'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

door
'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

Lionel Messi bracht FC Barcelona dinsdag officieel op de hoogte van zijn wens om de club te verlaten. De Catalanen willen er alles aan doen om hem nog op andere gedachten te brengen, maar ondertussen duiken er kapers op de kust op. Volgens ESPN heeft de Argentijn immers al gesproken met zijn oude trainer Pep Guardiola, die staat momenteel aan het roer bij Manchester City.


Vanaf het nieuws rond een mogelijk vertrek naar buiten kwam, werd City nadrukkelijk naar voren geschoven als mogelijke bestemming. En Messi zou een overgang naar het Etihad Stadium best zien zitten. Al stelt hij wel een belangrijke eis. ESPN stelt namelijk dat de superster de garantie wil hebben Guardiola ook ná de zomer van 2021 trainer is van de Engelsen. Dan loopt het contract van de Spanjaard namelijk af, waardoor de club kan kiezen voor een andere trainer.

Naar verluidt heeft Messi een duidelijke voorkeur voor de nummer twee van de Premier League van afgelopen jaar, net omdat Guardiola daar trainer is. Messi heeft zijn voormalige coach, waarmee hij zijn beste periode in zijn loopbaan kende, laten weten alleen nog maar onder hem te willen werken. En de Engelsen zouden best wat voelen voor zo'n megatransfer. Naar verluidt werd zelfs al een heel carrièreplan opgesteld.

GEHEIM WAPEN AGÜERO
Messi zou de komende drie seizoenen bij Manchester City gaan voetballen, waarna hij richting Amerika zou vertrekken. Daar wacht dan New York City, de Amerikaanse zusterclub. Op die manier zou de droom van Messi om in Amerika te voetballen eveneens vervuld worden. En volgens Mundo Deportivo hebben de Citizens nog een geheim wapen achter de hand: zo zou Messi de kans krijgen om er samen te spelen met zijn goede vriend en landgenoot Sergio Agüero. De twee zouden al langer de kleedkamer willen delen op clubniveau.

LEES OOK: 'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

City zou een ideale bestemming voor Messi zijn ...

Meest recent

Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

24
24
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

12
12
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

7
7
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

54
54
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

33
33
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

82
82
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

577
577
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

119
119
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

190
190
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

453
453
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

144
144
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

140
140
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

47
47
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

87
87
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

272
272
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

333
333
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

243
243
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

299
299
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

64
64
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

132
132
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

60
60
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

251
251
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

183
183
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

275
275
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

100
100

Meer sportnieuws