Messi-entourage bevestigt groot nieuws over transfer

door
Messi-entourage bevestigt groot nieuws over transfer

Lionel Messi diende een weekje geleden een officieel transferverzoek in bij FC Barcelona, maar gisteren kwam zijn vader en tevens zaakwaarnemer Jorge aan in Catalonië voor een gesprek met voorzitter Josep Maria Bartomeu. Met een wel heel erg opvallende uitkomst.

Journalist Martín Arévalo van TyC Sports, dat als eerste op de proppen kwam met het verhaal over de fax van de Argentijn waarin hij aangaf te willen vertrekken, meldt namelijk dat Messi toch van gedachten is veranderd... Het zou opeens voor 90 procent zeker zijn dat de superster in het Camp Nou-stadion blijft spelen... Martín Arévalo, werkzaam voor de Argentijnse tak van FOX Sports, voegt daaraan toe dat het gesprek tussen Jorge Messi en Bartomeu geen betere uitkomst kon hebben.

De twee zouden dusdanig vriendschappelijk met elkaar onderhandeld hebben dat de situatie weer helemaal anders is. Naar verluidt maakt 'de beste voetballer ter wereld' vandaag bekend wat hij precies besloten heeft. 

UPDATE 11u30

Blijft Lionel Messi dan toch bij Barcelona? Na de uitlatingen van Martín Arévalo lijkt die kans plots bijzonder groot te zijn. De Argentijnse journalist van TyC Sports stelt op zijn Instagram-pagina dat de kans groot is dat Messi toch in Camp Nou zal blijven voetballen. Weldra zou de Argentijnse superster zijn beslissing bekend maken. Het wordt dus nog even afwachten, maar de neef van Messi bracht de Barça-aanhangers alvast wat extra goed nieuws. 

Zo stelde die namelijk tegenover Tuttosport dat hij helemaal niet zeker was van een vertrek: “Ik heb het gevoel dat het helemaal niet duidelijk is dat hij wil vertrekken. Daar ben ik geen honderd procent van overtuigd, lijkt ook hij te zinspelen op een verlengd verblijf van Messi bij Barça. Zo zou Leo er vooral tegenop zien om er een juridische veldslag van te maken, en dus nog minstens een jaar in Camp Nou blijft voetballen.

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

🚀

Had u dit verwacht?

Meest recent

'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

37
37
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

13
13
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

96
96
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

131
131
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

85
85
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

146
146
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

417
417
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

150
150
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

23
23
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

414
414
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

158
158
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

381
381
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

57
57
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

272
272
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

73
73
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

279
279
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

270
270
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

573
573
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

380
380
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

459
459
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

317
317
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

168
168

Meer sportnieuws