'AA Gent kan op 2 nieuwkomers rekenen tegen KV Mechelen'

763
'AA Gent kan op 2 nieuwkomers rekenen tegen KV Mechelen'

Bij AA Gent hebben ze hun start dit seizoen helemaal gemist en dat zorgde al voor de nodige slachtoffers. Donderdag werd Jess Thorup op straat gezet, terwijl vorig weekend al Thomas Kaminski geofferd werd. De doelman was op de openingsspeeldag in de fout gegaan tegen STVV, werd geslachtofferd voor Davy Roef en vertrok intussen naar Blackburn Rovers.


Lang hebben de Buffalo's echter niet moeten zoeken naar een vervanger, want volgens diverse media zijn de pijlen meteen gericht op Sinan Bolat. De 31-jarige Limburger van Turkse origine is nog op zoek naar een ploeg nadat zijn contract deze zomer afliep bij Antwerp, waar hij samenwerkte met Laszlo Bölöni. Nu kunnen de twee dus al snel weer herenigd worden, want volgens Het Laatste Nieuws heeft het ervaren sluitstuk inmiddels reeds zijn medische en fysieke testen afgelegd.

UPDATE 27/08
Op een officiële aankondiging is het nog eventjes wachten, maar Het Laatste Nieuws laat er nu al helemaal geen twijfel meer over bestaan: Bolat verhuist per direct naar de Ghelamco Arena. De doelman zette volgens HLN zopas namelijk zijn kribbel onder een verbintenis voor twee seizoenen en gaat dus de concurrentie aan met Roef voor het stekje als nummer één tussen de palen, waar hij dus wel een flink streepje voor heeft.

Mogelijk krijgen we de nieuwste aanwinst, die na passages bij Genk, Standard, Club Brugge en Antwerp zo al toe is aan zijn vijfde topclub in België, zondag dus direct voor het eerst aan het werk te zien in zijn nieuwe kleuren. HLN weet immers dat Bolat tegen KV Mechelen meteen speelgerechtigd is. Ook recordaankoop Nurio, die dinsdag mocht opdraven in een oefenduel, viert dan allicht zijn officiële debuut voor de Buffalo's.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Denkt u dat Bolat zondag al onder de lat staat?

Meest recent

Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

17
17
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

21
21
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

13
13
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

32
32
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

58
58
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

102
102
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

330
330
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

181
181
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

87
87
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

31
31
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

127
127
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

30
30
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

156
156
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

394
394
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

51
51
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

430
430
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

184
184
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

190
190
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

592
592
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

162
162
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

175
175
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

796
796
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

194
194
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

115
115

Meer sportnieuws