'AA Gent is nog niet klaar op de transfermarkt'

279 stemmen
'AA Gent is nog niet klaar op de transfermarkt'

AA Gent boekte afgelopen zondag eindelijk zijn eerste punten van het nieuwe seizoen, maar ook tegen KV Mechelen was het spel niet echt overtuigend. De kern van coach Laszlo Bölöni kan dus nog wat versterking gebruiken. En daar blijkt de clubleiding ook werk van te maken.

De Buffalo's hielden al een stevig transferoffensief begin deze zomer, maar Bölöni liet subtiel verstaan dat nog meer verse krachten welgekomen zijn. Onder meer extra opties op de flanken stonden op zijn verlanglijstje. Die vraag lijkt ook gehoor te krijgen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Gent momenteel onderhandelt over de komst van Osman Bukari. Deze Ghanese winger komt uit voor de Slowaakse talentenkwekerij AS Trencin. In de voorbije jaargang geraakte hij aan 10 goals en 9 assists in 25 wedstrijden, tijdens het huidige seizoen zit hij aan 1 doelpunt en evenveel assists in 3 duels.

UPDATE 04/09
De komst van Bukari lijkt intussen zo goed als rond te zijn, want de voorbije dagen werd al gemeld dat de flankaanvaller al in het land is om zijn medische en fysieke testen af te leggen. Daarmee zet AA Gent zijn teller dit seizoen al op tien nieuwe spelers, maar Het Laatste Nieuws weet dat het daar mogelijk niet bij stopt.

De Buffalo's zouden op zoek kunnen gaan naar nog een flankaanvaller na de komst van Bukari. De kern was immers gebouwd rond het systeem van Jess Thorup, die zonder offensieve flanken speelde, maar Laszlo Bölöni wil 4-3-3 gaan spelen. Dat systeem testte hij al uit tegen AZ, maar hij moest in die match nog behelpen met rechtsachter Botaka en de 18-jarige Mbayo als wingers.

LEES OOK: De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

Heeft Gent nog een flankspeler nodig?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

108
108
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

84
84
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

97
97
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

25
25
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

180
180
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

42
42
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

352
352
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

340
340
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

151
151
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

196
196
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

373
373
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

416
416
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

644
644
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

759
759
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

456
456
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws