'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

1745 stemmen
'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

Lionel Messi bracht FC Barcelona dinsdag officieel op de hoogte van zijn wens om de club te verlaten. De Catalanen willen er alles aan doen om hem nog op andere gedachten te brengen, maar ondertussen duiken er kapers op de kust op. Volgens ESPN heeft de Argentijn immers al gesproken met zijn oude trainer Pep Guardiola, die staat momenteel aan het roer bij Manchester City.


Vanaf het nieuws rond een mogelijk vertrek naar buiten kwam, werd City nadrukkelijk naar voren geschoven als mogelijke bestemming. En Messi zou een overgang naar het Etihad Stadium best zien zitten. Al stelt hij wel een belangrijke eis. ESPN stelt namelijk dat de superster de garantie wil hebben Guardiola ook ná de zomer van 2021 trainer is van de Engelsen. Dan loopt het contract van de Spanjaard namelijk af, waardoor de club kan kiezen voor een andere trainer.

Naar verluidt heeft Messi een duidelijke voorkeur voor de nummer twee van de Premier League van afgelopen jaar, net omdat Guardiola daar trainer is. Messi heeft zijn voormalige coach, waarmee hij zijn beste periode in zijn loopbaan kende, laten weten alleen nog maar onder hem te willen werken. En de Engelsen zouden best wat voelen voor zo'n megatransfer. Naar verluidt werd zelfs al een heel carrièreplan opgesteld.

GEHEIM WAPEN AGÜERO
Messi zou de komende drie seizoenen bij Manchester City gaan voetballen, waarna hij richting Amerika zou vertrekken. Daar wacht dan New York City, de Amerikaanse zusterclub. Op die manier zou de droom van Messi om in Amerika te voetballen eveneens vervuld worden. En volgens Mundo Deportivo hebben de Citizens nog een geheim wapen achter de hand: zo zou Messi de kans krijgen om er samen te spelen met zijn goede vriend en landgenoot Sergio Agüero. De twee zouden al langer de kleedkamer willen delen op clubniveau.

LEES OOK: Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
22

City zou een ideale bestemming voor Messi zijn ...

Meest recent

KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

13
13
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

86
86
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

27
27
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

238
238
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

55
55
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

91
91
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

65
65
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

49
49
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

191
191
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

22
22
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

73
73
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

60
60
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

163
163
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

153
153
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

64
64
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

380
380
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

194
194
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

58
58
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

268
268
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

167
167
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

157
157
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

99
99
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

464
464

Meer sportnieuws