'Fake news rond Messi formeel ontkracht'

774
'Fake news rond Messi formeel ontkracht'

Het ziet er sterk naar uit dat we voor een wekenlange soap staan omtrent een eventuele transfer van Lionel Messi. Vooraleerst moet de Argentijn het nog zien uit te vechten met zijn huidige club FC Barcelona, maar aan de hand van de meest recente informatie, lijkt zijn besluit om te vertrekken definitief.


Hier en daar wordt nog geopperd dat hij in Catalonië zou blijven, mocht huidig president Bartomeo aftreden. Maar volgens berichten van La Nacion zal ook dat niet volstaan. Zij zouden namelijk hebben gesproken met iemand uit de entourage van Messi, die diens niet mis te verstane woorden doorspeelde. "Ik heb besloten om Barcelona samen met Antonella (zijn vrouw, nvdr.) te verlaten. Het is hartverscheurend, maar toch zal het gebeuren. De cirkel is rond", aldus Messi, die vervolgens meteen ook zijn droombestemming uit de doeken zou hebben gedaan.

"Ik zal praten met Pep Guardiola om mijn transfer naar City te beklinken. Zij spelen geweldig voetbal, en dat is wat ik wil", aldus La Pulga naar verluidt. De keuze van Messi lijkt aan de hand van deze uitspraken dus gemaakt, maar het valt toch te betwijfelen of de bevindingen van La Nacion wel degelijk waarheidsgetrouw zijn. Ook in het verleden bleek het Argentijnse medium er namelijk al eens naast te zitten. Hoe dan ook lijkt Man City in pole-positie te liggen om de handtekening van Messi binnen te halen. En daar is de factor Guardiola uiteraard niet vreemd aan.

UPDATE 15u18 
Er werden dus al meteen de nodige vraagtekens gezet achter de betrouwbaarheid van het bovenstaand bericht, en die scepsis werd intussen ook bevestigd. Vermaarde journalisten als Guillem Balagué en Gerard Romero, werkzaam als Barça-volgers voor respectievelijk BBC en RAC1, geven namelijk zonder enige twijfel aan dat de bewuste audio-opname waarin Messi zijn wensen uit de doeken deed fake is. Zelf liet de 33-jarige wereldster zich dus nog steeds niet openlijk uit over zijn toekomstplannen.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Mocht ik Messi zijn, ik zou ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

48
48
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

48
48
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

72
72
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

70
70
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

142
142
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

192
192
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

100
100
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

118
118
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

80
80
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

209
209
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

119
119
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

102
102
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

948
948
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

73
73
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

159
159
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

107
107
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

394
394
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

432
432
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

206
206
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

415
415

Meer sportnieuws