BBC: 'Suarez heeft akkoord en verlaat Barcelona'

door
BBC: 'Suarez heeft akkoord en verlaat Barcelona'

FC Barcelona wil tijdens het resterende deel van de transfermarkt nog een aantal grootverdieners van de hand doen. Begin deze week werd alvast afscheid genomen van Ivan Rakitic, Luis Suarez lijkt de volgende die gaat vertrekken. De Uruguayaanse spits zou dicht bij een overgang naar Juventus staan.


Volgens La Gazzetta dello Sport is er in hoofdlijnen een akkoord bereikt. Er is nog één obstakel: als niet-Europeaan kan de Uruguayaan geen gebruik maken van het Italiaanse paspoort van zijn vrouw, iets wat in de Spaanse competitie wel is toegestaan. Omdat er slechts een beperkt aantal niet-Europeanen in de selectie mogen zitten, zou hij een pak minder interessant zijn.

Maar volgens Onda Cero overweegt Suarez dit euvel te omzeilen met een handigheidje. De aanvaller zou namelijk de Spaanse nationaliteit kunnen aanvragen. Dit is mogelijk aangezien hij al sinds 2014 voor FC Barcelona speelt en binnen zeven dagen is een dergelijk proces geregeld.

UPDATE 04/09
De overgang van de spits naar Turijn lijkt bijna rond. Volgens onder meer de betrouwbare Britse openbare omroep BBC heeft Suarez een persoonlijk akkoord met Juventus bereikt. Momenteel zou hij nog geen in gesprek zijn met Barça over de voorwaarden van zijn vertrek. De verwachting is dat hij transfervrije of tegen een erg beperkte som mag beschikken in Catalonië.

LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Saurez is nog steeds één van de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

43
43
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

114
114
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

235
235
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

61
61
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

219
219
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

193
193
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

168
168
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

466
466
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

305
305
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

534
534
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

548
548
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

647
647
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

136
136
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

540
540
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1199
1199
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

742
742
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

235
235
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

457
457
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

336
336
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

613
613
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

987
987
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

351
351
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

843
843
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

698
698
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

364
364

Meer sportnieuws