Vader Messi breekt stilte: "Toekomst bij Barça wordt moeilijk"

door
Vader Messi breekt stilte:

Lionel Messi wil weg bij FC Barcelona, maar dat lijkt voorzitter Josep Maria Bartomeu maar niet te willen begrijpen. Woensdag wordt vader/zaakwaarnemer Jorge Messi verwacht in het Camp Nou-stadion voor een gesprek. En de preses zou hem dan een bijzonder voorstel willen voorschotelen.

Een vertrek van Messi lijkt enkel mogelijk indien Barça bereid is om mee te werken. Volgens Mundo Deportivo zal Bartomeu echter benadrukken dat de Argentijn absoluut niet verkocht zal worden, behalve als er een club is die wil voldoen aan de afkoopclausule in zijn contract ter waarde van 700 miljoen euro. Vader Messi zou echter een tegenvoorstel klaar hebben en zou vragen om te onderhandelen, zodat beide partijen op een correcte manier uit mekaar kunnen gaan.

UPDATE 02/09

Het is D-Day in de soap rond Messi. Zijn vader/zaakwaarnemer is woensdagochtend geland in Barcelona en zal weldra aan tafel schuiven met Bartomeu. Jorge Messi zou in de gesprekken duidelijk maken dat zijn zoon absoluut wil vertrekken en dat hij een akkoord wil bereiken over de ontbinding van zijn huidige contract.

UPDATE 12u24
Bij zijn aankomst in Barcelona heeft Jorge Messi alvast duidelijk gemaakt dat de kans niet bijster groot is dat Bartomeu hem en zijn zoon zal overtuigen om in Camp Nou te blijven. "Een toekomst bij Barcelona? Dat wordt een lastig verhaal", verklaarde hij immers aan El Chiringuito. Maar meteen ontkende Messi wel de geruchten dat er al met Man City onderhandeld wordt. "Ik heb niet met Josep Guardiola gesproken. Ik heb met niemand gesproken. Er is nog niets met City", aldus de vader en makelaar van Lionel.

LEES OOK: Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

Geloof je dat er nog niet gesproken is met Man City?

Meest recent

Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

0
0
Duranville maakt het te bont: coach grijpt genadeloos in

In de Duitse Bundesliga slaagde Borussia Dortmund er zondagavond niet in om over RB Leipzig naar de ...

30
30
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

219
219
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

125
125
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

304
304
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

417
417
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

256
256
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

286
286
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

304
304
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

101
101
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

107
107
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

65
65
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

350
350
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

204
204
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

463
463
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

502
502
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

223
223
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

389
389
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

135
135
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

249
249
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

146
146
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

190
190
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

199
199

Meer sportnieuws