'AA Gent kent nieuwe opsteker voor CL-deelname'

door
'AA Gent kent nieuwe opsteker voor CL-deelname'

Woensdag werden opnieuw een reeks wedstrijden afgewerkt in de voorrondes van de Champions League en dus kent Gent ondertussen zijn mogelijke tegenstanders voor de volgende voorronde.

Volgens VTM-journalist Jarno Bertho kunnen de Buffalo's, die reekshoofd zijn, nog aan slechts drie clubs gekoppeld worden. PAOK was daar dus al eentje van, daar komen ook nog AZ Alkmaar en Rapid Wenen bij. Normaal gezien wordt aanstaande maandag opnieuw geloot.

UPDATE 27/08

Gezien hun status van reekshoofd, ontwijken de Buffalo’s in de volgende voorronde kleppers als Benfica en Dynamo Kiev. Die kunnen ze dan weer tegenkomen in de laatste voorronde (playoffs), indien Gent weet door te stoten. Echter bestaat de kans dat AA Gent ook dáár reekshoofd zal zijn. 

Het parcours is namelijk al zo in het voordeel van de Gentenaars gelopen dat indien ofwel Benfica, ofwel Dynamo Kiev uitgeschakeld worden in de komende voorronde, de Buffalo’s diens plaats innemen als reekshoofd. Daardoor zou Gent alweer de grootste kleppers kunnen ontwijken. Eén klinkende naam moeten ze alvast niet vrezen. Zo verslikte Celtic Glasgow zich woensdag namelijk in het Hongaarse Ferencvaros.

LEES OOK: Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Halen ze de Champions League?

Meest recent

'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

0
0
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

37
37
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

14
14
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

20
20
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

114
114
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

110
110
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

78
78
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

28
28
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

273
273
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

144
144
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

211
211
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

501
501
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

147
147
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

102
102
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

240
240
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

59
59
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

74
74
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

68
68
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

205
205
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

125
125
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

120
120
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

711
711
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

155
155
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

546
546

Meer sportnieuws