Puzzelwerken Martinez: Duivels met onuitgegeven basisploeg

door
Puzzelwerken Martinez: Duivels met onuitgegeven basisploeg

Zaterdagavond is het weer zover, voor het eerst sinds november 2019 werken de Rode Duivels nog eens een interland af. Op het veld van het stugge Denemarken openen onze nationale helden hun tweede campagne in de Nations League. Bondscoach Roberto Martinez zal wel een aangepast elftal tussen de lijnen moeten brengen.


In aanloop naar de afreis richting Kopenhagen haakten immers een pak spelers af, met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois als grootste namen. Daarnaast zijn er een aantal sterkhouders die bij gebrek aan matchritme slechts één van de twee duels zullen afwerken, dinsdag komt immers ook nog IJsland op bezoek. In doel mogen we in ieder geval Simon Mignolet verwachten nu onze nummer één weer is teruggereisd naar Madrid. En normaal gezien vormt het drietal Alderweireld-Denayer-Vertonghen de as van de defensie. Ook Brandon Mechele krijgt speeltijd in dit tweeluik, maar moet allicht wachten tot dinsdag.

Op het middenveld verwachten de meeste media het duo Axel Witsel-Youri Tielemans. Die eerste gaf alvast aan klaar te zijn om beide wedstrijden te spelen. Op rechts krijgt Timothy Castagne allicht de voorkeur op Thomas Meunier. En op links liggen Thorgan Hazard en Yannick Carrasco in de weegschaal.

Voorin tot slot is het afwachten of Eden Hazard zal starten. Sowieso neemt hij slechts één van de twee duels voor zijn rekening. Indien hij wordt gespaard tot dinsdag zou de piepjonge Jérémy Doku wel eens zijn debuut kunnen maken. Dries Mertens en Romelu Lukaku zijn normaal gezien twee certitudes, maar desondanks wordt het een behoorlijk onuitgegeven elftal.

De mogelijke basisploeg:
Mignolet; Alderweireld, Denayer; Vertonghen; Castagne, Witsel, Tielemans, T.Hazard; Mertens, Lukaku, Carrasco

LEES OOK: Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Indien Eden Hazard niet speelt, moet Doku voorin starten ...

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

4
4
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

19
19
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

31
31
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

70
70
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

18
18
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

60
60
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

277
277
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

43
43
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

43
43
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

95
95
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

62
62
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

182
182
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

119
119
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

131
131
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

88
88
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

594
594
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

47
47
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

299
299
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

32
32
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

106
106
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

42
42
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

99
99
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

89
89
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

64
64
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

540
540

Meer sportnieuws