Martinez rekent op Courtois, KDB & Hazard, Mechele aan de aftrap?

door
Martinez rekent op Courtois, KDB & Hazard, Mechele aan de aftrap?

Geen tijd voor oefenwedstrijden post-corona, en dus moeten de Rode Duivels meteen vol aan de bak in de Nations League. Zaterdag wacht daar een confrontatie met Denemarken, een duel dat bondscoach Roberto Martinez met vertrouwen tegemoet ziet.


Tijdens zijn persbabbel gaf de Spanjaard immers aan dat er alleen maar opstekers te noteren vielen binnen zijn selectie, waarbij hij meteen een update verschafte rond sterspelers Eden Hazard en Kevin De Bruyne. "Eden voelt zich goed en is zijn normale zelve. We hebben de voorbije dagen individueel met hem gewerkt. Hij zal zeker spelen in één van de matchen. De Bruyne zal dan weer aansluiten na de geboorte van zijn dochtertje", aldus Martinez, die ook over Thibaut Courtois en zijn vermeende coronabesmetting goed nieuws te melden had.

"Hij is volledig klaar. Ik vind het wel frustrerend dat er op die manier is geschreven over Thibaut", klonk het zichtbaar geïrriteerd over de heisa rond de nationale nummer één. Tot slot lichtte Martinez nog een tipje van de sluier. Zo ziet het er naar uit dat Club Brugge-verdediger Brandon Mechele zijn opwachting zal maken. "Er zijn enkele belangrijke veranderingen. Kompany is gestopt, Vermaelen is er door omstandigheden niet bij. Ik kijk uit naar de prestaties van spelers als Denayer en Mechele. Zij krijgen de kans waar ze al lang op wachten."

LEES OOK: Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Verdient Mechele volgens u een basisplaats centraal achterin?

Meest recent

AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

13
13
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

13
13
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

89
89
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

32
32
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

50
50
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

105
105
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

36
36
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

537
537
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

299
299
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

320
320
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

124
124
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

357
357
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

112
112
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

70
70
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

263
263
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

213
213
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

183
183
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

780
780
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

351
351
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

378
378
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

941
941
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

710
710
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

449
449

Meer sportnieuws