Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

1342 stemmen
Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop en dus is het ook voor Eleven Sports een ideaal moment om een eerste analyse te maken. De sportzender voorziet sinds de competitiestart immers de omkadering en de uitzendingen van alle wedstrijden. Maar de start verliep niet bepaald vlekkeloos.


Eleven bood de wedstrijden onder meer aan via zijn eigen online-platformen, die streaming was echter niet altijd optimaal. De beeldkwaliteit was zo nu en dan ondermaats, er waren haperingen en bepaalde wedstrijden werden zelfs onderbroken. Ook de televisie-uitzendingen stonden niet echt op punt. En bij de presentaties achteraf liep het meermaals fout met het geluid. Bij De Tijd weet men dat een aantal klanten zich ook storen aan de omkadering.

De sportzender maakt immers geen gebruik van analyses in een studio, iets wat de voorbije jaren bij Telenet en Proximus wel het geval was. Mede daardoor zou er te weinig ingegaan worden op discutabele fases en andere wedstrijdgebeurtenissen. Eleven kiest er echter voor om de volledige omkadering in het stadion te doen met (co-)commentatoren, een lijnreporter en bij de belangrijkste wedstrijden ook een analist en presentator naast het veld. Maar door het gebrek aan supporters is die beleving jammer genoeg nog niet optimaal.

Voorlopig maakt men zich echter geen zorgen, met de opstart van zo'n groot project gaan immers altijd 'kinderziektes' gepaard. Maar Eleven is ook niet blind voor de mankementen en kondigt veranderingen aan. Zo laat hoofd content Jan Mosselmans aan De Tijd weten dat de technische problemen zeker worden aangepakt en dat dit geen maanden meer zal duren. Daarnaast laat hij verstaan dat men op termijn toch overweegt om met een analist in de studio te werken.

LEES OOK: Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

🚀

Wat zat u tot dusver het meeste dwars?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

30
30
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

46
46
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

32
32
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

104
104
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

342
342
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

489
489
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

450
450
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

76
76
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

395
395
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

525
525
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

246
246
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

65
65
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

232
232
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

460
460
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

722
722
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

246
246
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

569
569
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

393
393
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

748
748
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

625
625
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

224
224
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

734
734
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws