'Bolat krijgt buitenlandse aanbieding, AA Gent twijfelt plots'

door
'Bolat krijgt buitenlandse aanbieding, AA Gent twijfelt plots'

AA Gent liet zich begin deze zomer al stevig gelden op de transfermarkt, maar er lijkt een tweede offensief op komst bij de Buffalo's. Zo is de kans groot dat er nog een nieuwe doelman zal worden aangetrokken. Vrijdag geraakte immers bekend dat Thomas Kaminski op vertrekken staat.


De 27-jarige begon het seizoen als nummer één bij Gent, maar moest na zijn blunder op STVV meteen plaats maken voor Davy Roef. En dus kiest Kaminski nu eieren voor zijn geld. Volgens diverse bronnen staat hij op het punt om bij de Engelse tweedeklasser Blackburn Rovers aan de slag te gaan. Hoewel men binnen de club tot dusver tevreden was met wat Roef liet zien, zou Gent volgens Sporza toch een extra doelman willen aantrekken ter vervanging.

Het medium laat daar meteen bij verstaan dat de naam van Sinan Bolat circuleert bij de Buffalo's. En dat is niet zo onlogisch. Ondanks geflirt met de Turkse clubs Besiktas en Göztepe zit de ervaren keeper nog steeds zonder ploeg nadat zijn contract bij Antwerp FC niet werd verlengd. Bovendien werkte hij al nauw samen met nieuwe trainer Laszlo Bölöni.

UPDATE 25/08

Komt Sinan Bolat dan toch niet naar AA Gent? Het Nieuwsblad weet dat AA Gent de komst van een nieuwe doelman momenteel niet als een prioriteit aanziet. Het haalde immers Davy Roef al weg bij Anderlecht en die deed het goed tegen Royal Antwerp FC.

Bolat ziet een transfer naar AA Gent wel zitten, maar heeft ook een aanbieding van het Turkse Göztepe. AA Gent kondigt eerstdaags de transfer van Thomas Kaminski naar Blackburn aan en heeft met Colin Coosemans nog een keeper achter de hand.

Moet Gent het vertrouwen geven aan Roef?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

19
19
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

8
8
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

32
32
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

20
20
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

130
130
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

16
16
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

96
96
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

172
172
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

37
37
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

102
102
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

199
199
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

52
52
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

138
138
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

286
286
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

279
279
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

187
187
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

492
492
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

230
230
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

174
174
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

249
249
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

362
362
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

333
333

Meer sportnieuws