Messi enthousiast over mogelijke opvolger bij Barça

door
Messi enthousiast over mogelijke opvolger bij Barça

Bij FC Barcelona doen ze er nog alles aan om het vertrek van Lionel Messi nog tegen te houden. Maar de Catalanen zullen er toch ernstig rekening mee moeten houden dat ze straks zonder hun aanvoerder en sterspeler verder moeten. Er dreigt zo een gigantische leemte achter te blijven en Barça zal een grote naam moeten halen om die op te kunnen vullen.


Een eerste optie zou alvast aangeboden zijn in Camp Nou, want volgens Tuttomercatoweb werd Sadio Mané via een makelaar voorgesteld aan Barça. De Senegalees maakte de voorbije jaren grote sier bij Liverpool, dat hij vorig seizoen mee aan de Champions League en dit seizoen aan de titel hielp. Liverpool wil zijn overeenkomst graag openbreken, maar Mané hield tot dusver de boot af. Naar verluidt zou Liverpool te verleiden zijn tot een transfer als er een bod van 120 miljoen euro op tafel zou komen voor de 28-jarige aanvaller.

UPDATE 29/08
Indien Mané naar Camp Nou trekt, zou hij alvast de goedkeuring hebben van Messi zelf. Tenminste, dat beweert Mundo Deportivo. Het Catalaanse medium wijst daarvoor naar de meest recente verkiezing van de 'Speler van het Jaar' op de FIFA Awards. Messi zette de Senegalese winger toen bovenaan zijn stembiljet. "Ik koos voor Mané want hij is een speler waar ik van hou en hij was heel belangrijk in de verwezenlijkingen van Liverpool", verklaarde hij zijn keuze toen.

Ook nieuwe coach Ronald Koeman zou de komst van Mané overigens wel zien zitten. De twee werkten immers al succesvol samen bij Southampton, waar de aanvaller helemaal doorbrak. Een transfer lijkt wel pas aan de orde wanneer Messi effectief vertrekt.

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Mané zou een ideale vervanger zijn voor Messi ...

Meest recent

'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

19
19
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

41
41
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

54
54
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

264
264
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

32
32
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

192
192
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

152
152
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

794
794
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

151
151
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

692
692
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

419
419
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

516
516
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

474
474
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

117
117
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

32
32
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

130
130
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

571
571
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

259
259
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

272
272
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

96
96
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

131
131
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

412
412

Meer sportnieuws