'Oude bekende moet eerste Bölöni-transfer bij Gent worden'

door
'Oude bekende moet eerste Bölöni-transfer bij Gent worden'

AA Gent liet zich begin deze zomer al stevig gelden op de transfermarkt, maar er lijkt een tweede offensief op komst bij de Buffalo's. Zo is de kans groot dat er nog een nieuwe doelman zal worden aangetrokken. Vrijdag geraakte immers bekend dat Thomas Kaminski op vertrekken staat.


De 27-jarige begon het seizoen als nummer één bij Gent, maar moest na zijn blunder op STVV meteen plaats maken voor Davy Roef. En dus kiest Kaminski nu eieren voor zijn geld. Volgens diverse bronnen staat hij op het punt om bij de Engelse tweedeklasser Blackburn Rovers aan de slag te gaan. Hoewel men binnen de club tot dusver tevreden was met wat Roef liet zien, zou Gent volgens Sporza toch een extra doelman willen aantrekken ter vervanging.

Het medium laat daar meteen bij verstaan dat de naam van Sinan Bolat circuleert bij de Buffalo's. En dat is niet zo onlogisch. Ondanks geflirt met de Turkse clubs Besiktas en Göztepe zit de ervaren keeper nog steeds zonder ploeg nadat zijn contract bij Antwerp FC niet werd verlengd. Bovendien werkte hij al nauw samen met nieuwe trainer Laszlo Bölöni. Maar ook de naam van Lovre Kalinic steekt hier en daar de kop op. De ex-Buffalo zou alvast op zoek mogen naar een nieuwe club.

UPDATE 22/08
Het lijkt er steeds meer op dat Bolat de eerste aanwinst van AA Gent zal worden met Bölöni aan het roer. Volgens Het Laatste Nieuws zou de Turk helemaal bovenaan het lijstje staan met mogelijke vervangers voor Kaminski. De kans is dus reëel dat het weldra tot een voorstel komt. Zaterdag tijdens het debuut van Bölöni, uitgerekend op het veld van Antwerp, is het in ieder geval Roef die zal plaatsnemen tussen de doelpalen.

LEES OOK: Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

Bolat is een betere doelman dan Kaminski ...

Meest recent

Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

13
13
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

35
35
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

55
55
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

35
35
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

39
39
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

53
53
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

88
88
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

83
83
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

383
383
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

241
241
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

60
60
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

132
132
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

307
307
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

390
390
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

127
127
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

132
132
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

196
196
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

380
380
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

78
78
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

448
448
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

340
340
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

409
409
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

519
519
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

433
433

Meer sportnieuws