Gent in dubio: De Witte wijst Louwagie terecht

door
Gent in dubio: De Witte wijst Louwagie terecht

Dankzij de zege tegen KV Mechelen leek de crisis nog maar pas bezworen, of daar was alweer een nieuw brandje te blussen bij AA Gent. De kritiek van Roman Yaremchuk aan het adres van nieuwe coach Laszlo Bölöni deed de Ghelamco Arena namelijk daveren op haar grondvesten. Al viel er toch ook goed nieuws te noteren.


Als tegenstander in de derde voorronde van de Champions League werden de Buffalo's immers tegen Rapid Wien uitgeloot, een van de meest haalbare kaarten die het kon treffen. Algemeen manager Michel Louwagie toonde zich na afloop dan ook tevreden en stak niet onder stoelen of banken dat de Gentenaren opgelucht zijn met de Oostenrijkers als opponent. Per slot van rekening schatte hij AZ en PAOK Saloniki, de mogelijke alternatieven, toch wat hoger in.

Een houding die door zijn voorzitter Ivan De Witte daags nadien toch werd teruggefloten. In gesprek met Het Nieuwsblad blijkt de visie van de Gentse preses tenslotte lijnrecht tegenover zijn rechterhand te staan. "Niet omdat we minder ambitieus of optimistisch zijn, maar enige voorzichtigheid is toch geboden. Je kan er niet naast kijken dat we onze start hebben gemist. Het is dan ook te voorbarig om Rapid Wien als een gunstige loting te zien", aldus De Witte.

LEES OOK: ‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Zal AA Gent de CL-groepsfase bereiken?

Meest recent

Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

0
0
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

32
32
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

18
18
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

28
28
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

64
64
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

26
26
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

442
442
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

282
282
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

38
38
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

299
299
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

121
121
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

342
342
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

106
106
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

163
163
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

66
66
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

256
256
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

206
206
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

162
162
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

758
758
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

345
345
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

367
367
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

923
923
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

688
688
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

438
438
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

321
321

Meer sportnieuws