Puzzelwerken Martinez: Duivels met onuitgegeven basisploeg

door
Puzzelwerken Martinez: Duivels met onuitgegeven basisploeg

Zaterdagavond is het weer zover, voor het eerst sinds november 2019 werken de Rode Duivels nog eens een interland af. Op het veld van het stugge Denemarken openen onze nationale helden hun tweede campagne in de Nations League. Bondscoach Roberto Martinez zal wel een aangepast elftal tussen de lijnen moeten brengen.


In aanloop naar de afreis richting Kopenhagen haakten immers een pak spelers af, met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois als grootste namen. Daarnaast zijn er een aantal sterkhouders die bij gebrek aan matchritme slechts één van de twee duels zullen afwerken, dinsdag komt immers ook nog IJsland op bezoek. In doel mogen we in ieder geval Simon Mignolet verwachten nu onze nummer één weer is teruggereisd naar Madrid. En normaal gezien vormt het drietal Alderweireld-Denayer-Vertonghen de as van de defensie. Ook Brandon Mechele krijgt speeltijd in dit tweeluik, maar moet allicht wachten tot dinsdag.

Op het middenveld verwachten de meeste media het duo Axel Witsel-Youri Tielemans. Die eerste gaf alvast aan klaar te zijn om beide wedstrijden te spelen. Op rechts krijgt Timothy Castagne allicht de voorkeur op Thomas Meunier. En op links liggen Thorgan Hazard en Yannick Carrasco in de weegschaal.

Voorin tot slot is het afwachten of Eden Hazard zal starten. Sowieso neemt hij slechts één van de twee duels voor zijn rekening. Indien hij wordt gespaard tot dinsdag zou de piepjonge Jérémy Doku wel eens zijn debuut kunnen maken. Dries Mertens en Romelu Lukaku zijn normaal gezien twee certitudes, maar desondanks wordt het een behoorlijk onuitgegeven elftal.

De mogelijke basisploeg:
Mignolet; Alderweireld, Denayer; Vertonghen; Castagne, Witsel, Tielemans, T.Hazard; Mertens, Lukaku, Carrasco

LEES OOK: Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

🔥 Populair bij onze lezers

'Bliksemtransfer Xavi Simons naar absolute grootmacht'
'Bliksemtransfer Xavi Simons naar absolute grootmacht'

Indien Eden Hazard niet speelt, moet Doku voorin starten ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

155
155
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

83
83
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

254
254
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

278
278
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

703
703
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1723
1723
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1185
1185
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

777
777
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

449
449
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

460
460
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

521
521
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws