'Gent moet nog even wachten op komst Bolat'

948 stemmen
'Gent moet nog even wachten op komst Bolat'

AA Gent liet zich begin deze zomer al stevig gelden op de transfermarkt, maar er lijkt een tweede offensief op komst bij de Buffalo's. Zo is de kans groot dat er nog een nieuwe doelman zal worden aangetrokken. Vrijdag geraakte immers bekend dat Thomas Kaminski op vertrekken staat.


De 27-jarige begon het seizoen als nummer één bij Gent, maar moest na zijn blunder op STVV meteen plaats maken voor Davy Roef. En dus kiest Kaminski nu eieren voor zijn geld. Volgens diverse bronnen staat hij op het punt om bij de Engelse tweedeklasser Blackburn Rovers aan de slag te gaan. Hoewel men binnen de club tot dusver tevreden was met wat Roef liet zien, zou Gent volgens Sporza toch een extra doelman willen aantrekken ter vervanging.

Het medium laat daar meteen bij verstaan dat de naam van Sinan Bolat circuleert bij de Buffalo's. En dat is niet zo onlogisch. Ondanks geflirt met de Turkse clubs Besiktas en Göztepe zit de ervaren keeper nog steeds zonder ploeg nadat zijn contract bij Antwerp FC niet werd verlengd. Bovendien werkte hij al nauw samen met nieuwe trainer Laszlo Bölöni.

UPDATE 24/08
De overgang van Kaminski wordt normaal gezien deze week nog afgerond, de doelman zou alvast op Engelse bodem vertoeven om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Als mogelijke vervanger staat Bolat inderdaad bovenaan de verlanglijst. Maar volgens Het Laatste Nieuws is zijn komst niet meteen voor morgen. Zo meldt de krant dat er van een doorbraak nog geen sprake is. Bolat mag dan wel zonder club zitten, op zijn 31ste wil hij uiteraard ook boter bij de vis. Zeker na zijn sterke prestaties van in de voorbije seizoenen.

LEES OOK: 'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

🚀

Vindt u Bolat wel de beste optie voor Gent?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

4
4
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

11
11
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

31
31
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

71
71
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

47
47
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

77
77
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

338
338
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

177
177
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

58
58
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

360
360
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

117
117
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

733
733
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

110
110
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

102
102
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

83
83
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

199
199
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

369
369
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

341
341
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

566
566
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

926
926
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

984
984
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

222
222

Meer sportnieuws