'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

door
'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

Aan het begin van de zomermercato pakte AA Gent uit met heel wat inkomende transfers. Maar omdat de start van het seizoen uitdraaide op een grote teleurstelling mag nog meer versterking verwacht worden in de Ghelamco Arena. Op het verlanglijstje van Laszlo Bölöni staat onder meer extra mankracht op de flanken. En daar wordt ook werk van gemaakt.


Zo meldt SportBuzzer dat de Buffalo's zich aan het front gemeld hebben voor winger Linton Maina, een 21-jarige Duitser die momenteel de kleuren van Hannover 96 verdedigt. Volgens bovengenoemd medium zou Gent behoorlijk concreet zijn en zelfs al een bod van zo'n zes miljoen euro hebben uitgebracht, een evenaring van het eigen clubrecord. Voorlopig zou dat bedrag wel als onvoldoende worden bestempeld door de Duitse tweedeklasser, die ook Wolfsburg reeds afwimpelde.

Ook vanuit eigen land mag Michel Louwagie zich echter aan concurrentie verwachten, want volgens SportBILD heeft Club Brugge eveneens zijn zinnen gezet op de beloftevolle flankspeler. Blauw-Zwart is naar verluidt alvast bereid om het Gentse bod van zes miljoen te evenaren. Afwachten of dat zal volstaan, nadat Hannover eerst nog 10 miljoen eiste voor Maina – wiens marktwaarde op negen stuks wordt geschat. Intussen zou de vraagprijs wel al gezakt zijn tot zes à acht miljoen.

UPDATE 04/09
Het bericht van Bild over de Brugse interesse in Maina wordt nu ook overgenomen door Het Laatste Nieuws, dat evenwel geen gewag maakt van een opbod tegen AA Gent. Mochten ze in de Ghelamco Arena toch geïnteresseerd zijn, heeft het dagblad wel een fikse waarschuwing in huis. Maina stond de voorbije twee seizoen namelijk meermaals aan de kant met blessureleed, niet bepaald een pluspunt voor mogelijke geïnteresseerden en allicht een verklaring voor zijn gedaalde prijskaartje. Ook bij Club denken ze dus best twee keer na alvorens de geldbuidel open te trekken voor het kwetsbaar raspaard.

LEES OOK: Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Wie maakt volgens u het meeste kans op Maina?

Meest recent

Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

10
10
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

22
22
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

60
60
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

9
9
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

19
19
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

48
48
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

118
118
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

26
26
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

65
65
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

13
13
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

45
45
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

76
76
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

176
176
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

75
75
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

66
66
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

143
143
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

123
123
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

73
73
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

26
26
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

90
90
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

243
243
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

185
185

Meer sportnieuws