Messi enthousiast over mogelijke opvolger bij Barça

door
Messi enthousiast over mogelijke opvolger bij Barça

Bij FC Barcelona doen ze er nog alles aan om het vertrek van Lionel Messi nog tegen te houden. Maar de Catalanen zullen er toch ernstig rekening mee moeten houden dat ze straks zonder hun aanvoerder en sterspeler verder moeten. Er dreigt zo een gigantische leemte achter te blijven en Barça zal een grote naam moeten halen om die op te kunnen vullen.


Een eerste optie zou alvast aangeboden zijn in Camp Nou, want volgens Tuttomercatoweb werd Sadio Mané via een makelaar voorgesteld aan Barça. De Senegalees maakte de voorbije jaren grote sier bij Liverpool, dat hij vorig seizoen mee aan de Champions League en dit seizoen aan de titel hielp. Liverpool wil zijn overeenkomst graag openbreken, maar Mané hield tot dusver de boot af. Naar verluidt zou Liverpool te verleiden zijn tot een transfer als er een bod van 120 miljoen euro op tafel zou komen voor de 28-jarige aanvaller.

UPDATE 29/08
Indien Mané naar Camp Nou trekt, zou hij alvast de goedkeuring hebben van Messi zelf. Tenminste, dat beweert Mundo Deportivo. Het Catalaanse medium wijst daarvoor naar de meest recente verkiezing van de 'Speler van het Jaar' op de FIFA Awards. Messi zette de Senegalese winger toen bovenaan zijn stembiljet. "Ik koos voor Mané want hij is een speler waar ik van hou en hij was heel belangrijk in de verwezenlijkingen van Liverpool", verklaarde hij zijn keuze toen.

Ook nieuwe coach Ronald Koeman zou de komst van Mané overigens wel zien zitten. De twee werkten immers al succesvol samen bij Southampton, waar de aanvaller helemaal doorbrak. Een transfer lijkt wel pas aan de orde wanneer Messi effectief vertrekt.

LEES OOK: 'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Mané zou een ideale vervanger zijn voor Messi ...

Meest recent

Celine Van Ouytsel haalt fors uit: "Zou niemand dit aandoen"

Celine Van Ouytsel (29), uitgesproken Antwerp-supporter en sinds jaren een vaste waarde in de ...

2
2
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

296
296
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

19
19
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

65
65
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

76
76
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

92
92
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

209
209
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

608
608
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

187
187
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

343
343
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

279
279
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

344
344
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

464
464
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

283
283
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

669
669
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

315
315
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

459
459
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

90
90
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

158
158
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

318
318
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

82
82
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

90
90
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

721
721
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

135
135
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

106
106

Meer sportnieuws