'Fake news rond Messi formeel ontkracht'

door
'Fake news rond Messi formeel ontkracht'

Het ziet er sterk naar uit dat we voor een wekenlange soap staan omtrent een eventuele transfer van Lionel Messi. Vooraleerst moet de Argentijn het nog zien uit te vechten met zijn huidige club FC Barcelona, maar aan de hand van de meest recente informatie, lijkt zijn besluit om te vertrekken definitief.


Hier en daar wordt nog geopperd dat hij in Catalonië zou blijven, mocht huidig president Bartomeo aftreden. Maar volgens berichten van La Nacion zal ook dat niet volstaan. Zij zouden namelijk hebben gesproken met iemand uit de entourage van Messi, die diens niet mis te verstane woorden doorspeelde. "Ik heb besloten om Barcelona samen met Antonella (zijn vrouw, nvdr.) te verlaten. Het is hartverscheurend, maar toch zal het gebeuren. De cirkel is rond", aldus Messi, die vervolgens meteen ook zijn droombestemming uit de doeken zou hebben gedaan.

"Ik zal praten met Pep Guardiola om mijn transfer naar City te beklinken. Zij spelen geweldig voetbal, en dat is wat ik wil", aldus La Pulga naar verluidt. De keuze van Messi lijkt aan de hand van deze uitspraken dus gemaakt, maar het valt toch te betwijfelen of de bevindingen van La Nacion wel degelijk waarheidsgetrouw zijn. Ook in het verleden bleek het Argentijnse medium er namelijk al eens naast te zitten. Hoe dan ook lijkt Man City in pole-positie te liggen om de handtekening van Messi binnen te halen. En daar is de factor Guardiola uiteraard niet vreemd aan.

UPDATE 15u18 
Er werden dus al meteen de nodige vraagtekens gezet achter de betrouwbaarheid van het bovenstaand bericht, en die scepsis werd intussen ook bevestigd. Vermaarde journalisten als Guillem Balagué en Gerard Romero, werkzaam als Barça-volgers voor respectievelijk BBC en RAC1, geven namelijk zonder enige twijfel aan dat de bewuste audio-opname waarin Messi zijn wensen uit de doeken deed fake is. Zelf liet de 33-jarige wereldster zich dus nog steeds niet openlijk uit over zijn toekomstplannen.

LEES OOK: Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

Mocht ik Messi zijn, ik zou ...

Meest recent

Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

41
41
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

53
53
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

31
31
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

205
205
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

115
115
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

389
389
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

153
153
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

191
191
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

426
426
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

667
667
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

302
302
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

654
654
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

363
363
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

577
577
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

525
525
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

422
422
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

573
573
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

152
152
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

324
324
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

193
193

Meer sportnieuws