'Ook PSG bereidt nu bod voor op Messi'

1414 stemmen
'Ook PSG bereidt nu bod voor op Messi'

Lionel Messi heeft Ronald Koeman kenbaar gemaakt dat hij FC Barcelona mogelijk verlaat. De Argentijnse aanvaller maakt zich grote zorgen en sluit een vertrek niet langer uit. Marca wijst wel op een groot probleem.

Messi heeft een gelimiteerde transfersom van 700 miljoen euro en dat is voor nagenoeg elke club ter wereld totaal onhaalbaar. Internazionale is geïnteresseerd, maar zal geenszins een bedrag op tafel leggen van die orde. De club uit Milaan denkt echter wel een aanlokkelijk bod op tafel te kunnen leggen, mede door ruilspelers (Lautaro Martínez?) in de deal te betrekken.

UPDATE 13u
De strijd om Messi lijkt stilaan los te barsten. Journalist Francesc Aguilar van Mundo Deportivo stelt dat naast Inter ook PSG al contact opgenomen heeft met vader en makelaar Jorge Messi om zijn interesse kenbaar te maken. Manchester City moeit zich in tegenstelling tot eerder berichten nog niet.

De Qatarese eigenaars zouden alvast bestuderen hoe ze zich de komst van Messi kunnen veroorloven, zonder in de problemen met de Financial Fair Play en zonder Neymar of Kylian Mbappé te moeten laten vertrekken. Makkelijk wordt dat zeker niet. Als er een bod komt, lijkt PSG wel alvast een flinke streep voor te hebben op Inter.

In Parijs zou Messi immers herenigd kunnen worden met Neymar en bovendien zouden Messi en zijn vrouw Antonella de Franse hoofdstad ook een veel aanlokkelijkere bestemming vinden dan Milaan. Bovendien zou PSG ook sportief meer aantrekken dan Inter, aangezien zij een belangrijkere rol spelen in de Champions League.

LEES OOK: Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Zou PSG een goede stap zijn voor Messi?

Meest recent

Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

12
12
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

34
34
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

252
252
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

223
223
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

61
61
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

224
224
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

50
50
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

186
186
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

279
279
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

451
451
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

146
146
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

223
223
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

171
171
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

823
823
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

204
204
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

339
339
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

205
205
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

493
493
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

354
354
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

561
561
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

489
489
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

118
118
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

150
150
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

100
100

Meer sportnieuws