'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

door
'Messi in contact met nieuwe club: vijfjarig plan op tafel'

Lionel Messi bracht FC Barcelona dinsdag officieel op de hoogte van zijn wens om de club te verlaten. De Catalanen willen er alles aan doen om hem nog op andere gedachten te brengen, maar ondertussen duiken er kapers op de kust op. Volgens ESPN heeft de Argentijn immers al gesproken met zijn oude trainer Pep Guardiola, die staat momenteel aan het roer bij Manchester City.


Vanaf het nieuws rond een mogelijk vertrek naar buiten kwam, werd City nadrukkelijk naar voren geschoven als mogelijke bestemming. En Messi zou een overgang naar het Etihad Stadium best zien zitten. Al stelt hij wel een belangrijke eis. ESPN stelt namelijk dat de superster de garantie wil hebben Guardiola ook ná de zomer van 2021 trainer is van de Engelsen. Dan loopt het contract van de Spanjaard namelijk af, waardoor de club kan kiezen voor een andere trainer.

Naar verluidt heeft Messi een duidelijke voorkeur voor de nummer twee van de Premier League van afgelopen jaar, net omdat Guardiola daar trainer is. Messi heeft zijn voormalige coach, waarmee hij zijn beste periode in zijn loopbaan kende, laten weten alleen nog maar onder hem te willen werken. En de Engelsen zouden best wat voelen voor zo'n megatransfer. Naar verluidt werd zelfs al een heel carrièreplan opgesteld.

GEHEIM WAPEN AGÜERO
Messi zou de komende drie seizoenen bij Manchester City gaan voetballen, waarna hij richting Amerika zou vertrekken. Daar wacht dan New York City, de Amerikaanse zusterclub. Op die manier zou de droom van Messi om in Amerika te voetballen eveneens vervuld worden. En volgens Mundo Deportivo hebben de Citizens nog een geheim wapen achter de hand: zo zou Messi de kans krijgen om er samen te spelen met zijn goede vriend en landgenoot Sergio Agüero. De twee zouden al langer de kleedkamer willen delen op clubniveau.

LEES OOK: 'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

City zou een ideale bestemming voor Messi zijn ...

Meest recent

Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

1
1
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

105
105
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

77
77
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

55
55
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

86
86
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

143
143
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

228
228
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

425
425
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

211
211
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

320
320
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

847
847
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

379
379
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

377
377
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

171
171
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

80
80
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

231
231
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

464
464
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

354
354
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

172
172
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

128
128
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

266
266
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

396
396
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

87
87
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

667
667

Meer sportnieuws