'Gent en Standard melden zich voor revelatie Eredivisie'

325
'Gent en Standard melden zich voor revelatie Eredivisie'

Het seizoen in de Jupiler Pro League draait inmiddels alweer op volle toeren, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Heel wat ploegen zijn dan ook nog niet klaar met hun werk op de mercato. Onder meer AA Gent en Standard zouden nog willen toeslaan.


Bij de Rouches bleef het gezien de beperkte middelen tot dusver redelijk kalm op de transfermarkt. Maar dankzij de voorspelde kapitaalverhoging van nieuwe sterke man François Fornieri en de verwachte transfer van Mergim Vojvoda, is er opnieuw wat ademruimte in Luik. De Buffalo's zouden dan weer willen bijsturen na de tegenvallende start van het seizoen en de komst van Laszlo Bölöni als nieuwe trainer.

Beide ploegen mikken onder meer op extra aanvallende impulsen en daarom zouden ze hun vizier op hetzelfde doelwit hebben gericht. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Gent en Standard zich hebben gemeld voor Mike Trésor Ndayishimiye. Het jeugdproduct van Anderlecht brak vorig seizoen helemaal door bij Willem II en groeide uit tot één van de revelaties in de Eredivisie. Een terugkeer naar België lijkt er echter niet in te zitten voor de 21-jarige aanvaller.

Volgens HNB zou de vraagprijs van Willem II immers veel te hoog liggen. De Tilburgers zouden hopen dat Ndayishimiye hun duurste uitgaande transfer tot dusver wordt. Voorlopig staat het record op zo'n 7 miljoen euro. De Nederlanders zouden daarvoor rekenen op clubs als CSKA Moskou en Atalanta Bergamo, die eveneens interesse zouden tonen.

LEES OOK: Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

2
2
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

5
5
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

16
16
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

43
43
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

27
27
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

49
49
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

79
79
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

325
325
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

232
232
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

321
321
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

370
370
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

437
437
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

384
384
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

117
117
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

54
54
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

135
135
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

166
166
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

44
44
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

98
98
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

125
125
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

141
141
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

80
80

Meer sportnieuws