Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

door
Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop en dus is het ook voor Eleven Sports een ideaal moment om een eerste analyse te maken. De sportzender voorziet sinds de competitiestart immers de omkadering en de uitzendingen van alle wedstrijden. Maar de start verliep niet bepaald vlekkeloos.


Eleven bood de wedstrijden onder meer aan via zijn eigen online-platformen, die streaming was echter niet altijd optimaal. De beeldkwaliteit was zo nu en dan ondermaats, er waren haperingen en bepaalde wedstrijden werden zelfs onderbroken. Ook de televisie-uitzendingen stonden niet echt op punt. En bij de presentaties achteraf liep het meermaals fout met het geluid. Bij De Tijd weet men dat een aantal klanten zich ook storen aan de omkadering.

De sportzender maakt immers geen gebruik van analyses in een studio, iets wat de voorbije jaren bij Telenet en Proximus wel het geval was. Mede daardoor zou er te weinig ingegaan worden op discutabele fases en andere wedstrijdgebeurtenissen. Eleven kiest er echter voor om de volledige omkadering in het stadion te doen met (co-)commentatoren, een lijnreporter en bij de belangrijkste wedstrijden ook een analist en presentator naast het veld. Maar door het gebrek aan supporters is die beleving jammer genoeg nog niet optimaal.

Voorlopig maakt men zich echter geen zorgen, met de opstart van zo'n groot project gaan immers altijd 'kinderziektes' gepaard. Maar Eleven is ook niet blind voor de mankementen en kondigt veranderingen aan. Zo laat hoofd content Jan Mosselmans aan De Tijd weten dat de technische problemen zeker worden aangepakt en dat dit geen maanden meer zal duren. Daarnaast laat hij verstaan dat men op termijn toch overweegt om met een analist in de studio te werken.

LEES OOK: Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

Wat zat u tot dusver het meeste dwars?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

81
81
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

112
112
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

192
192
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

83
83
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

200
200
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

37
37
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

234
234
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

184
184
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

414
414
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

90
90
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

620
620
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1099
1099
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

386
386
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

315
315
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

331
331
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

478
478
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

495
495
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

433
433
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

235
235
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1003
1003
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws