'Antwerp polst bij Liverpool naar oude bekende'

door
'Antwerp polst bij Liverpool naar oude bekende'

Zijn passage bij AA Gent was geen succes, maar in twee periodes bij Moeskroen toonde Taiwo Awoniyi een absolute meerwaarde te kunnen vormen in de Jupiler Pro League. Nu mag de Nigeriaanse spits vertrekken bij Liverpool.


De 23-jarige krachtpatser maakt volgens Goal deel uit van een tiental overbodige spelers voor wie deze zomer een oplossing wordt gezocht op Anfield. Liefst een definitief vertrek dit keer, nadat hij het vorige seizoen op huurbasis bij Mainz 05 doorbracht. Daar wist Awoniyi niet helemaal zijn draai te vinden, al staan de gegadigden blijkbaar toch in de rij voor zijn handtekening.

Vooral vanuit de Bundesliga, waar datzelfde Mainz en Stuttgart worden genoemd, al aast naar verluidt tevens Celtic op zijn diensten. Waar oorspronkelijk nog gewag werd gemaakt van een negental miljoen als vraagprijs, zou Liverpool dan ook bereid zijn om die som te laten zaken. Wie weet kan ook een Belgische topclub (Club Brugge?) zich dus nog moeien in de debatten.

UPDATE 07/09
Het nieuws dat Awoniyi mag beschikken bij Liverpool lijkt inderdaad niet in dovemansoren te zijn gevallen in ons land. Volgens Score Nigeria is het echter niet Club Brugge, maar wel Antwerp dat een oogje heeft laten vallen op de krachtige spits. Ivan Leko kan inderdaad nog een alternatief voor Dieumerci Mbokani gebruiken, al is het nog maar de vraag of Awoniyi niet wat duur uitvalt voor die rol.

SN stelt evenwel dat hun landgenoot, die nog tot 2023 onder contract ligt in Anfield maar geen werkvergunning heeft in Engeland, daar niet per se definitief hoeft te vertrekken. In plaats daarvan wordt een nieuwe uitleenbeurt als meest waarschijnlijke scenario naar voren geschoven. In dat geval lijkt Antwerp wel degelijk een kandidaat, met Celtic en Stuttgart naar verluidt als grootste concurrenten.

LEES OOK: Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

Zou Awoniyi een goede aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

4
4
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

71
71
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

35
35
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

117
117
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

88
88
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

180
180
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

227
227
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

186
186
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

87
87
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

112
112
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

86
86
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

112
112
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

103
103
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

151
151
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

46
46
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

168
168
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

246
246
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

534
534
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

472
472
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

356
356
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

341
341
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

206
206
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

176
176
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

111
111

Meer sportnieuws