Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

1342 stemmen
Eleven kondigt ingrepen aan na hobbelige seizoensstart

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop en dus is het ook voor Eleven Sports een ideaal moment om een eerste analyse te maken. De sportzender voorziet sinds de competitiestart immers de omkadering en de uitzendingen van alle wedstrijden. Maar de start verliep niet bepaald vlekkeloos.


Eleven bood de wedstrijden onder meer aan via zijn eigen online-platformen, die streaming was echter niet altijd optimaal. De beeldkwaliteit was zo nu en dan ondermaats, er waren haperingen en bepaalde wedstrijden werden zelfs onderbroken. Ook de televisie-uitzendingen stonden niet echt op punt. En bij de presentaties achteraf liep het meermaals fout met het geluid. Bij De Tijd weet men dat een aantal klanten zich ook storen aan de omkadering.

De sportzender maakt immers geen gebruik van analyses in een studio, iets wat de voorbije jaren bij Telenet en Proximus wel het geval was. Mede daardoor zou er te weinig ingegaan worden op discutabele fases en andere wedstrijdgebeurtenissen. Eleven kiest er echter voor om de volledige omkadering in het stadion te doen met (co-)commentatoren, een lijnreporter en bij de belangrijkste wedstrijden ook een analist en presentator naast het veld. Maar door het gebrek aan supporters is die beleving jammer genoeg nog niet optimaal.

Voorlopig maakt men zich echter geen zorgen, met de opstart van zo'n groot project gaan immers altijd 'kinderziektes' gepaard. Maar Eleven is ook niet blind voor de mankementen en kondigt veranderingen aan. Zo laat hoofd content Jan Mosselmans aan De Tijd weten dat de technische problemen zeker worden aangepakt en dat dit geen maanden meer zal duren. Daarnaast laat hij verstaan dat men op termijn toch overweegt om met een analist in de studio te werken.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

🚀

Wat zat u tot dusver het meeste dwars?

Meest recent

Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

48
48
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

181
181
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

155
155
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

45
45
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

214
214
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

125
125
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

75
75
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

441
441
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

65
65
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

534
534
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

770
770
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

309
309
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

920
920
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

563
563
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

147
147
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

967
967
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

239
239
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

350
350
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

208
208
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

73
73
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

89
89
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

173
173

Meer sportnieuws