Vertonghen geeft toe: "Had aanbieding van Belgische club"

door
Vertonghen geeft toe:

Zaterdag gaat voor de Rode Duivels het tweeluik tegen Denemarken en IJsland van start, maar verschillende internationals kijken ook al uit naar de hervatting van de clubcompetities. Voor een aantal van hun wordt dat immers het begin van een nieuw avontuur. Dat is ook bij Jan Vertonghen het geval.


Na jaren trouwe dienst vertrok de verdediger deze zomer bij Tottenham Hotspur, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. Uiteindelijk tekende hij ietwat verrassend bij het ambitieuze SL Benfica. In Lissabon gaat Vertonghen voor de Portugese hoofdprijzen spelen en wil hij ook Europees mooie dingen laten zien. Maar er waren nog meer clubs die hun zinnen hadden gezet op de routinier.

Zo gaf Vertonghen op zijn persbabbel van vrijdag toe dat ook aanbiedingen vanuit de Jupiler Pro League op tafel lagen. "Ik heb voorstellen gehad vanuit België. Maar ook uit Nederland en het zuiden van Europa. Uit respect vertel ik de namen van de desbetreffende clubs niet. Ik had een lijst opgemaakt met punten die belangrijk waren voor mij. En Benfica voldeed aan de meeste punten. Het is een ideale keuze", klonk het bij SudPresse.

LEES OOK: Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Denkt u dat Vertonghen ooit nog bij een Belgische club zal spelen?

Meest recent

Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

22
22
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

42
42
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

12
12
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

123
123
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

53
53
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

39
39
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

182
182
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

122
122
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

208
208
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

123
123
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

345
345
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

231
231
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

386
386
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

102
102
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

29
29
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

273
273
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

376
376
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

289
289
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

116
116
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

776
776
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

149
149
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

479
479
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

101
101
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

474
474
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

493
493

Meer sportnieuws