'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

door
'Club Brugge en AA Gent gewaarschuwd in strijd om raspaard'

Aan het begin van de zomermercato pakte AA Gent uit met heel wat inkomende transfers. Maar omdat de start van het seizoen uitdraaide op een grote teleurstelling mag nog meer versterking verwacht worden in de Ghelamco Arena. Op het verlanglijstje van Laszlo Bölöni staat onder meer extra mankracht op de flanken. En daar wordt ook werk van gemaakt.


Zo meldt SportBuzzer dat de Buffalo's zich aan het front gemeld hebben voor winger Linton Maina, een 21-jarige Duitser die momenteel de kleuren van Hannover 96 verdedigt. Volgens bovengenoemd medium zou Gent behoorlijk concreet zijn en zelfs al een bod van zo'n zes miljoen euro hebben uitgebracht, een evenaring van het eigen clubrecord. Voorlopig zou dat bedrag wel als onvoldoende worden bestempeld door de Duitse tweedeklasser, die ook Wolfsburg reeds afwimpelde.

Ook vanuit eigen land mag Michel Louwagie zich echter aan concurrentie verwachten, want volgens SportBILD heeft Club Brugge eveneens zijn zinnen gezet op de beloftevolle flankspeler. Blauw-Zwart is naar verluidt alvast bereid om het Gentse bod van zes miljoen te evenaren. Afwachten of dat zal volstaan, nadat Hannover eerst nog 10 miljoen eiste voor Maina – wiens marktwaarde op negen stuks wordt geschat. Intussen zou de vraagprijs wel al gezakt zijn tot zes à acht miljoen.

UPDATE 04/09
Het bericht van Bild over de Brugse interesse in Maina wordt nu ook overgenomen door Het Laatste Nieuws, dat evenwel geen gewag maakt van een opbod tegen AA Gent. Mochten ze in de Ghelamco Arena toch geïnteresseerd zijn, heeft het dagblad wel een fikse waarschuwing in huis. Maina stond de voorbije twee seizoen namelijk meermaals aan de kant met blessureleed, niet bepaald een pluspunt voor mogelijke geïnteresseerden en allicht een verklaring voor zijn gedaalde prijskaartje. Ook bij Club denken ze dus best twee keer na alvorens de geldbuidel open te trekken voor het kwetsbaar raspaard.

LEES OOK: 'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

Wie maakt volgens u het meeste kans op Maina?

Meest recent

Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

0
0
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

70
70
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

29
29
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

44
44
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

51
51
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

269
269
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

139
139
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

76
76
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

204
204
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

138
138
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

302
302
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

409
409
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

240
240
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

118
118
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

322
322
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

165
165
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

62
62
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

311
311
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

403
403
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

93
93
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

687
687
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

121
121
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

139
139
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

503
503

Meer sportnieuws