Kamp-Messi reageert: 'Clausule van 700 miljoen niet geldig'

door
Kamp-Messi reageert: 'Clausule van 700 miljoen niet geldig'

De voorbije dagen leek het erop dat Lionel Messi dan toch zou blijven bij FC Barcelona, maar die berichtgeving bleek toch wat voorbarig. Vrijdag communiceerde het kamp van de Argentijnse topaanvaller voor het eerst officieel. Men trekt de afkoopclausule van 700 miljoen euro in twijfel en vindt dat Messi als transfervrije speler mag vertrekken op Camp Nou.


De voorbije dagen zat vader/zaakwaarnemer Jorge Messi samen met vertegenwoordigers van Barça. Donderdag stuurde hij er op aan dat Messi dan toch zou blijven, om vervolgens als transfervrije speler te vertrekken wanneer zijn contract eind dit seizoen afloopt. Maar vrijdag kwam er een officiële reactie naar buiten en die klonk helemaal anders.

Zo betwist het kamp van de Argentijn de rechtsgeldigheid van de contractueel bepaalde afkoopclausule van 700 miljoen euro waar Barça al een tijdje mee zit te zwaaien. "We weten niet welk contract ze hebben geanalyseerd, en op welke basis ze concluderen dat in het contract een clausule vervat zou zitten voor het geval dat de speler zou besluiten om de eenzijdige beëindiging van hetzelfde contract aan te dringen", klonk het.

Daarnaast werd een officieel schrijven naar La Liga verstuurd. De Spaanse competitie had afgelopen weekend laten verstaan dat de bewuste clausule wél geldig zou zijn en koos daarmee partij voor Barcelona. Maar de clan-Messi betwist dat nu. Men benadrukt andermaal dat het wel degelijk de bedoeling blijft om deze mercato nog te vertrekken. Liefst in onderling overleg, zo niet als transfervrije speler.

LEES OOK: Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Denkt u dat Messi deze mercato nog vertrekt bij Barcelona?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

82
82
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

29
29
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

55
55
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

118
118
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

39
39
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

145
145
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

273
273
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

239
239
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

133
133
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

76
76
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

640
640
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

102
102
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

270
270
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

147
147
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

137
137
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

470
470
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

129
129
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

298
298
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

502
502
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

399
399
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

239
239
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

405
405

Meer sportnieuws