Messi enthousiast over mogelijke opvolger bij Barça

door
Messi enthousiast over mogelijke opvolger bij Barça

Bij FC Barcelona doen ze er nog alles aan om het vertrek van Lionel Messi nog tegen te houden. Maar de Catalanen zullen er toch ernstig rekening mee moeten houden dat ze straks zonder hun aanvoerder en sterspeler verder moeten. Er dreigt zo een gigantische leemte achter te blijven en Barça zal een grote naam moeten halen om die op te kunnen vullen.


Een eerste optie zou alvast aangeboden zijn in Camp Nou, want volgens Tuttomercatoweb werd Sadio Mané via een makelaar voorgesteld aan Barça. De Senegalees maakte de voorbije jaren grote sier bij Liverpool, dat hij vorig seizoen mee aan de Champions League en dit seizoen aan de titel hielp. Liverpool wil zijn overeenkomst graag openbreken, maar Mané hield tot dusver de boot af. Naar verluidt zou Liverpool te verleiden zijn tot een transfer als er een bod van 120 miljoen euro op tafel zou komen voor de 28-jarige aanvaller.

UPDATE 29/08
Indien Mané naar Camp Nou trekt, zou hij alvast de goedkeuring hebben van Messi zelf. Tenminste, dat beweert Mundo Deportivo. Het Catalaanse medium wijst daarvoor naar de meest recente verkiezing van de 'Speler van het Jaar' op de FIFA Awards. Messi zette de Senegalese winger toen bovenaan zijn stembiljet. "Ik koos voor Mané want hij is een speler waar ik van hou en hij was heel belangrijk in de verwezenlijkingen van Liverpool", verklaarde hij zijn keuze toen.

Ook nieuwe coach Ronald Koeman zou de komst van Mané overigens wel zien zitten. De twee werkten immers al succesvol samen bij Southampton, waar de aanvaller helemaal doorbrak. Een transfer lijkt wel pas aan de orde wanneer Messi effectief vertrekt.

LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Mané zou een ideale vervanger zijn voor Messi ...

Meest recent

Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

33
33
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

124
124
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

64
64
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

79
79
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

386
386
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

214
214
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

110
110
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

481
481
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

390
390
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

567
567
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

230
230
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

441
441
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

332
332
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

87
87
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

525
525
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

342
342
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

105
105
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

219
219
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

571
571
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

301
301
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

76
76
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

117
117
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

46
46
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

480
480
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

452
452

Meer sportnieuws