'Ook PSG bereidt nu bod voor op Messi'

stemmen
'Ook PSG bereidt nu bod voor op Messi'

Lionel Messi heeft Ronald Koeman kenbaar gemaakt dat hij FC Barcelona mogelijk verlaat. De Argentijnse aanvaller maakt zich grote zorgen en sluit een vertrek niet langer uit. Marca wijst wel op een groot probleem.

Messi heeft een gelimiteerde transfersom van 700 miljoen euro en dat is voor nagenoeg elke club ter wereld totaal onhaalbaar. Internazionale is geïnteresseerd, maar zal geenszins een bedrag op tafel leggen van die orde. De club uit Milaan denkt echter wel een aanlokkelijk bod op tafel te kunnen leggen, mede door ruilspelers (Lautaro Martínez?) in de deal te betrekken.

UPDATE 13u
De strijd om Messi lijkt stilaan los te barsten. Journalist Francesc Aguilar van Mundo Deportivo stelt dat naast Inter ook PSG al contact opgenomen heeft met vader en makelaar Jorge Messi om zijn interesse kenbaar te maken. Manchester City moeit zich in tegenstelling tot eerder berichten nog niet.

De Qatarese eigenaars zouden alvast bestuderen hoe ze zich de komst van Messi kunnen veroorloven, zonder in de problemen met de Financial Fair Play en zonder Neymar of Kylian Mbappé te moeten laten vertrekken. Makkelijk wordt dat zeker niet. Als er een bod komt, lijkt PSG wel alvast een flinke streep voor te hebben op Inter.

In Parijs zou Messi immers herenigd kunnen worden met Neymar en bovendien zouden Messi en zijn vrouw Antonella de Franse hoofdstad ook een veel aanlokkelijkere bestemming vinden dan Milaan. Bovendien zou PSG ook sportief meer aantrekken dan Inter, aangezien zij een belangrijkere rol spelen in de Champions League.

LEES OOK: ‘Statement Inter Miami: verdict over WK Messi’

Zou PSG een goede stap zijn voor Messi?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

88
88
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

119
119
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

489
489
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

126
126
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

385
385
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

38
38
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

448
448
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

241
241
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

234
234
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

131
131
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1238
1238
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

104
104
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

55
55
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

318
318
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

194
194
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

247
247
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

198
198
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

506
506
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

903
903
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

707
707
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

274
274
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

151
151
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws