Nurio zorgt voor complete verbazing bij AA Gent

door
Nurio zorgt voor complete verbazing bij AA Gent

Veel tijd om kennis te maken met zijn nieuwe groep had hij niet, want amper een paar dagen na zijn aanstelling bij AA Gent moest Laszlo Bölöni al tegen ex-club Antwerp aan de bak. In een oefenmatch tegen Willem II zag de nieuwe coach dinsdag dan ook nog enkele andere namen aan het werk.

Daarbij kreeg de Roemeen een fikse opsteker, want recordaankoop Nurio Fortuna vierde zowaar zijn wederoptreden. De linksachter, die deze zomer voor zes miljoen werd overgenomen van Charleroi maar al snel een knieblessure opliep, zou zo wel eens een pak sneller dan verwacht klaar kunnen zijn voor de dienst.

Van aanvoerder Vadis Odjidja, die zaterdag eveneens verstek gaf met last aan de knie, viel nog geen spoor te bekennen. Voor de volledigheid: de Buffalo's traden aan in een soort 4-3-3, met Dylan Mbayo en Anderson Niangbo op de flanken, en bleven na een doelpunt van Giorgi Chakvetadze steken op een 1-1 gelijkspel.

UPDATE 26/08

Complete verbazing dinsdag in de oefenpot van AA Gent tegen Willem II. Linksachter Nurio stond doodleuk aan de aftrap. En dat mag gerust aanzien worden als een klein mirakel. Op de openingsspeeldag tegen STVV op 9 augustus viel die namelijk uit met een scheurtje aan de mediale band van de linkerknie.

Verdict: zes tot acht weken out. Zo klonk het toen alvast, want amper twee weken later stond hij dus al opnieuw tussen de lijnen. Het Laatste Nieuws weet dan ook te melden dat hij maar liefst drie weken voor staat op zijn schema voor terugkeer. Het lijkt er dan ook sterk op dat we Nurio ook de competitie snel zullen terugzien. 

LEES OOK: 'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Zien we hem dit weekend al terug?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

11
11
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

20
20
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

46
46
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

158
158
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

39
39
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

74
74
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

75
75
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

58
58
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

147
147
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

186
186
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

142
142
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

498
498
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

143
143
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

189
189
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

533
533
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

48
48
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

218
218
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

128
128
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

162
162
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

74
74
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

355
355
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

311
311
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

82
82
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

232
232
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

466
466

Meer sportnieuws