'Ook PSG bereidt nu bod voor op Messi'

1414 stemmen
'Ook PSG bereidt nu bod voor op Messi'

Lionel Messi heeft Ronald Koeman kenbaar gemaakt dat hij FC Barcelona mogelijk verlaat. De Argentijnse aanvaller maakt zich grote zorgen en sluit een vertrek niet langer uit. Marca wijst wel op een groot probleem.

Messi heeft een gelimiteerde transfersom van 700 miljoen euro en dat is voor nagenoeg elke club ter wereld totaal onhaalbaar. Internazionale is geïnteresseerd, maar zal geenszins een bedrag op tafel leggen van die orde. De club uit Milaan denkt echter wel een aanlokkelijk bod op tafel te kunnen leggen, mede door ruilspelers (Lautaro Martínez?) in de deal te betrekken.

UPDATE 13u
De strijd om Messi lijkt stilaan los te barsten. Journalist Francesc Aguilar van Mundo Deportivo stelt dat naast Inter ook PSG al contact opgenomen heeft met vader en makelaar Jorge Messi om zijn interesse kenbaar te maken. Manchester City moeit zich in tegenstelling tot eerder berichten nog niet.

De Qatarese eigenaars zouden alvast bestuderen hoe ze zich de komst van Messi kunnen veroorloven, zonder in de problemen met de Financial Fair Play en zonder Neymar of Kylian Mbappé te moeten laten vertrekken. Makkelijk wordt dat zeker niet. Als er een bod komt, lijkt PSG wel alvast een flinke streep voor te hebben op Inter.

In Parijs zou Messi immers herenigd kunnen worden met Neymar en bovendien zouden Messi en zijn vrouw Antonella de Franse hoofdstad ook een veel aanlokkelijkere bestemming vinden dan Milaan. Bovendien zou PSG ook sportief meer aantrekken dan Inter, aangezien zij een belangrijkere rol spelen in de Champions League.

LEES OOK: ‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

🚀

Zou PSG een goede stap zijn voor Messi?

Meest recent

Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

5
5
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

48
48
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

76
76
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

141
141
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

235
235
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

46
46
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

220
220
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

301
301
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

375
375
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

209
209
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

297
297
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

166
166
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

152
152
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

315
315
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

298
298
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

127
127
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

624
624
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

213
213
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

453
453
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

558
558
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

196
196
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

248
248

Meer sportnieuws