Kritiek op Bölöni zwelt aan: "Methodes van 30, 40 jaar geleden"

door
Kritiek op Bölöni zwelt aan:

AA Gent besloot om al na amper twee speeldagen van trainer te wisselen. Zo moest Jess Thorup zijn biezen pakken en werd verrassend genoeg Laszlo Bölöni aangesteld als zijn vervanger. Maar binnen de club zou niet iedereen tevreden zijn met de aanstelling van de ervaren Roemeen, dat werd zondagavond nogmaals duidelijk.


Na de eerste overwinning van het seizoen toonde Roman Yaremchuk zich immers scherp voor het geleverde spel en uitte hij openlijk zijn twijfels bij de aanpak van Bölöni. Een gevoel dat blijkbaar ook door andere spelers gedeeld wordt. Commentator/journalist Tom Boudeweel heeft dan ook grote twijfels bij deze keuze. "We spreken van oubollige trainingsmethodes van 20, 30 of 40 jaar geleden. Wordt er nu met data of met videoanalyse gewerkt? We zijn per slot van rekening in 2020. Dit is een serieuze miscast voor Gent als je het mij vraagt", liet hij noteren bij de podcast van De Tribune.

Bovendien boekt Bölöni bij Antwerp succes met redelijk behouden voetbal en vooral een goede defensieve organisatie. Terwijl de Buffalo's toch dominant en aanvallend spel ambiëren. "Als er nu één voetballer is die graag het balletje laat rondgaan, dan is het wel Vadis Odjidja. Dat is het DNA van AA Gent en dat was ook de klasse van de ploeg, met een perfecte people manager als Thorup Nu haal je iemand binnen die Vadis een stijve nek gaat bezorgen. Vadis zal niet meer in het stuk voorkomen en er gaat niet meer gevoetbald worden. Dus dat vind ik absoluut een vreemde keuze", aldus een kritische Boudeweel.

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

Denkt u dat Bölöni het seizoen zal uitdoen bij AA Gent?

Meest recent

Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

48
48
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

19
19
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

51
51
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

266
266
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

219
219
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

67
67
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

184
184
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

134
134
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

200
200
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

274
274
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

256
256
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

279
279
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

167
167
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

121
121
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

199
199
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

618
618
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

294
294
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

119
119
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

101
101
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

289
289
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

274
274
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

453
453
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

334
334
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

254
254
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

406
406

Meer sportnieuws