'Gent moet nog even wachten op komst Bolat'

948 stemmen
'Gent moet nog even wachten op komst Bolat'

AA Gent liet zich begin deze zomer al stevig gelden op de transfermarkt, maar er lijkt een tweede offensief op komst bij de Buffalo's. Zo is de kans groot dat er nog een nieuwe doelman zal worden aangetrokken. Vrijdag geraakte immers bekend dat Thomas Kaminski op vertrekken staat.


De 27-jarige begon het seizoen als nummer één bij Gent, maar moest na zijn blunder op STVV meteen plaats maken voor Davy Roef. En dus kiest Kaminski nu eieren voor zijn geld. Volgens diverse bronnen staat hij op het punt om bij de Engelse tweedeklasser Blackburn Rovers aan de slag te gaan. Hoewel men binnen de club tot dusver tevreden was met wat Roef liet zien, zou Gent volgens Sporza toch een extra doelman willen aantrekken ter vervanging.

Het medium laat daar meteen bij verstaan dat de naam van Sinan Bolat circuleert bij de Buffalo's. En dat is niet zo onlogisch. Ondanks geflirt met de Turkse clubs Besiktas en Göztepe zit de ervaren keeper nog steeds zonder ploeg nadat zijn contract bij Antwerp FC niet werd verlengd. Bovendien werkte hij al nauw samen met nieuwe trainer Laszlo Bölöni.

UPDATE 24/08
De overgang van Kaminski wordt normaal gezien deze week nog afgerond, de doelman zou alvast op Engelse bodem vertoeven om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Als mogelijke vervanger staat Bolat inderdaad bovenaan de verlanglijst. Maar volgens Het Laatste Nieuws is zijn komst niet meteen voor morgen. Zo meldt de krant dat er van een doorbraak nog geen sprake is. Bolat mag dan wel zonder club zitten, op zijn 31ste wil hij uiteraard ook boter bij de vis. Zeker na zijn sterke prestaties van in de voorbije seizoenen.

LEES OOK: AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

Vindt u Bolat wel de beste optie voor Gent?

Meest recent

Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

2
2
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

336
336
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

82
82
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

47
47
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

62
62
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

57
57
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

8
8
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

62
62
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

182
182
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

78
78
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

292
292
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

84
84
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

118
118
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

491
491
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

159
159
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

57
57
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

308
308
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

234
234
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

122
122
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

177
177
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

455
455
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

82
82
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

553
553
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

127
127

Meer sportnieuws