Messi enthousiast over mogelijke opvolger bij Barça

door
Messi enthousiast over mogelijke opvolger bij Barça

Bij FC Barcelona doen ze er nog alles aan om het vertrek van Lionel Messi nog tegen te houden. Maar de Catalanen zullen er toch ernstig rekening mee moeten houden dat ze straks zonder hun aanvoerder en sterspeler verder moeten. Er dreigt zo een gigantische leemte achter te blijven en Barça zal een grote naam moeten halen om die op te kunnen vullen.


Een eerste optie zou alvast aangeboden zijn in Camp Nou, want volgens Tuttomercatoweb werd Sadio Mané via een makelaar voorgesteld aan Barça. De Senegalees maakte de voorbije jaren grote sier bij Liverpool, dat hij vorig seizoen mee aan de Champions League en dit seizoen aan de titel hielp. Liverpool wil zijn overeenkomst graag openbreken, maar Mané hield tot dusver de boot af. Naar verluidt zou Liverpool te verleiden zijn tot een transfer als er een bod van 120 miljoen euro op tafel zou komen voor de 28-jarige aanvaller.

UPDATE 29/08
Indien Mané naar Camp Nou trekt, zou hij alvast de goedkeuring hebben van Messi zelf. Tenminste, dat beweert Mundo Deportivo. Het Catalaanse medium wijst daarvoor naar de meest recente verkiezing van de 'Speler van het Jaar' op de FIFA Awards. Messi zette de Senegalese winger toen bovenaan zijn stembiljet. "Ik koos voor Mané want hij is een speler waar ik van hou en hij was heel belangrijk in de verwezenlijkingen van Liverpool", verklaarde hij zijn keuze toen.

Ook nieuwe coach Ronald Koeman zou de komst van Mané overigens wel zien zitten. De twee werkten immers al succesvol samen bij Southampton, waar de aanvaller helemaal doorbrak. Een transfer lijkt wel pas aan de orde wanneer Messi effectief vertrekt.

LEES OOK: Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

🚀

Mané zou een ideale vervanger zijn voor Messi ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

7
7
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

36
36
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

2
2
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

22
22
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

69
69
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

14
14
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

26
26
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

48
48
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

112
112
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

86
86
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

36
36
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

185
185
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

120
120
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

349
349
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

124
124
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

160
160
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

200
200
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

315
315
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

316
316
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

65
65
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

386
386
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

317
317
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

183
183
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

340
340
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

324
324

Meer sportnieuws