'Gent en Standard melden zich voor revelatie Eredivisie'

door
'Gent en Standard melden zich voor revelatie Eredivisie'

Het seizoen in de Jupiler Pro League draait inmiddels alweer op volle toeren, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Heel wat ploegen zijn dan ook nog niet klaar met hun werk op de mercato. Onder meer AA Gent en Standard zouden nog willen toeslaan.


Bij de Rouches bleef het gezien de beperkte middelen tot dusver redelijk kalm op de transfermarkt. Maar dankzij de voorspelde kapitaalverhoging van nieuwe sterke man François Fornieri en de verwachte transfer van Mergim Vojvoda, is er opnieuw wat ademruimte in Luik. De Buffalo's zouden dan weer willen bijsturen na de tegenvallende start van het seizoen en de komst van Laszlo Bölöni als nieuwe trainer.

Beide ploegen mikken onder meer op extra aanvallende impulsen en daarom zouden ze hun vizier op hetzelfde doelwit hebben gericht. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Gent en Standard zich hebben gemeld voor Mike Trésor Ndayishimiye. Het jeugdproduct van Anderlecht brak vorig seizoen helemaal door bij Willem II en groeide uit tot één van de revelaties in de Eredivisie. Een terugkeer naar België lijkt er echter niet in te zitten voor de 21-jarige aanvaller.

Volgens HNB zou de vraagprijs van Willem II immers veel te hoog liggen. De Tilburgers zouden hopen dat Ndayishimiye hun duurste uitgaande transfer tot dusver wordt. Voorlopig staat het record op zo'n 7 miljoen euro. De Nederlanders zouden daarvoor rekenen op clubs als CSKA Moskou en Atalanta Bergamo, die eveneens interesse zouden tonen.

LEES OOK: "Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

0
0
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

81
81
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

35
35
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

82
82
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

193
193
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

133
133
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

144
144
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

42
42
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

236
236
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

338
338
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

339
339
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

214
214
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

133
133
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

333
333
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

117
117
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

47
47
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

94
94
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

414
414
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

370
370
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

36
36
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

203
203
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

296
296
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

478
478

Meer sportnieuws