'AA Gent kan op 2 nieuwkomers rekenen tegen KV Mechelen'

door
'AA Gent kan op 2 nieuwkomers rekenen tegen KV Mechelen'

Bij AA Gent hebben ze hun start dit seizoen helemaal gemist en dat zorgde al voor de nodige slachtoffers. Donderdag werd Jess Thorup op straat gezet, terwijl vorig weekend al Thomas Kaminski geofferd werd. De doelman was op de openingsspeeldag in de fout gegaan tegen STVV, werd geslachtofferd voor Davy Roef en vertrok intussen naar Blackburn Rovers.


Lang hebben de Buffalo's echter niet moeten zoeken naar een vervanger, want volgens diverse media zijn de pijlen meteen gericht op Sinan Bolat. De 31-jarige Limburger van Turkse origine is nog op zoek naar een ploeg nadat zijn contract deze zomer afliep bij Antwerp, waar hij samenwerkte met Laszlo Bölöni. Nu kunnen de twee dus al snel weer herenigd worden, want volgens Het Laatste Nieuws heeft het ervaren sluitstuk inmiddels reeds zijn medische en fysieke testen afgelegd.

UPDATE 27/08
Op een officiële aankondiging is het nog eventjes wachten, maar Het Laatste Nieuws laat er nu al helemaal geen twijfel meer over bestaan: Bolat verhuist per direct naar de Ghelamco Arena. De doelman zette volgens HLN zopas namelijk zijn kribbel onder een verbintenis voor twee seizoenen en gaat dus de concurrentie aan met Roef voor het stekje als nummer één tussen de palen, waar hij dus wel een flink streepje voor heeft.

Mogelijk krijgen we de nieuwste aanwinst, die na passages bij Genk, Standard, Club Brugge en Antwerp zo al toe is aan zijn vijfde topclub in België, zondag dus direct voor het eerst aan het werk te zien in zijn nieuwe kleuren. HLN weet immers dat Bolat tegen KV Mechelen meteen speelgerechtigd is. Ook recordaankoop Nurio, die dinsdag mocht opdraven in een oefenduel, viert dan allicht zijn officiële debuut voor de Buffalo's.

LEES OOK: Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Denkt u dat Bolat zondag al onder de lat staat?

Meest recent

Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

9
9
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

60
60
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

216
216
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

537
537
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

164
164
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

419
419
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

111
111
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

304
304
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

438
438
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

41
41
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

444
444
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

48
48
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

235
235
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

338
338
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

475
475
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

130
130
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

299
299
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

316
316
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

184
184
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

372
372
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

716
716
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

234
234
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

289
289

Meer sportnieuws