'Fake news rond Messi formeel ontkracht'

door
'Fake news rond Messi formeel ontkracht'

Het ziet er sterk naar uit dat we voor een wekenlange soap staan omtrent een eventuele transfer van Lionel Messi. Vooraleerst moet de Argentijn het nog zien uit te vechten met zijn huidige club FC Barcelona, maar aan de hand van de meest recente informatie, lijkt zijn besluit om te vertrekken definitief.


Hier en daar wordt nog geopperd dat hij in Catalonië zou blijven, mocht huidig president Bartomeo aftreden. Maar volgens berichten van La Nacion zal ook dat niet volstaan. Zij zouden namelijk hebben gesproken met iemand uit de entourage van Messi, die diens niet mis te verstane woorden doorspeelde. "Ik heb besloten om Barcelona samen met Antonella (zijn vrouw, nvdr.) te verlaten. Het is hartverscheurend, maar toch zal het gebeuren. De cirkel is rond", aldus Messi, die vervolgens meteen ook zijn droombestemming uit de doeken zou hebben gedaan.

"Ik zal praten met Pep Guardiola om mijn transfer naar City te beklinken. Zij spelen geweldig voetbal, en dat is wat ik wil", aldus La Pulga naar verluidt. De keuze van Messi lijkt aan de hand van deze uitspraken dus gemaakt, maar het valt toch te betwijfelen of de bevindingen van La Nacion wel degelijk waarheidsgetrouw zijn. Ook in het verleden bleek het Argentijnse medium er namelijk al eens naast te zitten. Hoe dan ook lijkt Man City in pole-positie te liggen om de handtekening van Messi binnen te halen. En daar is de factor Guardiola uiteraard niet vreemd aan.

UPDATE 15u18 
Er werden dus al meteen de nodige vraagtekens gezet achter de betrouwbaarheid van het bovenstaand bericht, en die scepsis werd intussen ook bevestigd. Vermaarde journalisten als Guillem Balagué en Gerard Romero, werkzaam als Barça-volgers voor respectievelijk BBC en RAC1, geven namelijk zonder enige twijfel aan dat de bewuste audio-opname waarin Messi zijn wensen uit de doeken deed fake is. Zelf liet de 33-jarige wereldster zich dus nog steeds niet openlijk uit over zijn toekomstplannen.

LEES OOK: 'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Mocht ik Messi zijn, ik zou ...

Meest recent

'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

6
6
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

24
24
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

65
65
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

88
88
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

65
65
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

215
215
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

103
103
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

96
96
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

50
50
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

57
57
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

120
120
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

195
195
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

55
55
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

307
307
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

177
177
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

147
147
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

263
263
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

162
162
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

366
366
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

673
673
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

81
81
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

422
422
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

524
524
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

196
196

Meer sportnieuws