'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

1745 stemmen
'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

Lionel Messi bracht FC Barcelona dinsdag officieel op de hoogte van zijn wens om de club te verlaten. De Catalanen willen er alles aan doen om hem nog op andere gedachten te brengen, maar ondertussen duiken er kapers op de kust op. Volgens ESPN heeft de Argentijn immers al gesproken met zijn oude trainer Pep Guardiola, die staat momenteel aan het roer bij Manchester City.


Vanaf het nieuws rond een mogelijk vertrek naar buiten kwam, werd City nadrukkelijk naar voren geschoven als mogelijke bestemming. En Messi zou een overgang naar het Etihad Stadium best zien zitten. Al stelt hij wel een belangrijke eis. ESPN stelt namelijk dat de superster de garantie wil hebben Guardiola ook ná de zomer van 2021 trainer is van de Engelsen. Dan loopt het contract van de Spanjaard namelijk af, waardoor de club kan kiezen voor een andere trainer.

Naar verluidt heeft Messi een duidelijke voorkeur voor de nummer twee van de Premier League van afgelopen jaar, net omdat Guardiola daar trainer is. Messi heeft zijn voormalige coach, waarmee hij zijn beste periode in zijn loopbaan kende, laten weten alleen nog maar onder hem te willen werken. En de Engelsen zouden best wat voelen voor zo'n megatransfer. Naar verluidt werd zelfs al een heel carrièreplan opgesteld.

GEHEIM WAPEN AGÜERO
Messi zou de komende drie seizoenen bij Manchester City gaan voetballen, waarna hij richting Amerika zou vertrekken. Daar wacht dan New York City, de Amerikaanse zusterclub. Op die manier zou de droom van Messi om in Amerika te voetballen eveneens vervuld worden. En volgens Mundo Deportivo hebben de Citizens nog een geheim wapen achter de hand: zo zou Messi de kans krijgen om er samen te spelen met zijn goede vriend en landgenoot Sergio Agüero. De twee zouden al langer de kleedkamer willen delen op clubniveau.

LEES OOK: Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

City zou een ideale bestemming voor Messi zijn ...

Meest recent

Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

25
25
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

53
53
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

185
185
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

29
29
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

26
26
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

342
342
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

87
87
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

116
116
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

148
148
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

809
809
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

68
68
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

194
194
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

110
110
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

71
71
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

305
305
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

91
91
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

64
64
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

228
228
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

324
324
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

100
100
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

192
192
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

44
44
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

278
278
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

79
79

Meer sportnieuws