Bölöni op glad ijs: "Spelers én fans denken er ook zo over"

1214 stemmen
Bölöni op glad ijs:

AA Gent pakte zondagavond zijn eerste drie punten door met 1-0 te winnen van KV Mechelen, maar achteraf bleek dat nog lang niet alles snor zit bij de Buffalo's. Zo toonde spits Roman Yaremchuk zich erg scherp voor het geleverde spel van zijn ploeg. Hij werd echter meteen op zijn plaats gezet door coach Laszlo Bölöni.

De Oekraïense spits was uiteraard opgelucht met de eerste driepunter van het seizoen, maar de manier waarop Gent speelde zinde hem allerminst. "We zijn één van de beste teams in België, maar we spelen als een tweedeklasser. Daar hebben we het als groep moeilijk mee. Als we in de Champions League willen spelen, moet het anders. Als we daar zo spelen, hebben we een groot probleem", werd hij geciteerd bij HLN.

Maar die uitspraken waren niet naar de zin van Bölöni. Op zijn persbabbel liet de ervaren trainer dan ook zien wie de baas is. "Als Yaremchuk niet tevreden is, moet hij misschien een andere club zoeken/ Als ik naar alle spelers hun mening moet luisteren, blijf ik bezig. Dat zijn drie doelmannen en 26 veldspelers, hé. Als ik dat moet doen, jaag ik me een kogel door het hoofd. Als de spelers zich kunnen aanpassen is dat goed, wie dat niet meteen kan, zal er hard aan moeten werken."

UPDATE 09u05

Laszlo Bölöni zette na de wedstrijd dus een jammerende Yaremchuk op zijn plaats, maar het lijkt erop dat de Roemeen zich toch maar op glas ijs begeeft met zulke uitlatingen. Volgens Peter Vandenbempt zou de Oekraïense spits namelijk niet de enige speler zijn die zo zijn twijfels heeft.

Dat zei maandagochtend bij Radio 1: “Als alle spelers die één: niet tevreden waren met het ontslag van Thorup en twéé: twijfels hebben bij het spelsysteem van Bölöni straks allemaal een nieuwe ploeg moeten zoeken, moet de Roemeen straks zelf nog gaan meevoetballen. Het was een geweldige voetballer, maar daar zal hij nu toch wat oud voor zijn.” Overigens zijn ook de fans die mening bedeeld: “De fans van AA Gent denken er net zo over als die spelers”, wist Vandenbempt nog mee te geven.

LEES OOK: AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Foute uitlating van Bölöni?

Meest recent

WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

5
5
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

41
41
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

133
133
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

61
61
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

237
237
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

296
296
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

90
90
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

177
177
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

217
217
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

146
146
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

248
248
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

474
474
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

146
146
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

154
154
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

162
162
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

135
135
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

296
296
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

371
371
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

614
614
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

473
473
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

570
570
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

301
301
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

618
618

Meer sportnieuws