Transfer nabij: Kaminski niet in wedstrijdselectie

door
Transfer nabij: Kaminski niet in wedstrijdselectie

Bij AA Gent hebben ze hun start dit seizoen helemaal gemist en dat zorgde al voor de nodige slachtoffers. Donderdag werd Jess Thorup op straat gezet, terwijl vorig weekend al Thomas Kaminski geofferd werd. De doelman was op de openingsspeeldag in de fout gegaan tegen STVV en werd meteen naar de bank verwezen.


En nu lijkt de keeper de club ook helemaal te gaan verlaten, want Het Nieuwsblad weet dat Kaminski op weg is naar Blackburn Rovers. AA Gent zou al een akkoord bereikt hebben met de Engelse tweedeklasser, die 500.000 euro zou neertellen voor de 27-jarige. Kaminski moet zelf nog een akkoord bereiken, maar desondanks zouden de medische testen al voor maandag gepland staan. 

Ook FC Basel had Kaminski graag binnengehaald, maar de doelman kiest dus voor een Engels avontuur. AA Gent gaat dus voorlopig verder met Davy Roef als nummer één en Colin Coosemans als doublure. Een derde doelman hebben ze niet meer in de selectie nadat Jari De Busser al naar Lommel vertrok en dus wordt er mogelijk nog een doelman aangetrokken. 

UPDATE 21/08 

Het lijkt er steeds meer op dat Kaminski AA Gent zal verlaten. Op Twitter maakten de Buffalo's immers hun selectie bekend voor de uitwedstrijd bij Antwerp. Daarin is de naam van de doelman nergens te bespeuren, wat er op kan wijzen dat een transfer naar Blackburn Rovers nu echt wel nabij is. Door de afwezigheid van Kaminski wordt Davy Roef de eerste doelman en schuift Colin Coosemans voorlopig een bank vooruit naar de positie van tweede doelman. Het lijkt er echter sterk op dat Gent nog een sluitstuk zal binnenhalen. De namen van Sinan Bolat en ex-Gentenaar Lovre Kalinic weerklinken alvast in de wandelgangen van de Ghelamco Arena.


LEES OOK: Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Mooie transfer voor Kaminski?

Meest recent

Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

10
10
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

10
10
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

2
2
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

48
48
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

137
137
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

164
164
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

152
152
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

163
163
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

59
59
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

148
148
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

235
235
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

298
298
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

78
78
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

113
113
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

310
310
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

638
638
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

110
110
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

136
136
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

475
475
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

28
28
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

460
460
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

295
295
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

327
327
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

64
64
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

228
228

Meer sportnieuws