'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

door
'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

Lionel Messi bracht FC Barcelona dinsdag officieel op de hoogte van zijn wens om de club te verlaten. De Catalanen willen er alles aan doen om hem nog op andere gedachten te brengen, maar ondertussen duiken er kapers op de kust op. Volgens ESPN heeft de Argentijn immers al gesproken met zijn oude trainer Pep Guardiola, die staat momenteel aan het roer bij Manchester City.


Vanaf het nieuws rond een mogelijk vertrek naar buiten kwam, werd City nadrukkelijk naar voren geschoven als mogelijke bestemming. En Messi zou een overgang naar het Etihad Stadium best zien zitten. Al stelt hij wel een belangrijke eis. ESPN stelt namelijk dat de superster de garantie wil hebben Guardiola ook ná de zomer van 2021 trainer is van de Engelsen. Dan loopt het contract van de Spanjaard namelijk af, waardoor de club kan kiezen voor een andere trainer.

Naar verluidt heeft Messi een duidelijke voorkeur voor de nummer twee van de Premier League van afgelopen jaar, net omdat Guardiola daar trainer is. Messi heeft zijn voormalige coach, waarmee hij zijn beste periode in zijn loopbaan kende, laten weten alleen nog maar onder hem te willen werken. En de Engelsen zouden best wat voelen voor zo'n megatransfer. Naar verluidt werd zelfs al een heel carrièreplan opgesteld.

GEHEIM WAPEN AGÜERO
Messi zou de komende drie seizoenen bij Manchester City gaan voetballen, waarna hij richting Amerika zou vertrekken. Daar wacht dan New York City, de Amerikaanse zusterclub. Op die manier zou de droom van Messi om in Amerika te voetballen eveneens vervuld worden. En volgens Mundo Deportivo hebben de Citizens nog een geheim wapen achter de hand: zo zou Messi de kans krijgen om er samen te spelen met zijn goede vriend en landgenoot Sergio Agüero. De twee zouden al langer de kleedkamer willen delen op clubniveau.

LEES OOK: 'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

City zou een ideale bestemming voor Messi zijn ...

Meest recent

Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

0
0
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

8
8
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

355
355
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

86
86
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

120
120
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

117
117
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

158
158
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

65
65
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

105
105
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

353
353
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

288
288
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

64
64
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

348
348
'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

De transfermarkt opent volgende week weer zijn deuren. Voor heel wat spelers een belangrijke ...

131
131
Vanhaezebrouck: "De beste zomertransfer van Anderlecht"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. De druk op Olivier Renard en Besnik Hasi neemt ...

444
444
'La Louvière haalt oude bekende van RSCA als sportieve baas'

Bij La Louvière zagen ze sportief directeur David Verwilghen naar RSC Anderlecht vertrekken, ...

79
79
'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de wintermercato gericht versterken, maar zal dan eerst ...

442
442
Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Cyriel Dessers zit met Nigeria momenteel op de Afrika Cup. De aanvaller speelt in clubverband voor ...

439
439
'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Raphael Onyedika vertoeft momenteel op de Africa Cup, waar hij tot dusver niet van de bank kwam bij ...

337
337
Gouden Schoen: Philippe Albert zet verrassende naam op één

Binnen een tweetal weken hervat het Belgische voetbalseizoen alweer met de kwartfinales van de Croky ...

726
726
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

388
388
'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

119
119
'Donderslag bij Duivels: grote verandering in hiërarchie'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

328
328
'Club Brugge plant winterknaller: powerhouse van 10M'

Club Brugge wil deze winter iets doen waar de fans van wakker schieten. Alleen: de 10 ...

379
379

Meer sportnieuws