'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

door
'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

Aan het begin van de zomermercato pakte AA Gent uit met heel wat inkomende transfers. Maar omdat de start van het seizoen uitdraaide op een grote teleurstelling mag nog meer versterking verwacht worden in de Ghelamco Arena. Op het verlanglijstje van Laszlo Bölöni staat onder meer extra mankracht op de flanken. En daar wordt ook werk van gemaakt.


Zo meldt SportBuzzer dat de Buffalo's zich aan het front gemeld hebben voor winger Linton Maina, een 21-jarige Duitser die momenteel de kleuren van Hannover 96 verdedigt. Volgens bovengenoemd medium zou Gent behoorlijk concreet zijn en zelfs al een bod van zo'n zes miljoen euro hebben uitgebracht, een evenaring van het eigen clubrecord. Voorlopig zou dat bedrag wel als onvoldoende worden bestempeld door de Duitse tweedeklasser, die ook Wolfsburg reeds afwimpelde.

Ook vanuit eigen land mag Michel Louwagie zich echter aan concurrentie verwachten, want volgens SportBILD heeft Club Brugge eveneens zijn zinnen gezet op de beloftevolle flankspeler. Blauw-Zwart is naar verluidt alvast bereid om het Gentse bod van zes miljoen te evenaren. Afwachten of dat zal volstaan, nadat Hannover eerst nog 10 miljoen eiste voor Maina – wiens marktwaarde op negen stuks wordt geschat. Intussen zou de vraagprijs wel al gezakt zijn tot zes à acht miljoen.

UPDATE 04/09
Het bericht van Bild over de Brugse interesse in Maina wordt nu ook overgenomen door Het Laatste Nieuws, dat evenwel geen gewag maakt van een opbod tegen AA Gent. Mochten ze in de Ghelamco Arena toch geïnteresseerd zijn, heeft het dagblad wel een fikse waarschuwing in huis. Maina stond de voorbije twee seizoen namelijk meermaals aan de kant met blessureleed, niet bepaald een pluspunt voor mogelijke geïnteresseerden en allicht een verklaring voor zijn gedaalde prijskaartje. Ook bij Club denken ze dus best twee keer na alvorens de geldbuidel open te trekken voor het kwetsbaar raspaard.

LEES OOK: Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

Wie maakt volgens u het meeste kans op Maina?

Meest recent

Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

15
15
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

90
90
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

113
113
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

103
103
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

272
272
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

293
293
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

88
88
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

250
250
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

263
263
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

69
69
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

213
213
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

252
252
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

74
74
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

206
206
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

120
120
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

110
110
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

92
92
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

597
597
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

497
497
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

85
85
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

243
243
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

280
280
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

295
295

Meer sportnieuws