'Gent ziet bod van vijf miljoen geweigerd worden'

door
'Gent ziet bod van vijf miljoen geweigerd worden'

Het seizoen in de Jupiler Pro League draait inmiddels alweer op volle toeren, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Heel wat ploegen zijn dan ook nog niet klaar met hun werk op de mercato. Onder meer AA Gent en Standard zouden nog willen toeslaan.


Bij de Rouches bleef het gezien de beperkte middelen tot dusver redelijk kalm op de transfermarkt. Maar dankzij de voorspelde kapitaalverhoging van nieuwe sterke man François Fornieri en de verwachte transfer van Mergim Vojvoda, is er opnieuw wat ademruimte in Luik. De Buffalo's zouden dan weer willen bijsturen na de tegenvallende start van het seizoen en de komst van Laszlo Bölöni als nieuwe trainer.

Beide ploegen mikken onder meer op extra aanvallende impulsen en daarom zouden ze hun vizier op hetzelfde doelwit hebben gericht. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Gent en Standard zich hebben gemeld voor Mike Trésor Ndayishimiye. Het jeugdproduct van Anderlecht brak vorig seizoen helemaal door bij Willem II en groeide uit tot één van de revelaties in de Eredivisie. Een terugkeer naar België lijkt er echter niet in te zitten voor de 21-jarige aanvaller.

UPDATE 22/08

Het Nieuwsblad meldt vandaag dat AA Gent een bod heeft gedaan van vijf miljoen euro, maar dat werd geweigerd. Standard bood 2,5 miljoen euro, maar dat was helemaal geen optie voor Willem II. De Nederlanders willen ongeveer 7 miljoen euro en AA Gent verkocht onlangs nog Jonathan David voor 27,5 miljoen euro (dat kan oplopen tot 32 miljoen euro).

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Moet Gent nog meer gaan bieden?

Meest recent

‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

4
4
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

4
4
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

13
13
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

33
33
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

154
154
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

3
3
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

206
206
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

126
126
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

107
107
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

30
30
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

159
159
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

57
57
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

40
40
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

71
71
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

107
107
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

81
81
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

69
69
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

573
573
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

56
56
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

266
266
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

165
165
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

54
54

Meer sportnieuws