Suarez duidelijk over zijn toekomst bij FC Barcelona

368 stemmen
Suarez duidelijk over zijn toekomst bij FC Barcelona

Luis Suárez staat tóch open voor een vertrek bij FC Barcelona. Dat wordt duidelijk uit een onthullend interview dat de Uruguayaan afgegeven heeft aan de Spaanse krant El País. En dat is natuurlijk koren op de molen van het geïnteresseerde Ajax. Het allerliefste wil de spits echter actief blijven in Camp Nou.

"Ik wil blijven bijdragen wat ik kan. Sinds mijn komst heb ik de onvoorwaardelijke steun gevoeld van alles en iedereen bij Barça en dat geeft me de kracht om verder te gaan." Een rol als pinch-hitter wijst Suárez niet bij voorbaat af: "Nee, als de nieuwe coach (Ronald Koeman, red.) een nieuwe spits haalt, dan vind ik dat alleen maar goed. Iedereen wordt beter van een gezonde concurrentiestrijd en ik vind het helemaal niet erg om op de bank te beginnen."

Een tijdje geleden kwam voorzitter Josep Maria Bartomeu echter op de proppen met een rijtje namen van spelers die absoluut niet mogen vertrekken, zoals Frenkie de Jong en Lionel Messi. De Uruguayaan werd niet genoemd en naar verluidt is Barça hem liever kwijt dan rijk.... "Ik heb het inderdaad gezien, maar niemand heeft mij wat verteld. Als het de wens van de club is om het zonder mij te doen, dan zou het goed zijn als er contact met mij opgenomen wordt, zodat ik weet waar ik aan toe ben."

Suárez stelt voorop: "Ik wil het beste voor de club en ik denk dat ik nog belangrijk kan zijn, maar als ze mij kwijt willen vind ik het óók geen probleem om te praten over een vertrek." En in dat geval lijkt Ajax dus een goede kans te maken.

🚀

Zal hij bij Barça blijven?

Meest recent

Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

0
0
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

22
22
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

71
71
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

61
61
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

43
43
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

81
81
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

132
132
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

91
91
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

199
199
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

374
374
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

261
261
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

152
152
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

25
25
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

29
29
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

124
124
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

28
28
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

152
152
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

750
750
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

213
213
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

126
126
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

422
422
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

358
358
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

886
886

Meer sportnieuws