Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

door
Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop en dus is het ook voor Eleven Sports een ideaal moment om een eerste analyse te maken. De sportzender voorziet sinds de competitiestart immers de omkadering en de uitzendingen van alle wedstrijden. Maar de start verliep niet bepaald vlekkeloos.


Eleven bood de wedstrijden onder meer aan via zijn eigen online-platformen, die streaming was echter niet altijd optimaal. De beeldkwaliteit was zo nu en dan ondermaats, er waren haperingen en bepaalde wedstrijden werden zelfs onderbroken. Ook de televisie-uitzendingen stonden niet echt op punt. En bij de presentaties achteraf liep het meermaals fout met het geluid. Bij De Tijd weet men dat een aantal klanten zich ook storen aan de omkadering.

De sportzender maakt immers geen gebruik van analyses in een studio, iets wat de voorbije jaren bij Telenet en Proximus wel het geval was. Mede daardoor zou er te weinig ingegaan worden op discutabele fases en andere wedstrijdgebeurtenissen. Eleven kiest er echter voor om de volledige omkadering in het stadion te doen met (co-)commentatoren, een lijnreporter en bij de belangrijkste wedstrijden ook een analist en presentator naast het veld. Maar door het gebrek aan supporters is die beleving jammer genoeg nog niet optimaal.

Voorlopig maakt men zich echter geen zorgen, met de opstart van zo'n groot project gaan immers altijd 'kinderziektes' gepaard. Maar Eleven is ook niet blind voor de mankementen en kondigt veranderingen aan. Zo laat hoofd content Jan Mosselmans aan De Tijd weten dat de technische problemen zeker worden aangepakt en dat dit geen maanden meer zal duren. Daarnaast laat hij verstaan dat men op termijn toch overweegt om met een analist in de studio te werken.

LEES OOK: 'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

🚀

Wat zat u tot dusver het meeste dwars?

Meest recent

Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

3
3
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

136
136
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

34
34
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

87
87
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

169
169
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

93
93
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

85
85
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

44
44
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

80
80
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

228
228
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

187
187
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

135
135
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

109
109
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

152
152
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

226
226
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

31
31
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

151
151
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

393
393
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

181
181
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

87
87
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

46
46
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

408
408
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

89
89
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

203
203

Meer sportnieuws