'Fake news rond Messi formeel ontkracht'

door
'Fake news rond Messi formeel ontkracht'

Het ziet er sterk naar uit dat we voor een wekenlange soap staan omtrent een eventuele transfer van Lionel Messi. Vooraleerst moet de Argentijn het nog zien uit te vechten met zijn huidige club FC Barcelona, maar aan de hand van de meest recente informatie, lijkt zijn besluit om te vertrekken definitief.


Hier en daar wordt nog geopperd dat hij in Catalonië zou blijven, mocht huidig president Bartomeo aftreden. Maar volgens berichten van La Nacion zal ook dat niet volstaan. Zij zouden namelijk hebben gesproken met iemand uit de entourage van Messi, die diens niet mis te verstane woorden doorspeelde. "Ik heb besloten om Barcelona samen met Antonella (zijn vrouw, nvdr.) te verlaten. Het is hartverscheurend, maar toch zal het gebeuren. De cirkel is rond", aldus Messi, die vervolgens meteen ook zijn droombestemming uit de doeken zou hebben gedaan.

"Ik zal praten met Pep Guardiola om mijn transfer naar City te beklinken. Zij spelen geweldig voetbal, en dat is wat ik wil", aldus La Pulga naar verluidt. De keuze van Messi lijkt aan de hand van deze uitspraken dus gemaakt, maar het valt toch te betwijfelen of de bevindingen van La Nacion wel degelijk waarheidsgetrouw zijn. Ook in het verleden bleek het Argentijnse medium er namelijk al eens naast te zitten. Hoe dan ook lijkt Man City in pole-positie te liggen om de handtekening van Messi binnen te halen. En daar is de factor Guardiola uiteraard niet vreemd aan.

UPDATE 15u18 
Er werden dus al meteen de nodige vraagtekens gezet achter de betrouwbaarheid van het bovenstaand bericht, en die scepsis werd intussen ook bevestigd. Vermaarde journalisten als Guillem Balagué en Gerard Romero, werkzaam als Barça-volgers voor respectievelijk BBC en RAC1, geven namelijk zonder enige twijfel aan dat de bewuste audio-opname waarin Messi zijn wensen uit de doeken deed fake is. Zelf liet de 33-jarige wereldster zich dus nog steeds niet openlijk uit over zijn toekomstplannen.

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

🚀

Mocht ik Messi zijn, ik zou ...

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

0
0
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

8
8
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

66
66
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

52
52
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

198
198
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

53
53
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

167
167
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

221
221
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

127
127
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

215
215
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

530
530
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

186
186
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

449
449
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

194
194
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

425
425
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

277
277
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

85
85
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

288
288
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

281
281
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

128
128
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

596
596

Meer sportnieuws