Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

door
Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop en dus is het ook voor Eleven Sports een ideaal moment om een eerste analyse te maken. De sportzender voorziet sinds de competitiestart immers de omkadering en de uitzendingen van alle wedstrijden. Maar de start verliep niet bepaald vlekkeloos.


Eleven bood de wedstrijden onder meer aan via zijn eigen online-platformen, die streaming was echter niet altijd optimaal. De beeldkwaliteit was zo nu en dan ondermaats, er waren haperingen en bepaalde wedstrijden werden zelfs onderbroken. Ook de televisie-uitzendingen stonden niet echt op punt. En bij de presentaties achteraf liep het meermaals fout met het geluid. Bij De Tijd weet men dat een aantal klanten zich ook storen aan de omkadering.

De sportzender maakt immers geen gebruik van analyses in een studio, iets wat de voorbije jaren bij Telenet en Proximus wel het geval was. Mede daardoor zou er te weinig ingegaan worden op discutabele fases en andere wedstrijdgebeurtenissen. Eleven kiest er echter voor om de volledige omkadering in het stadion te doen met (co-)commentatoren, een lijnreporter en bij de belangrijkste wedstrijden ook een analist en presentator naast het veld. Maar door het gebrek aan supporters is die beleving jammer genoeg nog niet optimaal.

Voorlopig maakt men zich echter geen zorgen, met de opstart van zo'n groot project gaan immers altijd 'kinderziektes' gepaard. Maar Eleven is ook niet blind voor de mankementen en kondigt veranderingen aan. Zo laat hoofd content Jan Mosselmans aan De Tijd weten dat de technische problemen zeker worden aangepakt en dat dit geen maanden meer zal duren. Daarnaast laat hij verstaan dat men op termijn toch overweegt om met een analist in de studio te werken.

LEES OOK: 'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

🚀

Wat zat u tot dusver het meeste dwars?

Meest recent

'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

4
4
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

21
21
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

66
66
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

87
87
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

117
117
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

344
344
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

411
411
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

64
64
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

112
112
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

357
357
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

438
438
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

277
277
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

227
227
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

76
76
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

237
237
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

236
236
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

215
215
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

75
75
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

368
368
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

167
167
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

605
605
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

312
312
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

569
569
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

780
780
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

362
362

Meer sportnieuws