainz 05 doorbracht. Daar wist Awoniyi niet helemaal zijn draai te vinden, al staan de gegadigden blijkbaar toch in de rij voor zijn handtekening.

Vooral vanuit de Bundesliga, waar datzelfde Mainz en Stuttgart worden genoemd, al aast naar verluidt tevens Celtic op zijn diensten. Waar oorspronkelijk nog gewag werd gemaakt van een negental miljoen als vraagprijs, zou Liverpool dan ook bereid zijn om die som te laten zaken. Wie weet kan ook een Belgische topclub (Club Brugge?) zich dus nog moeien in de debatten.

UPDATE 07/09
Het nieuws dat Awoniyi mag beschikken bij Liverpool lijkt inderdaad niet in dovemansoren te zijn gevallen in ons land. Volgens Score Nigeria is het echter niet Club Brugge, maar wel Antwerp dat een oogje heeft laten vallen op de krachtige spits. Ivan Leko kan inderdaad nog een alternatief voor Dieumerci Mbokani gebruiken, al is het nog maar de vraag of Awoniyi niet wat duur uitvalt voor die rol.

SN stelt evenwel dat hun landgenoot, die nog tot 2023 onder contract ligt in Anfield maar geen werkvergunning heeft in Engeland, daar niet per se definitief hoeft te vertrekken. In plaats daarvan wordt een nieuwe uitleenbeurt als meest waarschijnlijke scenario naar voren geschoven. In dat geval lijkt Antwerp wel degelijk een kandidaat, met Celtic en Stuttgart naar verluidt als grootste concurrenten.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Zou Awoniyi een goede aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

14
14
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

99
99
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

204
204
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

87
87
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

137
137
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

303
303
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

124
124
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

117
117
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

538
538
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

148
148
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

101
101
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

121
121
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

34
34
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

81
81
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

322
322
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

58
58
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

128
128
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

234
234
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

240
240
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33

Meer sportnieuws