'AA Gent is nog niet klaar op de transfermarkt'

279 stemmen
'AA Gent is nog niet klaar op de transfermarkt'

AA Gent boekte afgelopen zondag eindelijk zijn eerste punten van het nieuwe seizoen, maar ook tegen KV Mechelen was het spel niet echt overtuigend. De kern van coach Laszlo Bölöni kan dus nog wat versterking gebruiken. En daar blijkt de clubleiding ook werk van te maken.

De Buffalo's hielden al een stevig transferoffensief begin deze zomer, maar Bölöni liet subtiel verstaan dat nog meer verse krachten welgekomen zijn. Onder meer extra opties op de flanken stonden op zijn verlanglijstje. Die vraag lijkt ook gehoor te krijgen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Gent momenteel onderhandelt over de komst van Osman Bukari. Deze Ghanese winger komt uit voor de Slowaakse talentenkwekerij AS Trencin. In de voorbije jaargang geraakte hij aan 10 goals en 9 assists in 25 wedstrijden, tijdens het huidige seizoen zit hij aan 1 doelpunt en evenveel assists in 3 duels.

UPDATE 04/09
De komst van Bukari lijkt intussen zo goed als rond te zijn, want de voorbije dagen werd al gemeld dat de flankaanvaller al in het land is om zijn medische en fysieke testen af te leggen. Daarmee zet AA Gent zijn teller dit seizoen al op tien nieuwe spelers, maar Het Laatste Nieuws weet dat het daar mogelijk niet bij stopt.

De Buffalo's zouden op zoek kunnen gaan naar nog een flankaanvaller na de komst van Bukari. De kern was immers gebouwd rond het systeem van Jess Thorup, die zonder offensieve flanken speelde, maar Laszlo Bölöni wil 4-3-3 gaan spelen. Dat systeem testte hij al uit tegen AZ, maar hij moest in die match nog behelpen met rechtsachter Botaka en de 18-jarige Mbayo als wingers.

LEES OOK: AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

Heeft Gent nog een flankspeler nodig?

Meest recent

'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

10
10
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

30
30
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

31
31
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

74
74
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

32
32
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

661
661
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

129
129
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

77
77
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

49
49
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

28
28
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

221
221
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

57
57
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

192
192
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

294
294
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

89
89
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

170
170
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

39
39
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

261
261
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

41
41
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

615
615
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

619
619
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

74
74
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

140
140

Meer sportnieuws