AA Gent geeft Bölöni zijn zin met (laatste) transfer

door
AA Gent geeft Bölöni zijn zin met (laatste) transfer

AA Gent boekte afgelopen zondag eindelijk zijn eerste punten van het nieuwe seizoen, maar ook tegen KV Mechelen was het spel niet echt overtuigend. De kern van coach Laszlo Bölöni kan dus nog wat versterking gebruiken. En daar blijkt de clubleiding ook werk van te maken.

De Buffalo's hielden al een stevig transferoffensief begin deze zomer, maar Bölöni liet subtiel verstaan dat nog meer verse krachten welgekomen zijn. Onder meer extra opties op de flanken stonden op zijn verlanglijstje. Die vraag lijkt ook gehoor te krijgen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Gent momenteel onderhandelt over de komst van Osman Bukari. Deze Ghanese winger komt uit voor de Slowaakse talentenkwekerij AS Trencin. In de voorbije jaargang geraakte hij aan 10 goals en 9 assists in 25 wedstrijden, tijdens het huidige seizoen zit hij aan 1 doelpunt en evenveel assists in 3 duels.

Hoewel Bukari nog maar 21 jaar is, zou het niet zijn eerste periode in ons land zijn. In 2018 speelde hij immers al een half seizoen op huurbasis bij (de beloften van) Anderlecht, maar daar was men niet overtuigd van zijn talent. Bij Trencin kreeg hij echter wel de kans en dat kan hem nu weer een fraaie transfer opleveren. Want naast AA Gent zouden ook verschillende andere clubs belangstelling tonen in Bukari, die zo'n miljoen euro moet kosten.

UPDATE 03/09

Osman Bukari lijkt aanwinst nummer elf te gaan worden. Volgens Het Belang van Limburg is de kans zeer groot dat de flankspeler van Trencin eerstdaags wordt voorgesteld.De voormalige speler van RSC Anderlecht vertoeft zelfs al in België. 

UPDATE 23u30

De Ghanese flankspeler Osman Bukari is dus op weg naar AA Gent, en daarmee krijgt nieuwbakken coach Laszlo Bölöni zijn zin, stellen ze bij Het Nieuwsblad. De Roemeen zou namelijk bij het bestuur hebben aangedrongen op een alternatief profiel voorin.

Op die manier zou hij meer tactische vrijheid kennen, en niet moet teren op het spelsysteem van Thorup. Bukari wordt zo al de achtste speler van Trencin die AA Gent daar weghaalt. Het zou bovendien weleens de laatste transfer van de Buffalo's kunnen worden, gezien in HLN werd gesteld dat dit nog het enige profiel was dat ze zochten.

LEES OOK: Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

Transferwerk af?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

119
119
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

31
31
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

105
105
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

108
108
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

66
66
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

233
233
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

103
103
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

535
535
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

396
396
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

446
446
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

117
117
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

600
600
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

212
212
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

270
270
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

329
329
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

136
136
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

237
237
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

215
215
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

92
92
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

106
106
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

322
322
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

306
306
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

275
275

Meer sportnieuws