Suarez duidelijk over zijn toekomst bij FC Barcelona

door
Suarez duidelijk over zijn toekomst bij FC Barcelona

Luis Suárez staat tóch open voor een vertrek bij FC Barcelona. Dat wordt duidelijk uit een onthullend interview dat de Uruguayaan afgegeven heeft aan de Spaanse krant El País. En dat is natuurlijk koren op de molen van het geïnteresseerde Ajax. Het allerliefste wil de spits echter actief blijven in Camp Nou.

"Ik wil blijven bijdragen wat ik kan. Sinds mijn komst heb ik de onvoorwaardelijke steun gevoeld van alles en iedereen bij Barça en dat geeft me de kracht om verder te gaan." Een rol als pinch-hitter wijst Suárez niet bij voorbaat af: "Nee, als de nieuwe coach (Ronald Koeman, red.) een nieuwe spits haalt, dan vind ik dat alleen maar goed. Iedereen wordt beter van een gezonde concurrentiestrijd en ik vind het helemaal niet erg om op de bank te beginnen."

Een tijdje geleden kwam voorzitter Josep Maria Bartomeu echter op de proppen met een rijtje namen van spelers die absoluut niet mogen vertrekken, zoals Frenkie de Jong en Lionel Messi. De Uruguayaan werd niet genoemd en naar verluidt is Barça hem liever kwijt dan rijk.... "Ik heb het inderdaad gezien, maar niemand heeft mij wat verteld. Als het de wens van de club is om het zonder mij te doen, dan zou het goed zijn als er contact met mij opgenomen wordt, zodat ik weet waar ik aan toe ben."

Suárez stelt voorop: "Ik wil het beste voor de club en ik denk dat ik nog belangrijk kan zijn, maar als ze mij kwijt willen vind ik het óók geen probleem om te praten over een vertrek." En in dat geval lijkt Ajax dus een goede kans te maken.

Zal hij bij Barça blijven?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

14
14
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

18
18
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

163
163
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

52
52
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

146
146
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

147
147
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

58
58
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

157
157
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

503
503
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

109
109
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

565
565
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

380
380
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

70
70
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

94
94
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

536
536
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

430
430
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

152
152
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

124
124
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

125
125
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

406
406
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

303
303
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

392
392

Meer sportnieuws