Vader Messi breekt stilte: "Toekomst bij Barça wordt moeilijk"

531 stemmen
Vader Messi breekt stilte:

Lionel Messi wil weg bij FC Barcelona, maar dat lijkt voorzitter Josep Maria Bartomeu maar niet te willen begrijpen. Woensdag wordt vader/zaakwaarnemer Jorge Messi verwacht in het Camp Nou-stadion voor een gesprek. En de preses zou hem dan een bijzonder voorstel willen voorschotelen.

Een vertrek van Messi lijkt enkel mogelijk indien Barça bereid is om mee te werken. Volgens Mundo Deportivo zal Bartomeu echter benadrukken dat de Argentijn absoluut niet verkocht zal worden, behalve als er een club is die wil voldoen aan de afkoopclausule in zijn contract ter waarde van 700 miljoen euro. Vader Messi zou echter een tegenvoorstel klaar hebben en zou vragen om te onderhandelen, zodat beide partijen op een correcte manier uit mekaar kunnen gaan.

UPDATE 02/09

Het is D-Day in de soap rond Messi. Zijn vader/zaakwaarnemer is woensdagochtend geland in Barcelona en zal weldra aan tafel schuiven met Bartomeu. Jorge Messi zou in de gesprekken duidelijk maken dat zijn zoon absoluut wil vertrekken en dat hij een akkoord wil bereiken over de ontbinding van zijn huidige contract.

UPDATE 12u24
Bij zijn aankomst in Barcelona heeft Jorge Messi alvast duidelijk gemaakt dat de kans niet bijster groot is dat Bartomeu hem en zijn zoon zal overtuigen om in Camp Nou te blijven. "Een toekomst bij Barcelona? Dat wordt een lastig verhaal", verklaarde hij immers aan El Chiringuito. Maar meteen ontkende Messi wel de geruchten dat er al met Man City onderhandeld wordt. "Ik heb niet met Josep Guardiola gesproken. Ik heb met niemand gesproken. Er is nog niets met City", aldus de vader en makelaar van Lionel.

LEES OOK: FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

Geloof je dat er nog niet gesproken is met Man City?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

110
110
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

105
105
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

119
119
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

636
636
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

315
315
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

145
145
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

141
141
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

203
203
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

184
184
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

524
524
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

623
623
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

314
314
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

580
580
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

466
466
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

654
654
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

293
293
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

323
323
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

415
415
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

705
705

Meer sportnieuws