'AA Gent zet Vanhaezebrouck en trainer van concurrent op lijst'

door
'AA Gent zet Vanhaezebrouck en trainer van concurrent op lijst'

Na amper twee speeldagen is de eerste trainerswissel in de Jupiler Pro League al een feit, nadat Vincent Kompany een punt zette achter zijn spelerscarrière om de plaats van Franky Vercauteren als T1 van Anderlecht in te nemen. De tweede wissel zou er ook al snel kunnen aankomen, want bij AA Gent wankelt de stoel van Jess Thorup met de dag meer.


Het lijkt stilaan slechts een kwestie van tijd vooraleer de Deen ontslagen wordt, en tot de Buffalo's een geschikte opvolger vinden. De voorbije dagen werden al Laszlo Bölöni en de eerder genoemde Vercauteren naar voor geschoven als mogelijke opvolgers, maar RTBF voegt nog twee opvallende namen toe aan het lijstje met kandidaten: Hein Vanhaezebrouck en Karim Belhocine.

Vanhaezebrouck is nog altijd de coach die Gent naar zijn enige landstitel stuwde in 2015 en zijn naam is nooit ver weg in de Ghelamco Arena. Belhocine maakte dan weer deel uit van die kampioenenploeg, al speelde hij amper en zette hij na dat seizoen een punt achter zijn spelerscarrière. Na passages als assistent en interimcoach bij KV Kortrijk en Anderlecht is hij sinds vorige zomer hoofdcoach bij Charleroi, dat hij vorig seizoen naar een knappe derde plaats loodste.

De interesse in Belhocine komt dus niet geheel uit de lucht vallen, gezien zijn sterke prestaties en verleden bij de club. Bovendien wordt hij vertegenwoordigd door ene Mogi Bayat, die nog altijd een stevige voet tussen de deur heeft bij Gent. Bij Charleroi ontkennen ze de interesse van Gent niet, maar voegen ze er meteen aan toe dat een vertrek van hun trainer tijdens het seizoen absoluut onbespreekbaar is.

LEES OOK: AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

Wie zou de beste optie zijn voor AA Gent?

Meest recent

AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

11
11
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

68
68
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

59
59
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

172
172
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

102
102
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

38
38
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

138
138
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

46
46
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

272
272
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

435
435
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

72
72
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

250
250
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

219
219
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

430
430
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

392
392
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

585
585
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

533
533
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

141
141
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

476
476
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

49
49
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

196
196
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

186
186
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

435
435
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

123
123
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

297
297

Meer sportnieuws