Bölöni krijgt zijn zin: AA Gent stelt elfde (!) aanwinst voor

door
Bölöni krijgt zijn zin: AA Gent stelt elfde (!) aanwinst voor

AA Gent boekte afgelopen zondag eindelijk zijn eerste punten van het nieuwe seizoen, maar ook tegen KV Mechelen was het spel niet echt overtuigend. De kern van coach Laszlo Bölöni kan dus nog wat versterking gebruiken. En daar blijkt de clubleiding ook werk van te maken.


De Buffalo's hielden al een stevig transferoffensief aan het begin van deze zomer, maar Bölöni liet subtiel verstaan dat nog meer verse krachten welgekomen zijn. Onder meer extra opties op de flanken stonden hoog op zijn verlanglijstje. Die vraag lijkt ook snel gehoor te krijgen, want Het Laatste Nieuws meldt dat Gent momenteel met de Slowakse talentenfabriek AS Trencin onderhandelt over de komst van Osman Bukari.

De 21-jarige winger verzamelde daar in de voorbije jaargang 10 goals en negen assists in 25 wedstrijden, tijdens het huidige seizoen zit hij aan één doelpunt en evenveel assists in drie duels. Ondanks zijn jeugdige leeftijd zou het trouwens niet zijn eerste passage in ons land zijn. In 2018 speelde de Ghanees immers al een half seizoen op huurbasis bij (de beloften van) Anderlecht, maar daar was men niet overtuigd van zijn talent.

UPDATE 03/09
De komst van Bukari lijkt bijna rond, want volgens Het Belang van Limburg vertoeft de flankaanvaller al in België om zijn fysieke en medische testen af te leggen. Indien die geen problemen opleveren, kan hij eerstdaags worden voorgesteld als elfde aanwinst van deze zomer. Het Nieuwsblad stelt dat Bölöni, die bij het bestuur zou hebben aangedrongen om een alternatief profiel, zo zijn zin krijgt. Eerder lieten de Gentenaren immers nog verstaan dat het huiswerk in principe af was. 

UPDATE 04/09 
Michel Louwagie en Ivan De Witte lieten geen gras groeien over het dossier, want intussen werd Bukari officieel voorgesteld. De jonge winger zette zijn kribbel onder een contract voor drie seizoenen in de Ghelamco Arena. Over een transfersom wordt met geen woord gerept.

LEES OOK: Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Is het huiswerk van AA Gent nu af?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

1
1
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

18
18
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

170
170
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

18
18
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

51
51
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

609
609
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

333
333
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

571
571
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

14
14
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

192
192
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

278
278
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

277
277
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

264
264
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

209
209
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

243
243
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

96
96
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

553
553
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

20
20
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

512
512
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

118
118
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

477
477
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

589
589
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

278
278
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

314
314
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

535
535

Meer sportnieuws