Messi-entourage bevestigt groot nieuws over transfer

door
Messi-entourage bevestigt groot nieuws over transfer

Lionel Messi diende een weekje geleden een officieel transferverzoek in bij FC Barcelona, maar gisteren kwam zijn vader en tevens zaakwaarnemer Jorge aan in Catalonië voor een gesprek met voorzitter Josep Maria Bartomeu. Met een wel heel erg opvallende uitkomst.

Journalist Martín Arévalo van TyC Sports, dat als eerste op de proppen kwam met het verhaal over de fax van de Argentijn waarin hij aangaf te willen vertrekken, meldt namelijk dat Messi toch van gedachten is veranderd... Het zou opeens voor 90 procent zeker zijn dat de superster in het Camp Nou-stadion blijft spelen... Martín Arévalo, werkzaam voor de Argentijnse tak van FOX Sports, voegt daaraan toe dat het gesprek tussen Jorge Messi en Bartomeu geen betere uitkomst kon hebben.

De twee zouden dusdanig vriendschappelijk met elkaar onderhandeld hebben dat de situatie weer helemaal anders is. Naar verluidt maakt 'de beste voetballer ter wereld' vandaag bekend wat hij precies besloten heeft. 

UPDATE 11u30

Blijft Lionel Messi dan toch bij Barcelona? Na de uitlatingen van Martín Arévalo lijkt die kans plots bijzonder groot te zijn. De Argentijnse journalist van TyC Sports stelt op zijn Instagram-pagina dat de kans groot is dat Messi toch in Camp Nou zal blijven voetballen. Weldra zou de Argentijnse superster zijn beslissing bekend maken. Het wordt dus nog even afwachten, maar de neef van Messi bracht de Barça-aanhangers alvast wat extra goed nieuws. 

Zo stelde die namelijk tegenover Tuttosport dat hij helemaal niet zeker was van een vertrek: “Ik heb het gevoel dat het helemaal niet duidelijk is dat hij wil vertrekken. Daar ben ik geen honderd procent van overtuigd, lijkt ook hij te zinspelen op een verlengd verblijf van Messi bij Barça. Zo zou Leo er vooral tegenop zien om er een juridische veldslag van te maken, en dus nog minstens een jaar in Camp Nou blijft voetballen.

LEES OOK: Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

🚀

Had u dit verwacht?

Meest recent

"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

55
55
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

24
24
Club verliest steunpilaar: absolute topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

232
232
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

32
32
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

64
64
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

110
110
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

23
23
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

97
97
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

95
95
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

48
48
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

110
110
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

162
162
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

225
225
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

84
84
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

507
507
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

149
149
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

169
169
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

369
369
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

149
149
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

161
161
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

77
77
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

114
114
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

353
353
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

257
257
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

175
175

Meer sportnieuws