'Gent en Standard melden zich voor revelatie Eredivisie'

door
'Gent en Standard melden zich voor revelatie Eredivisie'

Het seizoen in de Jupiler Pro League draait inmiddels alweer op volle toeren, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Heel wat ploegen zijn dan ook nog niet klaar met hun werk op de mercato. Onder meer AA Gent en Standard zouden nog willen toeslaan.


Bij de Rouches bleef het gezien de beperkte middelen tot dusver redelijk kalm op de transfermarkt. Maar dankzij de voorspelde kapitaalverhoging van nieuwe sterke man François Fornieri en de verwachte transfer van Mergim Vojvoda, is er opnieuw wat ademruimte in Luik. De Buffalo's zouden dan weer willen bijsturen na de tegenvallende start van het seizoen en de komst van Laszlo Bölöni als nieuwe trainer.

Beide ploegen mikken onder meer op extra aanvallende impulsen en daarom zouden ze hun vizier op hetzelfde doelwit hebben gericht. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Gent en Standard zich hebben gemeld voor Mike Trésor Ndayishimiye. Het jeugdproduct van Anderlecht brak vorig seizoen helemaal door bij Willem II en groeide uit tot één van de revelaties in de Eredivisie. Een terugkeer naar België lijkt er echter niet in te zitten voor de 21-jarige aanvaller.

Volgens HNB zou de vraagprijs van Willem II immers veel te hoog liggen. De Tilburgers zouden hopen dat Ndayishimiye hun duurste uitgaande transfer tot dusver wordt. Voorlopig staat het record op zo'n 7 miljoen euro. De Nederlanders zouden daarvoor rekenen op clubs als CSKA Moskou en Atalanta Bergamo, die eveneens interesse zouden tonen.

LEES OOK: Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

6
6
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

82
82
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

86
86
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

113
113
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

307
307
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

132
132
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

230
230
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

65
65
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

90
90
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

196
196
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

99
99
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

160
160
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

100
100
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

276
276
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

69
69
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

275
275
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

250
250
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

136
136
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

333
333
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

65
65
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

145
145
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

334
334
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

385
385
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

148
148

Meer sportnieuws