Geen getalm: Buffalo's stellen tiende (!) aanwinst voor

door
Geen getalm: Buffalo's stellen tiende (!) aanwinst voor

Bij AA Gent hebben ze hun start dit seizoen helemaal gemist en dat zorgde al voor de nodige slachtoffers. Donderdag werd Jess Thorup op straat gezet, terwijl vorig weekend al Thomas Kaminski geofferd werd. De doelman was op de openingsspeeldag in de fout gegaan tegen STVV, werd geslachtofferd voor Davy Roef en vertrok intussen naar Blackburn Rovers.


Lang hebben de Buffalo's echter niet moeten zoeken naar een vervanger, want volgens diverse media zijn de pijlen meteen gericht op Sinan Bolat. De 31-jarige Limburger van Turkse origine is nog op zoek naar een ploeg nadat zijn contract deze zomer afliep bij Antwerp, waar hij samenwerkte met Laszlo Bölöni. Nu kunnen de twee dus al snel weer herenigd worden, want volgens Het Laatste Nieuws heeft het ervaren sluitstuk inmiddels reeds zijn medische en fysieke testen afgelegd.

UPDATE 27/08
Op een officiële aankondiging is het nog eventjes wachten, maar Het Laatste Nieuws laat er nu al helemaal geen twijfel meer over bestaan: Bolat verhuist per direct naar de Ghelamco Arena. De doelman zette volgens HLN zopas namelijk zijn kribbel onder een verbintenis voor twee seizoenen en gaat dus de concurrentie aan met Roef voor het stekje als nummer één tussen de palen, waar hij dus wel een flink streepje voor heeft.

Mogelijk krijgen we de nieuwste aanwinst, die na passages bij Genk, Standard, Club Brugge en Antwerp zo al toe is aan zijn vijfde topclub in België, zondag dus direct voor het eerst aan het werk te zien in zijn nieuwe kleuren. HLN weet immers dat Bolat tegen KV Mechelen meteen speelgerechtigd is. Ook recordaankoop Nurio, die dinsdag mocht opdraven in een oefenduel, viert dan allicht zijn officiële debuut voor de Buffalo's.

UPDATE 17u50
Lang hebben we niet moeten wachten op witte rook uit de Ghelamco Arena, want AA Gent bevestigde zopas officieel dat Bolat voor twee seizoenen getekend heeft. Afwachten dus of de tiende (!) zomeraanwinst zondag ook werkelijk meteen in de kern zit voor het cruciale duel tegen KV Mechelen, waarin de Buffalo's dringend op zoek gaan naar hun eerste punten van de campagne.

LEES OOK: Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

Vindt u Bolat een upgrade ten opzichte van Roef?

Meest recent

'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

60
60
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

33
33
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

117
117
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

99
99
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

89
89
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

263
263
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

94
94
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

70
70
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

145
145
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

133
133
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

416
416
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

551
551
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

287
287
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

324
324
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

322
322
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1293
1293
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

365
365
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

194
194
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

183
183
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

190
190
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

160
160
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

309
309
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

170
170
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

127
127

Meer sportnieuws