'Gent moet nog even wachten op komst Bolat'

door
'Gent moet nog even wachten op komst Bolat'

AA Gent liet zich begin deze zomer al stevig gelden op de transfermarkt, maar er lijkt een tweede offensief op komst bij de Buffalo's. Zo is de kans groot dat er nog een nieuwe doelman zal worden aangetrokken. Vrijdag geraakte immers bekend dat Thomas Kaminski op vertrekken staat.


De 27-jarige begon het seizoen als nummer één bij Gent, maar moest na zijn blunder op STVV meteen plaats maken voor Davy Roef. En dus kiest Kaminski nu eieren voor zijn geld. Volgens diverse bronnen staat hij op het punt om bij de Engelse tweedeklasser Blackburn Rovers aan de slag te gaan. Hoewel men binnen de club tot dusver tevreden was met wat Roef liet zien, zou Gent volgens Sporza toch een extra doelman willen aantrekken ter vervanging.

Het medium laat daar meteen bij verstaan dat de naam van Sinan Bolat circuleert bij de Buffalo's. En dat is niet zo onlogisch. Ondanks geflirt met de Turkse clubs Besiktas en Göztepe zit de ervaren keeper nog steeds zonder ploeg nadat zijn contract bij Antwerp FC niet werd verlengd. Bovendien werkte hij al nauw samen met nieuwe trainer Laszlo Bölöni.

UPDATE 24/08
De overgang van Kaminski wordt normaal gezien deze week nog afgerond, de doelman zou alvast op Engelse bodem vertoeven om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Als mogelijke vervanger staat Bolat inderdaad bovenaan de verlanglijst. Maar volgens Het Laatste Nieuws is zijn komst niet meteen voor morgen. Zo meldt de krant dat er van een doorbraak nog geen sprake is. Bolat mag dan wel zonder club zitten, op zijn 31ste wil hij uiteraard ook boter bij de vis. Zeker na zijn sterke prestaties van in de voorbije seizoenen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Vindt u Bolat wel de beste optie voor Gent?

Meest recent

Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

2
2
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

24
24
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

65
65
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

72
72
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

69
69
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

42
42
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

164
164
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

502
502
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

90
90
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

57
57
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

76
76
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

257
257
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

157
157
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

168
168
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

241
241
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

59
59
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

112
112
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

576
576
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

223
223
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

136
136
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

296
296
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

500
500
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

301
301

Meer sportnieuws