'Onzichtbare' David krijgt volle lading na debuut

door
'Onzichtbare' David krijgt volle lading na debuut

De mercato duurt nog tot begin oktober, maar het uitgaande transferrecord is in de Jupiler Pro League al gesneuveld. Zo verkocht AA Gent zijn goudhaantje Jonathan David voor meer dan 30 miljoen euro aan Lille OSC. Het lukte de Canadees echter niet om indruk te maken tijdens zijn officiële debuut.


Zaterdagavond begon David in de basisploeg tijdens de competitieopener tegen Stade Rennes. Maar de club uit Rijsel geraakte niet verder dan een 1-1-gelijkspel en de aanvaller zelf speelde een erg matige wedstrijd. Daags nadien krijgt hij dan ook een pak kritiek over zich heen. Zo beoordeelde het toonaangevende L'Equipe zijn prestatie met een povere 3/10.

De bekende sportkrant had dus duidelijk meer verwacht van de recordtransfer. "De Canadese aanvaller, die als diepe spits werd opgesteld, deed weinig met de weinige ballen die hij kreeg toegespeeld en toonde een duidelijk gebrek aan beweeglijkheid. Nog steeds onvindbaar en onzichtbaar na de pauze, werd hij vervangen door Yilmaz", klonk het hard.

LEES OOK: 'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

David was beter nog een seizoen bij Gent gebleven ...

Meest recent

Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

38
38
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

177
177
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

161
161
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

231
231
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

137
137
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

289
289
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

195
195
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

386
386
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

436
436
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

313
313
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

411
411
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

292
292
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

316
316
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

77
77
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

341
341
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

252
252
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

292
292
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

209
209
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

370
370
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

145
145
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

111
111
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

189
189
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

304
304
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

603
603
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

561
561

Meer sportnieuws