'Gent en Standard melden zich voor revelatie Eredivisie'

325
'Gent en Standard melden zich voor revelatie Eredivisie'

Het seizoen in de Jupiler Pro League draait inmiddels alweer op volle toeren, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Heel wat ploegen zijn dan ook nog niet klaar met hun werk op de mercato. Onder meer AA Gent en Standard zouden nog willen toeslaan.


Bij de Rouches bleef het gezien de beperkte middelen tot dusver redelijk kalm op de transfermarkt. Maar dankzij de voorspelde kapitaalverhoging van nieuwe sterke man François Fornieri en de verwachte transfer van Mergim Vojvoda, is er opnieuw wat ademruimte in Luik. De Buffalo's zouden dan weer willen bijsturen na de tegenvallende start van het seizoen en de komst van Laszlo Bölöni als nieuwe trainer.

Beide ploegen mikken onder meer op extra aanvallende impulsen en daarom zouden ze hun vizier op hetzelfde doelwit hebben gericht. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Gent en Standard zich hebben gemeld voor Mike Trésor Ndayishimiye. Het jeugdproduct van Anderlecht brak vorig seizoen helemaal door bij Willem II en groeide uit tot één van de revelaties in de Eredivisie. Een terugkeer naar België lijkt er echter niet in te zitten voor de 21-jarige aanvaller.

Volgens HNB zou de vraagprijs van Willem II immers veel te hoog liggen. De Tilburgers zouden hopen dat Ndayishimiye hun duurste uitgaande transfer tot dusver wordt. Voorlopig staat het record op zo'n 7 miljoen euro. De Nederlanders zouden daarvoor rekenen op clubs als CSKA Moskou en Atalanta Bergamo, die eveneens interesse zouden tonen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

2
2
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

8
8
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

77
77
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

34
34
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

46
46
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

19
19
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

34
34
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

39
39
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

78
78
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

26
26
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

133
133
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

277
277
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

247
247
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

39
39
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

256
256
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

52
52
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

365
365
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

101
101
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

114
114
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

359
359
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

219
219
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

120
120
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

29
29
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

429
429
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

30
30

Meer sportnieuws