'Antwerp polst bij Liverpool naar oude bekende'

523
'Antwerp polst bij Liverpool naar oude bekende'

Zijn passage bij AA Gent was geen succes, maar in twee periodes bij Moeskroen toonde Taiwo Awoniyi een absolute meerwaarde te kunnen vormen in de Jupiler Pro League. Nu mag de Nigeriaanse spits vertrekken bij Liverpool.


De 23-jarige krachtpatser maakt volgens Goal deel uit van een tiental overbodige spelers voor wie deze zomer een oplossing wordt gezocht op Anfield. Liefst een definitief vertrek dit keer, nadat hij het vorige seizoen op huurbasis bij Mainz 05 doorbracht. Daar wist Awoniyi niet helemaal zijn draai te vinden, al staan de gegadigden blijkbaar toch in de rij voor zijn handtekening.

Vooral vanuit de Bundesliga, waar datzelfde Mainz en Stuttgart worden genoemd, al aast naar verluidt tevens Celtic op zijn diensten. Waar oorspronkelijk nog gewag werd gemaakt van een negental miljoen als vraagprijs, zou Liverpool dan ook bereid zijn om die som te laten zaken. Wie weet kan ook een Belgische topclub (Club Brugge?) zich dus nog moeien in de debatten.

UPDATE 07/09
Het nieuws dat Awoniyi mag beschikken bij Liverpool lijkt inderdaad niet in dovemansoren te zijn gevallen in ons land. Volgens Score Nigeria is het echter niet Club Brugge, maar wel Antwerp dat een oogje heeft laten vallen op de krachtige spits. Ivan Leko kan inderdaad nog een alternatief voor Dieumerci Mbokani gebruiken, al is het nog maar de vraag of Awoniyi niet wat duur uitvalt voor die rol.

SN stelt evenwel dat hun landgenoot, die nog tot 2023 onder contract ligt in Anfield maar geen werkvergunning heeft in Engeland, daar niet per se definitief hoeft te vertrekken. In plaats daarvan wordt een nieuwe uitleenbeurt als meest waarschijnlijke scenario naar voren geschoven. In dat geval lijkt Antwerp wel degelijk een kandidaat, met Celtic en Stuttgart naar verluidt als grootste concurrenten.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Zou Awoniyi een goede aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

0
0
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

12
12
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

3
3
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

19
19
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

15
15
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

155
155
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

112
112
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

136
136
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

55
55
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

104
104
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

70
70
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

114
114
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

268
268
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

179
179
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

123
123
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

446
446
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

293
293
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

114
114
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

442
442
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

171
171

Meer sportnieuws