Martinez rekent op Courtois, KDB & Hazard, Mechele aan de aftrap?

door
Martinez rekent op Courtois, KDB & Hazard, Mechele aan de aftrap?

Geen tijd voor oefenwedstrijden post-corona, en dus moeten de Rode Duivels meteen vol aan de bak in de Nations League. Zaterdag wacht daar een confrontatie met Denemarken, een duel dat bondscoach Roberto Martinez met vertrouwen tegemoet ziet.


Tijdens zijn persbabbel gaf de Spanjaard immers aan dat er alleen maar opstekers te noteren vielen binnen zijn selectie, waarbij hij meteen een update verschafte rond sterspelers Eden Hazard en Kevin De Bruyne. "Eden voelt zich goed en is zijn normale zelve. We hebben de voorbije dagen individueel met hem gewerkt. Hij zal zeker spelen in één van de matchen. De Bruyne zal dan weer aansluiten na de geboorte van zijn dochtertje", aldus Martinez, die ook over Thibaut Courtois en zijn vermeende coronabesmetting goed nieuws te melden had.

"Hij is volledig klaar. Ik vind het wel frustrerend dat er op die manier is geschreven over Thibaut", klonk het zichtbaar geïrriteerd over de heisa rond de nationale nummer één. Tot slot lichtte Martinez nog een tipje van de sluier. Zo ziet het er naar uit dat Club Brugge-verdediger Brandon Mechele zijn opwachting zal maken. "Er zijn enkele belangrijke veranderingen. Kompany is gestopt, Vermaelen is er door omstandigheden niet bij. Ik kijk uit naar de prestaties van spelers als Denayer en Mechele. Zij krijgen de kans waar ze al lang op wachten."

LEES OOK: Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

Verdient Mechele volgens u een basisplaats centraal achterin?

Meest recent

Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

26
26
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

3
3
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

52
52
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

30
30
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

79
79
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

127
127
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

321
321
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

54
54
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

97
97
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

37
37
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

113
113
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

121
121
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

213
213
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

75
75
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

118
118
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

168
168
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

83
83
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

124
124
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

264
264
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

237
237
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

141
141
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

263
263
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

176
176
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

840
840
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

170
170

Meer sportnieuws